Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:46:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kome vjerovati?  (Pročitano 9110 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
Treba verovati ljudima.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
kako nešto lijepo miriše,na neki domaći kolač sa jabukama aaaaa  Smile


nego,imaš dva puta(stava) -jedan je: nikom ne vjerovati jer svi nekad izdaju i stave druge,manje bitne stvari izmedju nas. sam ću jer će me tako najmanje boljeti.
drugi put je: znam prvi put  i  tu  volim  ovo Nekad,što znači da ostatak vremena mogu vjerovati tim istim ljudima. jer sam dio velike slike i oni su dio mene. nisi pustinjak.
ja baaaš malo kom vjerujem,vjeruj mi  Smile ali isto tako znam da to nije način,da to ne valja. 
jer samo treba malo da se ispraksaš i naučiš da upravljaš očekivanjima. od sebe očekuj maksimum,ostalima daj prostora da se sami iskažu i na osnovu toga svakom vjeruj na poseban način.
do velikih razočarenja sigurno stižeš ako ideš ulicom Velikih očekivanja bb
« Poslednja izmena: 03. Sep 2011, 10:06:27 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Apple iPhone SE 2020
Fox je davno rekao - Trust no one....

Cak niti zeni ili muzu,sa kojom/im namjeravamo provesti cijeli zivot?

Pa u principu... svako ... i najrodjeniji moze da ti zabije noz u ledja...
Sta vise... roditelji su na prvom mestu... uglavnom iz dobre namere... uglavnom...

A meni taj odgovor vise prija, jer se onda malo odusevim ... plus ne moram stalno da lupam glavu o tome kome da verujem, a kome ne...

To je ... da tako kazem... platforma za pocetak razgovora... Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Uvijek neko nekome vjeruje i desi se izdaja.
Izdaja oca,majke,sestre,brata,zene,prijatelja,na kraju ostajemo sami.Da li treba vjerovati u nekoga ili vjerovati samom sebi?
Kome to vjerujemo i mislimo da nas nikada nece izdati?
Prvenstveno sebi a potom i biti otvoren i za druge ljude. Prvenstveno porodici, za koju znas da generalno nece izneveriti tvoje poverenje, pa zatim prijateljima sa kojima si dobar a znas da nisu neki koji ce ici okolo i pricati nesto sto im se kaze u poverenju i npr. devojci jer bi u nju trebao da imas puno poverenje. Poverenje u ljude se vrlo tesko stice, ali se zato lako gubi. Zato i trebamo paziti i znati prema kome ga trebamo sacuvati.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Nokia 
Zar stvarno niko nikom ne vjeruje ili vjeruje uvijek uz odredjenu dozu opreza?

Verujem uz dozu opreza. Pokušavam da definišem prostor u kom mogu nekom da verujem, prostor u kom mogu da rizikujem i prostor u kome nemam poverenja. To se razlikuje od osobe do osobe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.14
mob
I-mate 30 Pro
My space is limitless.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 13.0.782.218
Fox je davno rekao - Trust no one....

Cak niti zeni ili muzu,sa kojom/im namjeravamo provesti cijeli zivot?

Pa u principu... svako ... i najrodjeniji moze da ti zabije noz u ledja...
Sta vise... roditelji su na prvom mestu... uglavnom iz dobre namere... uglavnom...

A meni taj odgovor vise prija, jer se onda malo odusevim ... plus ne moram stalno da lupam glavu o tome kome da verujem, a kome ne...

To je ... da tako kazem... platforma za pocetak razgovora... Smiley



Kada otac odavno "ore nebeske njive",majku brata ili sestru ne prepoznajes "noz u ledja"...ostanemo sami kao kuce na sred ceste Smile Tu negdje pri dnu,sami izmedju cetiri zida,od prijatelja ne dobijes ruku spasenja,a onda se vines put neba kao feniks iz pepela...postanes neko...eh tada su svi tu.Kome tada vjerovati?
Slazem se da covjek sam sebi vjeruje,ali to vodi kao sto neko rece prema pustinjaku...kako prepoznati osobu u koju mozes vjerovati?
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Apple iPhone SE 2020
Nismo se razumeli... Samo kazem da ne treba teoretisati oko svega toga... Ili jeste ili nije.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
zenama uglavnom ne vjerujem...jer svaka zena moze te gledati u oci i slagati da ne trepne..
bilo sta...a najcesce su to gluposti...koje samo zene mogu da lazu..
i tako...izgubis povjerenje i ne vjerujes ni neke ozbiljnije stvari... Smile
slabo kome vjerujem...uvijek imam dozu nepovjerenja...sumnju...i uglavnom se ispostavi da je to dobro... Smile
naravno mislim na neke ljude s kojima se svakodnevno ne susrecem...i slabije poznajem..
one koje vidjam cesto...pa oni me ni ne mogu slagati..znam kako disu...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Citat
uvijek imam dozu nepovjerenja...sumnju...i uglavnom se ispostavi da je to dobro

Uistinu.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:46:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.