Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: komp koci kada otvorim neki pretrazivac  (Pročitano 5296 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 78
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N95, HTC TyTN 2
Nikada neću razumeti šta je to sa ljudima i avastom, to njesra uklanjam momentalno kad god naletim na isti a svaki drugi komp koji mi padne šaka ima ga instaliranog, ako ti treba antivirus onda Comodo IS ili Avira i neće glava da te boli.  Smile

Ukoliko nemas sta pametno da kazes...bolje cuti  Smile


Naglasak je na pametno...

resio sam problem,komp je bio zarazen virusima,a iz nekog razloga google chrome je non stop opterecivao procesor,pa sam ga obrisao...avast je nasao 4virusa,1 nije mogao da obrise,bitdefender je nasao 11 zarazenih fajla,posle toga sam instalirao kaspersky je nasao je jos dosta virusa....sad komp radi koliko toliko normalno,videcu kada me ne mrzi da mu dignem nov sistem..
IP sačuvana
social share
mmmmm... Marija Kilibarda Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ne voliš Avast, u redu, ali ne nameći svoje afinitete kao naučnu potvrđenu činjeninu.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
@aser
Gledaj,simptome koje on ima u svetu popularno zovu "google redirect".

To je ono sto mi zovemo MBR infekcija.
http://en.wikipedia.org/wiki/Master_boot_record
Malware je izvan Windowsa operativnog sistema , ali obavlja payload na Windows .
Stari clanak:
http://www.informacija.rs/Virus/TDL4-Rootkit-zaobilazi-Windows-ovu-zastitnu-sertifikaciju-koda.html
Od objavljivanja ovog clanka izasle su novije varijante, hibrid TDL3/TDL4 , Alureon@mbr,Sinowal@mbr ,Whistler@mbr ...itd

Posto to nije u okviru operativnog sistema Windowsa ,zastitni programi imaju velikih poteskoca sa njom u vidu detekcije. O uklanjanu necu ni da spominjem.

Zato tvoj "mudri" citat pada u vodu.


edit: Da,da ne zaboravim...pored "nasih" dijagnostickih alata,najvise udela u uklanjanju ovih infekcija igraju Kaspersky i avast alati.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 14:09:57 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
@aser i dalje nisi rekao nista pametno

Rekao si da ne volis avast... postujem, ali to coveku nije resilo problem.
Rekao si da uzme aviru, po tebi je bolja...postujem, ali ni to coveku nije resilo problem.
Rekao si da instalira comodo IS, bolji je...i to postujem, ali ni to nije resilo problem.

Sve u svemu u tvoja dva posta na temi si rekao da je avast glup i rekao si da sam ja glup... I to postujem, ali ni to coveku nikako ne pomaze da resi problem...

Problem je resen, ali je resen sa savetom, ne sa misljenjem.

Ukoliko si ovde da savetujes, vise si nego dobrodosao. Mozda tvoji saveti nece uvek biti ispravni, pobogu nisu ni moji, nisu niciji... Ali to nije problem, svaki savet je dobrodosao, zato smo svi ovde...

Ukoliko si tu da delis misljenja i da govoris sta po tebi ne valja...i to je ok, svi mi imamo pravo na svoje misljenje.

Da pametujes...to nije dobrodoslo i nikome ne pomaze.

Spusti loptu malo na zemlju, evo ja ti se zaista izvinjavam ako sam te icime uvredio, ali ovde smo ne zbog sebe, vec zbog drugih.

Sretno i dobro mi ostaj  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 78
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N95, HTC TyTN 2
@aser i dalje nisi rekao nista pametno

Rekao si da ne volis avast... postujem, ali to coveku nije resilo problem.
Rekao si da uzme aviru, po tebi je bolja...postujem, ali ni to coveku nije resilo problem.
Rekao si da instalira comodo IS, bolji je...i to postujem, ali ni to nije resilo problem.

Sve u svemu u tvoja dva posta na temi si rekao da je avast glup i rekao si da sam ja glup... I to postujem, ali ni to coveku nikako ne pomaze da resi problem...

Problem je resen, ali je resen sa savetom, ne sa misljenjem.

Ukoliko si ovde da savetujes, vise si nego dobrodosao. Mozda tvoji saveti nece uvek biti ispravni, pobogu nisu ni moji, nisu niciji... Ali to nije problem, svaki savet je dobrodosao, zato smo svi ovde...

Ukoliko si tu da delis misljenja i da govoris sta po tebi ne valja...i to je ok, svi mi imamo pravo na svoje misljenje.

Da pametujes...to nije dobrodoslo i nikome ne pomaze.

Spusti loptu malo na zemlju, evo ja ti se zaista izvinjavam ako sam te icime uvredio, ali ovde smo ne zbog sebe, vec zbog drugih.

Sretno i dobro mi ostaj  Smile

Tako je, ne volim avast, i priznajem da je komentar bio glup neargumentovan itd
nisam ja rekao da si ti glup niti bilo ko drugi nego si ti hteo da kažeš da sam ja glup, odatle drugi nepotreban post, i treći
Živeli
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 15:20:25 od aser »
IP sačuvana
social share
mmmmm... Marija Kilibarda Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nije ti on napisao da si ti glup  Smile

Gledaj sta si ti napisao:
Citat
Nikada neću razumeti šta je to sa ljudima i avastom, to njesra uklanjam momentalno kad god naletim na isti a svaki drugi komp koji mi padne šaka ima ga instaliranog

Napisao ti je da ne pises gluposti...

 Smile
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 16:06:23 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Apple iPhone 12, S21
@aser ponavljam...izvinjavam ti se jos jednom, samo sam skrenuo paznju da je tvoj komentar u temi totalno nepotreban, i kao takav svrtava se u glupe komentare.
Komentari mogu biti kreativni i oni koji necime pomazu i oni koji to nicime ne rade.
Takav komentar za mene je jednostavno glup.
Bez ljutnje. To nema veze sa tobom, to bih napisao svakome...
Jedino ako je salji komentar, pa da se svi nasmejemo...ali ni to nije bio.

Glavu gore, vise si nego dobrodosao, mlad si, nov si, verujem da ima dana da se jos dokazes, ne bi zalutao ovde da nisi imao dobru nameru.

U svako doba dana ako imas bilo sta da pitas, da predlozis, da prijavis nesto stojim ti na raspolaganju.

Vidimo se  Smile


Back on topic...ako uopste ima potrebe za daljom pricom  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Linux
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
najvise udela u uklanjanju ovih infekcija igraju Kaspersky i avast alati.

Potvrdjujem Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.