Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:13:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 113 114
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Коме смета СПО?  (Pročitano 46588 puta)
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.24
Lele, kad im dodje Bloody Mary... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ринака,пошто контам да си човек од речи,има да гласаш за СПО! Нико те није вукао за језик! Smile
Hocu al' za Danu necu , mnogo je ružna !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


True Hardcorer - Hate Corps!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1023
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3120
prosto mi je toplo oko srca kad me nema par dana,a onda procitam neke postove na ovoj temi...samo zakljucim koliko ogranicenih ljudi ima na ovom svetu...
moj rinaka,mislim da bi najpametnije bilo da se ti kandidujes za predsednika...sa tobom bi smo imali sve na 100%!
i nezaposlenost i kriminal,i nepismenost,i primitivizam i korupciju...sve bi nam bilo na 100% jer bi tvoj mandat trajao nekih 6-7 meseci,taman dovoljno da se nakrades para i iskuliras...
bilo je zanimljivo u pocetku slusati kako se upinjes sa debilizmima,ali sad vec postaje jadno koliko ti optereceno vadis iz konteksta neke stvari koje koristis kao argumente...znaci stvarno si dosao do nivoa pravog politicara - abnormalno si jadan i vise tvoja prica nema argumenata,vec se svodi na cistu demagogiju...jos ce na kraju Vuk ispasti najveci komunista od svih,jer nam zastava kao prvu boju ima crvenu...tuzno je sto ima takvih promasaja,ali jbg,Srbija je ovo...da sutra dodje na vlast,prvi bi isprozivao sve nas koji smo oduvek uz SPO da smo menjali misljenja,i da si jedino ti uvek bio lojalan...sad,kao i uvek,od tebe i ovih tvojih pulena ocekujem jednu katastrofalno veliku prozivku,i jedno dugotrajno izvlacenje iz konteksta necega sto smatras da je bitno,i naravno neizbeznog boleta,koji ce upasti sa hiperinteligentnim :"Meni" komentarom...i znas sta,zabole me...ja sam oduvek bio uz SPO,bio sam i na Ravnoj Gori dok su mnogi pljuvali po nama i optuzivali nas da smo maltene teroristi sto idemo gore,ucestvovao sam i na demonstracijama 5. oktobra,a takvi kao vi ce uvek iz udobnosti svojih kuca srati o politici kao da se razumeju...srecno vam bilo...
IP sačuvana
social share
Samo ti u mome srcu si...FCRS
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Prica se razvila. Sve ste rekli. Dosli do epohalnih otkrica i iscrpli temu.

Mislim da nema potrebe nastavljati, i ono malo ljudi (simpatizera SPO-a) koji su dolazili ovde ne bi li ucestvovali ili nesto pametno procitali - odustali su i vec se zalili na pp da istu treba zatvoriti. Vidimo se na nekim buducim temama o SPO-u  Smile

[lock]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 113 114
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:13:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.