Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko stvarno kostaju jeftine avionske karte iz Srbije ?  (Pročitano 4345 puta)
19. Dec 2009, 13:25:47
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
I ja sam kao mnogi video bilborde jata sa cenama avionskih karata od 19 evra. Dobro, znao sam da ce jos da nakarikaju neke takse, ali nisam ocekivao jos 100 evra da dodaju na cenu.
Mislim da ce im se ovaj marketinski trik vise obiti o glavu, jer pokazuje neozbiljnost poslovanja.

Citat
...aerodromska taksa u Beogradu je 16,5, a u Solunu 22 evra. Bezbednosna taksa je u Beogradu 4,5 evra, doplata za gorivo je 36, a trošak izdavanja karte 12 evra. Tako karta od početnih 19 evra na bilbordu naraste na 129 evra...
http://www.informisanje.info/2009/12/koliko-su-jeftini-low-cost-letovi/

IP sačuvana
social share
hipik
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson k530i
Трошак издавања карте 12 евра?Доплата за гориво?И треба да пропадну  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
JAT?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 3220
Nije valjda da je neko ocekivao putovanje avionom po ceni autobuske karte Smile

Cak i ta cena od 129 eur je bolja od JAt-ovih dosadsnjih 200 ili  300 evra.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung i9300
Nije valjda da je neko ocekivao putovanje avionom po ceni autobuske karte Smile

Cak i ta cena od 129 eur je bolja od JAt-ovih dosadsnjih 200 ili  300 evra.

zasto da ne? wizzair i mnogi drugi(ja letim samo sa wizz-om pa za njih kazem) imaju promocije kada je karta besplatna bukvalno 0,00 eura. placa se taksa. primer jeste povratna karta temisvar milano 20 eura krajem februara, povratak pocetkom marta. ko ne veruje neka proveri. znaci ne kao cena autobuske karte nego i jeftinija. a sad, mnogi se pitaju zasto jat ima tako skupe karte? pa od kojih bi para kupili onda sva ova nova vozila sto su kupili ove nedelje  Smile uzeli su par novih mercedesa c klase, audia a4, skoda oktavie, itd. moraju i direktori malo da se vozaju  Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 3220
Ali ti tu svoju kartu moras da rezervises bar mesec ili vise dana unapred. Da kupis kartu recimo danas za sutra, mnogo bi te skuplje izaslo. Nisu akcije svaki dan.  Smile

Realno gledano, low-cost kopanije su znacajno snizile cenu JAT-ovih letova,  i dobro je sto smo docekali  tako nesto.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung i9300
jeste tacno, ali ko planira put danas za sutra Smiley samo onaj ko ima svoju firmu pa moze kad mu se hoce. a ovako normalni ljudi ce jeftinije proci. i ja sam gledao za jat ovu promociju, bukvalno to vece/noc za kada je pocela prodaja karata po nizim cenama, ja sve srecan vidim karta 20ak eura iz bg-a, kad ono sipak Smiley natovare oni tu takse i takse, dobro da nisu napisali, taksa za nova direktorova kola. a neko rece i mislim da je upravu, obice im se o glavu takva promocija, prikazace se kao neozbiljni i nekonkurenti. zao mi je tih ljudi iz jata ako ostanu bez posla ali mi jata kao kompanije nije zao ako nestane, ionako je odavno pukla Smile
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
jeste tacno, ali ko planira put danas za sutra


Ja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Citat
jeste tacno, ali ko planira put danas za sutra


Ja  Smile

da se pridruzim  Smile

(ne mislim da putujemo zajedno, nego i ja to radim)  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Pa ako planirate danas za sutra, necete naci ove JATove karte od 1(2)9 evra. Jer su te prve rasprodate u svakom avionu. A najveci broj karata po avionu prodaje se po starim derackim cenama.

Slozio bih se sa nilobacom, jer najveci broj ljudi planira putovanja unapred. Kome je hitno putovanje ili ima novca, moze da kupi karte u punoj ceni. Pored toga ove promotivne cene kod JATa potrajace samo mesec, dva.

No, probelm je u krecenju, reci da je karta 19 evra, a ustvari je 6x skuplja je jako los poslovni potez.
Na sajtovima stranih komapnija videcete cene karte izrazene bez taksi, koje se dodaju posto odaberete destinaciju i aerodrom, ali niko ne pravi ovakvu sprdnju.
Jer ovo je obicno laganje kupaca.
IP sačuvana
social share
hipik
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.