Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko verujete stranim medijima (zapadnim ali i ostalim)  (Pročitano 1815 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Skoro pa nimalo ne verujem.Pogotovu zapadnim.

A ako cemo detalje:

BBC,CNN,Sky News i slicni - olos ("Srpski piloti u srpskim aviona bombarduju Libijske demostrante")
Times - CNN u pisanom obliku.Mozda i gori(imao sam priliku da ga procitam (pravi,stampani primerak))
Reuters - Njima jos i verujem kolko tolko.Imam prijatelje fotografe koji su saradjivali sa njihovim fotografima,koji su najbolji,i svoj posao shvataju ozbiljno,tako da mislim da su im onda i novnari nesto ozbiljniji od ostalih.
NG - previse filozofiranja.Uglavnom dosta detaljno,i tacno govore o svemu sto rade,ali kad krenu da filozofiraju o politici...
A da ne pricam tek kad krenu sa onim usranim emisijama o modernim ratovima ili vojsci.Al,dobro,to je i ocekivano.Za ostalo su,rekoh,ok.

Ne znam,verovatno sam citao/gledao jos dosta drugih,ali ovo su oni kojih se sada secam.
« Poslednja izmena: 02. Mar 2011, 21:39:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Nokia 
Citat
a ovo ti je dobra fora...uporediš pečat sa nspm.
pečat piše: dva plus dva=četri; nspm piše: dva na kvadratu=četri.
izgleda ti čitaš samo one novine koji pišu ono što hoćeš da čuješ.
Заборавио сам и Курир. лист који је потеро многе афере. Зато је данас тамо где јесте.  Smile

Од окупаторских медија читам Политику- ако на насловној страни висим неку занимљив наслов,или пратим стално неке рублике: Магазин,Не само о послу,Клумне (неке).Нпр. одем на Стандард и тамо је већ набројано шта вреди. Моје читање се своди два-три погледа,колико ми је довољно да схватим суштину текста,пошто су већина текстова плитки и не траже више времена. ТВ,не гледам,чак ни утакмице.
Читао сам (К)НИН и престо. Данас у њему вреди читати само трећу страну с краја- Постекологију Драгана Јовановића-Зеленог, остало је тешко смеће ала време у најгорим данима.
« Poslednja izmena: 02. Mar 2011, 23:26:36 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47189
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne vjerujem uopste. Ali cudo koliko ljudi vjeruju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Kad vec pricamo o novinarstvu-ja licno mislim da bi trebalo ukinuti,ili bar ograniciti kolumne u stampanim medijima.

One kolumne gde raznorazni pisu o tome sta kako vide.
Sta me bre boli uvo sta se tebi svidja?ili sta si video?Ili sta mislis o ovome ili onome?  Smile

Izvesti me o tome sta se gde dogadja,a ne o tome sta ti mislis,volis,radis,i slicnim glupostima.  Smile
To je obican Gonzo-zurnalizam."Ja volim to i to,ja bio tu i tu,ja radio to i to".  Smile

Tako da bih rado ili ukinuo,ili potpuno izmenio Vreme.

A i onaj 24 sata. Potpuno neprofesionalni,potpuno tupavi,tipican copy-paste zurnalizam,ali sto zato znaju da velicaju zapad...   Smile
Ni njih,ni Kurir,ni Pres,ni Alo ne smatram novinama.  Smile


I drugi najveci danasnji problem kod medija je upravo taj pomenuti copy-paste zurnalizam.
Bezuslovno preuzimanje informacija i vesti od izvora,ili drugih medija,bez ikakve prethodne provere,a nekad cak ni citanja.

To je bre kretenizam.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Mar 2011, 21:35:32 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.