Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je seks važan muškarcima, a koliko ženama?  (Pročitano 21316 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ma moze bre, to je i tako smo malo benignog trljanja... Smile Smile
Aj sad malo bez zezanja. Interesuje me sta mislite o ovom boldovanom. I obratite paznju na poruku molim a ne na donosioca.. Smile

Zakon Jednog, Knjiga IV, seansa 87

12.05.1982.

...

Ispitivač: Hvala. Učinićemo ispravke . U poslednjoj seansi izjavio si da je pre zastiranja, prenos seksualne energije uvek bio moguć. Voleo bih da znam šta si mislio pod time „uvek je bilo moguće“, i zašto nije uvek bilo moguće nakon zastiranja. Čisto da razjasnimo?

Ra: Ja sam Ra. Verujemo da razumemo vaše pitanje i iskoristit ćemo analogiju iz vaše kulture po bateriji koja pali lampicu u baterijskoj lampi. Dve baterije koje rade postavljene jedna za drugom uvek nude potencijal da lampica zasvetli. Nakon zastiranja, da bi nastavili i ovu veliku analogiju dve baterije postavljene bez redosleda neće dati svetlo lampici. Mnogi um/telo/duh kompleksi nakon zastiranja su, kroz blokade, izvršili ekvivalent reverzije baterije.

Ispitivač: Koji je bio primarni izvor blokada koji je izazvao reverziju baterije?

Ra: Ja sam Ra. Molim vas pitajte određenije u odnosu na um/telo/duh ili um/telo/duh kompleks o čemu tražite informacije.

Ispitivač: Pre zastora postojalo je znanje o tehnici osvetljavanja lampice, da tako kažemo. Nakon zastora neki eksperimenti su stvarali paljenje lampice; a neki su rezultirali ne paljenjem. Osim činjenice da informacija nije bila dostupna o metodama paljenja lampice, da li je bilo nekog korenskog uzroka eksperimenata koji su rezultirali ne paljenjem lampice?

Ra: Ja sam Ra. To je tačno.

Ispitivač: Šta je bio taj korenski uzrok?

Ra: Ja sam Ra. Korenski uzrok blokade je nedostatak sposobnosti da se vidi drugo ja kao Kreator ili da ovo kažemo drugačije, nedostatak ljubavi.

Ispitivač: U našoj iluziji seksualni potencijal za muškarce izgleda da dostiže vrhunac negde pre dvadesete godine a ženski vrhunac je nekih deset godina kasnije. Koji je uzrok ove razlike u dostizanju vrha seksualne energije?

Ra: Ja sam Ra. Moramo napraviti jasnu razliku između žutog zraka, trećeg densiteta, hemijskog telesnog kompleksa i telesnog kompleksa koji je deo um/duh/telo kompleksa. Muškarac, kako vi nazivate ovaj polaritet, ima ekstremno aktivnu želju žutog zraka u prostoru/vremenu u svojoj inkarnaciji kada je njegova sperma najpokretnija i puna spermatozoida.

Hemijski telesni kompleks žutog zraka žene, kako vi nazivate polaritet, mora da ima kontinuiranu i rastuću želju za seksualnim odnosu jer može da začne jedanput u periodu od 15 do 18 meseci. To je iscrpljujuće za fizičko telo žutog zraka.

Što više, da tako kažemo, integralne seksualnosti i polarnosti telesnog kompleksa, koji je deo um/telo/duh kompleksa, ne zamara sebe ovim manifestacijama žutog zraka već radije prati puteve traganja za energetskim transferima i poboljšavanja pomoći i službe drugima ili sebi.

Ispitivač: Kao dodatak, zašto je odnos muških prema ženskim orgazmima toliko mnogobrojni sa muške strane?

Ra: Ja sam Ra. Muški orgazam koji motiviše spermu da se kreće naprijed je od esencijalnog značaja za kompletiranje želje crvenih zraka kako bi se nastavila vrsta. Ženski orgazam nije neophodan. Kako um/telo/duh kompleksi počinju da koriste seksualne energetske transfere da bi učili, služili i glorifikovali jednog bezkrajnog Kreatora funkcija ženskog orgazma postaje sve jasnija.

Ispitivač: Kakav je bio ovaj odnos pre zastora?

Ra: Ja sam Ra. Odnos muških i ženskih orgazama pre zastora je bio bliži odnosu jedan prema jedan jer je ženski orgazam bio jasan i bez senke.

Ispitivač: U našoj iluziji mi imamo fizičke definicije za moguće transfere energije. Kada govorimo o seksualnim energetskim transferima i drugim osnovnijim oblicima energije ja uvek pogrešno upotrebljavam izraze pošto ne razumem, i verovatno nemogu da razumem, osnovni oblik energije o kome govorimo.

Međutim, naslućujem da je ovo energija čiste vibracije; to jest, na osnovnom nivou naše iluzije ta vibracija između delova prostora/vremena i vremena/prostora kontinuiteta a ipak je nekako prenešen u našu iluziju u bazičnijoj formi od te. Možeš li da mi razjasniš ovu oblast, molim te?

Ra: Ja sam Ra. Da.

