Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: komp mi "jede" memoriju sa harda i jos jedan problem sa akauntovima...  (Pročitano 7891 puta)
26. Maj 2011, 01:21:04
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
LG 
kao sto pise u naslovu svakih 10tak sati rada na kompu, dole desno mi iskoci ono "low disk space" i stalno ga cistim sa onim cc cleanerom i kao oslobodim po 300, 400 mb ali cesto mi se desi da free space dodje do 4kb :/ ... sta jede memoriju i kako to da sprecim...


e sad, gledao nesto po kompu bezveze i rek'o da udjem u ono "users" i vidim da ima jos jedan profil koji se ne vidi na start up-u kao sto se vidi na slici... sta je to i da li da ga brisem?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

aaa.JPG
(34.97 KB, 1152x864)
456.JPG
(135.88 KB, 1152x864)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Možda virtuelna memorija. Oslobodi još malo prostora na toj particiji, recimo bar 1 GB, pa ne bi trebalo da bude problema.
Ne moraš da brišeš taj acc Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2011, 02:35:30 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Samsung Galaxy S9+
Mozes obrisati taj ASP NET MASHINE ako neces da klikces svaki put kad ulazis u XP.To ja uvek brisem jer me nervira da to stiskam.Sto se tice prostora ako koristis internet normalno je da stalno C trosi prostor.Ne mozes imati 400 mb slobodno prostora.  Smile Daj mu da dise covece.  Smile Treba da ima par gb prostora da moze da radi normalno.Mislim ne mora bas par gb ali nakupi se smeca svakojakog i treba da ima C prostora.Imas i onaj ccleaner koji brise djubre pa ga svakih lupam 10 dana pokreni i pobrisi smece.Bolji od win disk cleanup.Ccleaner brise djubre iz browsera i neka sranja koje disk cleanup ne moze pa je zato mnogo bolji.  Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2011, 03:32:44 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.19
mob
LG 
virtualna memorija mi je 2046mb... ono paginig size mi je 2046mb...


a pazi, ja imam 400mb zato sto mi jede memoriju, ne zato sto je tako... oslobodim ja i ceo gb, i 1,5gb ali opet ga pojede vremenom, i ako nisi procitao vec cistim cc cleanerom, to ga jedino odzava u zivotu...

a sta je taj asp network machine? zasto on postoji uopste?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Netscape Navigator 9.0.0.
   Ccleaner samo prebrise TMP ("privremene") fajlove u Temp folderu Hard Diska C koji se s vremenom nagomilaju i tako ti "oslobodi" prostor. Medjutim, Ccleaner nece ukloniti niti eliminisati proces koji i dalje nastavi da ti pravi nove TMP fajlove i tako u krug...

   Savet - skeniraj racunar na viruse, mada TMP fajlovi ne moraju poticati od samog virusa...

   Ako si cist u pogledu virusa - otvori Msconfig (Start, Run, Msconfig (enter) pa idi na Startup, pa tu destikliraj (iskljuci) sve sto smatras nepotrebnim, ili sve cija imena programa ne prepoznajes. Restartuj potom i nadziri sadrzaj foldera
C:\Documents and Settings\TVOJE_KORISNICKO_IME\Local Settings\Temp\

   Ovaj folder je skriven, da bi mogao da ga vidis - predhodno treba da ukljucis prikazivanje skrivenih fajlova i foldera u Windowsu.

   Takodje - kazes da imas 2GB RAM memorije. Ako ti je ukljucena opcija Hibernacije (a istu ne koristis) onda bi mogao da povecas slobodan prostor na C hard disku za 2 GB ako bi iskljucio opciju Hibernate (Desni klik na Desktop, pa Properties, pa Screen Saver, pa Hibernate, pa iskljuci).


Edit: Iz tvoje slike vidim da imas folder "Pesme" na Desktopu.
Da li imas D particiju?
Ako imas D particiju, a posto sve sto stoji na Desktopu zauzima prostor od C particije - mozes jos vise da "ustedis" i oslobodis slobodnog prostora na C ako folder Pesme (ako mnogo zauzima?) premestis (CUT) na D particiju, a onda odatle napravis Shortcut (precicu) ka Desktopu!

« Poslednja izmena: 26. Maj 2011, 21:32:40 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
a sistem restore ???? to niste pominjali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1364
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
LG 
temp folder je prazan, tj ima 27 mb a i cistim ga cc cleanerom redovno zbog ovog sto mi se desava... virusa nema, sve sto se startuje na start-upu su sistemski programi, msn i antivirus... hibernacija je vec iskljucena imam D particiju i vecina fajlova je tamo naravno, a ovo pesme sto si video to je burazov profil, posto imam svoj i burazerov profil, a i u tom folderu ima mozda 10 pesama... ma nije meni frka da oslobodim prostor, nego mi je frka oko toga sta mi jede memoriju, evo sad imam 0.97gb slobodno na C, sto je sasvim dovoljno za rad, kol'ko ja znam... kad downloadujem nesto sve ide na D automatski... videcu za koji dan kol'ko cu imati gb-a pa da resimo to ...

i svaka cast za objasnjenje stvarno... drago mi je sto jos uvek ima ljudi koji 'oce da se iscimajuj da pomognu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
a pogledaj sistem restore opciju da nije ukljucena mozda ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
a pogledaj sistem restore opciju da nije ukljucena mozda ??

u folderu system volume information tj system restore je problem kao sto je rekao misevic nacini ga vidljivim i prebrisi sve sto nadjes tamo
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung SGH-E630
Može i da ode u System Properties i u tabu System Restore isključi pa ponovo uključi System restore za sve ili za odrećenu particiju, tako će obrisati ono što je tamo sačuvano.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.164 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.