Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 07:32:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neodgovornost u IT-u...pomoc  (Pročitano 2644 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Samsung Galaxy S9+
Ako je emmi u pitanju da znate da oni su spori kao puz.Ja sam narucivao napajanje i bili su brzi al sam slao mail.A moja jedna musterija je narucivala muzicku karticu i bilo je ovako: Popunim ja tamo sve njegove podatke i narucim sve regularno.I prodje tu par dana i ovaj me zove"Kao ej Boro oce biti ta kartica."Ja reko nemam pojma.Posaljem ja mail.Oni nista.Proslo tu jos par dana i javljaju oni kao e jbg sad smo poslali.Mislim jbt.Ako nemas javi e nemam i cao.

A ne 10 dana da salju 1 karticu.Mislim da je fora da na sajtu nije realno stanje.Jer znam i winwin isto tako oce da sere kao ima na sajtu a nema na lageru.A emmi i winwin su ista firma.Pa kad sam uzimao napajanje zovem winwin i kao nemamo napajanje.Posaljem mail emmi znajuci da su ista firma a oni imaju na sajtu.I oni kao saljemo vam sutra.Mislim daj??????Isti uvoznik i ista firma a jedni imaju drugi nemaju.Pa ko tu koga zajebava....Jedino kod koga mogu da kazem da su 100% ispostovali dogovor bio je bc group.Medjutim ispostovali jesu oko narudzbe a posle kad lap nije radio onda su me skinuli s k....

E tu je meni opet prednost winwin.I nek cekam i 10 dana lap bolje i to nego da kad posle vracam ako ne radi da imam problema.Sa winwin nisam do sad imao problema oko reklamacija medjutim kod narucivanja su spori i oni i emmi.Isto je moja drugarica narucivala dell-a malisu 1018 i slali su 6-7 dana.Isto smo ko kod emmi-ja sve popunjavali i isto smo cekali par dana.I onda sam popizdeo i zvao radnju i kao"Iju pa vasa narudzba jos nije obradjena".

I ja reko dobro onda cu da zovem vase nadredjene da pitam sta skripi.I onda je kao rekla nema potrebe i nazvala me posle 10 minuta i rekla lap ce stici sutra.I stvarno sutra je bio vec kod nas.A da nisam zvao ne bi poslali jos 10 dana.Jako su spori i stanje na sajtu im nije realno.Zato se i ceka.Kad imaju salju odma.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ako nisi platio, ponašaj se kao da se ništa nije desilo. Nema tu mnogo filozofije. Možeš da budeš dobar i da im pošalješ mejl sa "Odustajem od kupovine. Ime i Prezime. Pozdrav."

Ovo je više neodgovornost u sektoru komercijale, pošto mnogi komercijaliti iz tih prodavnica imaju veze sa IT koliko i ja, a to je neki nivo entuzijazma. Smile

O uređaju se uvek raspitaj na netu, po forumima i benchmark sajtovima, od prodavaca nećeš puno saznati. I uvek je bolje uživo otići i videti šta kupuješ i tražiti baš taj uređaj da ti upakuju.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 07:32:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.