Ispitivač: Da li bi to učinio?

Ra: Ja sam Ra. U pravu si kada pretpostavljaš da je energija o kojoj govorimo oblik vibrirajućeg mosta između prostora/vremena i vremena/prostora. Iako ova distinkcija nije odvojena od ove koja sledi, to što sledi moglo bi da osvetli tu osnovnu izjavu.

Zbog procesa zastiranja energija prenešena sa muškarca na ženu je drugačija od one koja je prenešena sa žene na muškarca. Zbog razlike polarizacije um/telo/duh kompleksa muškaraca i žena, muškarci storniraju fizičku energiju a žene mentalnu i mentalnu/emocijalnu energiju. Kada se završi prenos seksualne energije trećeg densiteta muškarac će ponuditi oslobađanje fizičke energije. Žena je, stoga, osvežena, imajući mnogo manje fizičke vitalnosti. U isto vreme žena oslobađa mentalnu i emocijalnu energiju nudeći tako inspiraciju, zaceljenje i blagoslov muškarcu koji je po prirodi manje vitalan u toj oblasti.

Ispitivač: Zašto su muška i ženska priroda različite?

Ra: Ja sam Ra. Kada je postignut proces zastiranja muška polarnost je bila privučena Matriksu Uma a ženska Potencijatoru Uma, muškarac prema Potencijatoru Tela a žena Matriksu Tela. Ima li kratkih pitanja za kraj ove seanse?

Ispitivač: Možemo li nešto da uradimo kako bi se instrument osećao udobnije ili da poboljšamo kontakt?

Ra: Ja sam Ra. Nalazimo da je preporučeno pomeranje kadionice pomoglo. Poravnanja su dobra. Bili ste savesni, prijatelji moji. Napuštamo vas u ljubavi i svetlu Jednog bezkrajnog Kreatora. Napredujte radujući se u moći i miru Jednog bezkrajnog Kreatora. Adonai.
« Poslednja izmena: 21. Mar 2010, 23:38:04 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Zbog procesa zastiranja energija prenešena sa muškarca na ženu je drugačija od one koja je prenešena sa žene na muškarca. Zbog razlike polarizacije um/telo/duh kompleksa muškaraca i žena, muškarci storniraju fizičku energiju a žene mentalnu i mentalnu/emocijalnu energiju. Kada se završi prenos seksualne energije trećeg densiteta muškarac će ponuditi oslobađanje fizičke energije. Žena je, stoga, osvežena, imajući mnogo manje fizičke vitalnosti. U isto vreme žena oslobađa mentalnu i emocijalnu energiju nudeći tako inspiraciju, zaceljenje i blagoslov muškarcu koji je po prirodi manje vitalan u toj oblasti.


Kako to misli ''zena je osvezena, a ima manje fizicke vitalnosti''? Ne razumem.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Citat
Žene živcira to što muškarci stalno misle na seks, a muškarcima smeta to što ženama nikad nije do seksa.

greske u samom startu Smile

dokle vise te predrasude.... Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Kako to misli ''zena je osvezena, a ima manje fizicke vitalnosti''? Ne razumem.

Due to the veiling process the energy transferred from male to female is
different than that transferred from female to male. Due to the polarity
difference of the mind/body/spirit complexes of male and female the male
stores physical energy, the female mental and mental/emotional energy.
When third-density sexual energy transfer is completed the male will have
offered the discharge of physical energy. The female is, thereby, refreshed,
having far less physical vitality.
At the same time, if you will use this term,
the female discharges the efflux of its stored mental and mental/emotional
energy, thereby offering inspiration, healing, and blessing to the male which
by nature is less vital in this area.

Prevod je dobar. Nije ni meni jasno  Smile(ovaj drugi deo je sasvim na mestu). Pa kako je kod tebe? Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2010, 19:08:54 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Osvezeno  Smile Smile

Salim se, super sam Smile


Nezgodno je kad zena ima jaci libido od muskarca - to bas zna da bude onako zabrinjavajuce. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N97
Voleo bih to da vidim ... u stvari ne bih.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Ma mislio sam posle snoske. Smile
Jel imas vise fizizke vitalnosti ili manje? Mislim da se ova moja zakuca i zaspi brzo... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Uh pa sad - mislim da sve zavisi od energije osobe sa kojom vodis ljubav. Smile
Posle keksa sa nekim ko samo na sebe misli, naravno da si izmucen i da ti nije ni do cega.
A posle vodjenja ljubavi sa odgovarajucom osobom, kad se stavrno moze reci da ste bukvalno vodili ljubav  Smile - mislim da je zena osvezena, ali ne tako da nema snage ili da je mrtva umorna. A i zavisi kako to vodite ljubav, mislim u kom ste fazonu . Smile

Jao nemoj da govoris snoska molim te ! Smile Smile

Far - jel bi voleo ili ne bi ? Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Brate al si komplikovana! Smile Smile Smile
Daj jos neko zensko nek se ukljuci u dijalog... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 



Sto sam komplikovana?
Ako se zestoko seksas pa naravno da ces biti umoran tj zaspati ko klada posle .
A ako je sve fino, nezno i polako, ondak ces valjda biti osvezen  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.