Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:47:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komp se gasi...  (Pročitano 2007 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
pleybeck    Smile

Okno Smile

lol,evo.jbg navikao na slovo w Smile U bilo koji folder da ode,izbacivalo mojoj kevi neka upozorenja da je sistem zarazen visrusom,itd.mislio sam da je neki malware itd,pustio sam scan sa spy bot-om,i nasao je neke fajlove,i ja sam to izbrisao,restartovao pc,i sve je bilo ok,ali isto je jos izbacivalo za virus.ubacio sam Spyware Doctor,pusti fast scan,i neki registry fajlovi su bili zarazeni,izbrisao sam to i ok je radio komp,ali isti problem sa pop up-om .onda sam pustio opet scan,ali sam pustio full,da proverim sve.i nasao je jos neke zarazene fajlove,ali se od jednom ekran zacrneo.restartujem pc,i opet tako kad sam pokusao da udjem u operu.pokusam opet ali,opet se zacrni ekran,i ne mozes nista da uradis.onda sam ga opet restartovao,ali ovaj put krene,i restartuje se.pokusao sam da udjem u safe mode,i opet se restartuje.neko mi je rekao da moze da bude do graficke,ali moze da bude i do win-a,barem ja mislim tako Smile evo poceo sam da skidam live Linux,pa cu da probam da li radi,samo se nadam da je do win-a:)

"Rajah kucam sa mog kompa:)

Edit: Ewo,ubacio sam Linux,ali mi izbaci Can't find Knopix filesystem,sorry. Smile koliko widim,to je do win-a,ubacicu nowi win:)

Jos jedan Edit: Smile Do Win-a je bilo...sjebao ga wirus...instalirao nowi,i radi za sad ok:) Smile pustio sam odmax scan sa Kav-om. Smile
« Poslednja izmena: 05. Jul 2008, 01:49:39 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Sto se tice gasenja, posto su mi se i neki ortaci zalili ovih dana ... izgleda da je zbog ovih vrucina. Meni se isto gasi koju god igricu da pokrenem. Medjutim kad ukljucim klimu i spustim temperaturu u sobi samo za 2-3 stepena, nema problema, vise se ne gasi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Dosli smo do zakljucka da imate sugave kulere i ventilatore koji su najvjerovatnije puni prasine i sta drugo ocekivati nego da se racunari restartuju i gase...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Aham..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:47:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.