Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kombinacija znaka i podznaka ~ Saznajte Vaš podznak - Ascedent  (Pročitano 322158 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
provjeri mi za djevojku ako ti nije tesko

Na palama u 15 do 4 ujutru .  28.9.1992
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
18. o7. 1990 rodjen u 13 sati 12 minura,moze li mi neko izracunat?

Rak/Vaga  (posto nisi ostavio mesto rodjenja, proizvoljno sam stavila da si na nasim prostorima rodjen)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
provjeri mi za djevojku ako ti nije tesko

Na palama u 15 do 4 ujutru .  28.9.1992

Vaga/Devica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
auuuuuuuu montegrina hahahahha
ja sam djevica vaga a djevojka mi vaga djevica hahah kakva je to kombinacija oooooooo moj boze Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

kovac strasan jebač!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
BlackBerry asdasd
dobro posto su mi cesto racunali da sam rak skorpija. . . a kakve su karakteristike rak vage. . . izvini sto te mucim :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
dobro posto su mi cesto racunali da sam rak skorpija. . . a kakve su karakteristike rak vage. . . izvini sto te mucim :D

odeljen između ljubavi za porodičnu intimnost, osećajnu udobnost i sentimentalnu stabilnost, i ljubavi za društvene veze, igre "hazardne i ljubavne, Rak - Vaga hteo bi istovremeno da živi u društvu ili profesiji i da sačuva smireni svet opuštanja i sanjarenja. Takvu idealnu ravnotežu teško je naći. Osoba obdarena ovako bogatom i protivrečnom prirodom teško miri potrebu za snažnim unutrašnjim životom i želju da se otvori prema svetu. Volja joj nije jača strana i česte neodlučnosti dovode je dotle da promašuje ciljeve koje sebi određuje.

Može da podlegne iskušenju da živi u iluzijama a kad njena narcisoidnost bude uznemirena iznenadnom željom da se pokazuje sa elegancijom, oseća teškoće da sebe smesti u odnosu prema drugima, da definiše varijante svoga karaktera, i biva kolebljiva u pogledu ponašanja u različitim prilikama, ne znajući šta prvo da pokaže: svoje biće ili svoju pojavu. Ona bi rado pustila da padne maska iza koje skriva svoju preteranu osetljivost, ali joj to ne dopušta strah od pokazivanja koliko je ranjiva.

Ovo biće teško podnosi agresivnost svojih bližnjih i pati od prosečnosti svog okruženja. Srećom, snaga duhovne ravnoteže koju poseduje Vaga, uspeva da pruži stabilnost promenljivom duhu Raka i tako oblikuje ličnost sposobnu da uvidi da se osećanja mogu izraziti, da se ljubav za lepotom može iskazati i da se na svoje bližnje može uticati tako da to stvori intimni sklad i dobroćudnu blagost koja zrači konačno nađenom ravnotežom. Ovaj spoj različitih karaktera proizvodi kreativnu i harmoničnu prirodu, koja prepoznaje svaku vrednost u životu i svaka njena akcija otkriva njene unutrašnje kvalitete...

- Taktični ste i miroljubivi, imate dara za mirenje, osećaj za pravdu i za razvoj odnosa sa drugim ljudima. Teško je odoleti Vašim čarima - Vaš šarm se širi iako se Vi baš nešto posebno i ne trudite. U svakoj stvari vidite i ono što je pozitivno i ono što je negativno, pa Vam je teško da zauzmete stav; stoga ponekad delujete neodlučno. Imate veliki smisao za estetiku i istančan ukus - mogli biste posedovati istinske umetničke talente ukoliko na pravi način iskoristite svoju kreativnu maštu.

Da biste zaista nešto ostvarili, potrebno Vam je partnerstvo. Iznad svega volite harmoničnu atmosferu, nesposobni ste da živite sami i morate stalno da se potvrđujete pred drugima. Niste stvoreni da vodite teške bitke, niti imate takmičarskog duha. Manje mrzovoljni od ostalih Rakova, imate Venerinu diplomatiju, šarmantni ste, želite da se dopadnete i uvek pokušavate da i mentalno i emotivno na neki nacin izbalansirate stvari - što može biti velika prednost kada se kombinuje sa Vašim prirodnim darom za percepciju.

Elegantni i prefinjeni, volite da budete okruženi lepim stvarima i lepotom uopšte. Mana Vam može biti preterana sentimentalnost i negovanje besperspektivnih emocionalnih veza - romantični ste, idealista i često ste žrtva svoje preosetljivosti. Podložni ste uticajima, prilagodljivi, i sa Vama se može sporazumeti. Vaša velika želja je da stvorite sebi jedan lep i miran svet!..

Ako niste znali - istu kombinaciju znaka i podznaka u svom horoskopu ima i Natalie Wood. Ona Vam, u neku ruku, dođe kao "Astrološki blizanac"...
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Chrome 4.0.206.1
ja sam djevica vaga a djevojka mi vaga djevica hahah kakva je to kombinacija
Mozes mi napisati kakve su nam karakteristike mislim ja sa njom Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Da li mogu saznati sta sam u podznaku? Ostavicu vam informacije, pa ako neko ume da to odredi, bio bih mu zahvalan.

Mesto rodjenja: Valjevo, 09. 05. 1989. godine, u 2:45h, ili 3:15h......ne znam tacno vreme....

Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.65
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Da li mogu saznati sta sam u podznaku? Ostavicu vam informacije, pa ako neko ume da to odredi, bio bih mu zahvalan.

Mesto rodjenja: Valjevo, 09. 05. 1989. godine, u 2:45h, ili 3:15h......ne znam tacno vreme....

Hvala unapred!

Podznak Ribe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Ja sam rodjena 5.12.95 9:05 -- Beograd,mozes li mi reci koja mi planeta i kuca dominiraju..xvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28 30 31 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.