Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:49:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koju ves masinu uzeti?  (Pročitano 16385 puta)
25. Apr 2010, 23:51:38
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Veoma mi se dopala ova Samsung ves masina, prvenstveno po izgledu, http://www.tehnomanija.rs/katalog/samsung-ves-masina-wf-9622sqr.html ali na samsungovom sajtu pise da ne pere beli ves, peskire, posteljinu, koji ce mi onda takva masina, sta pere ? Da li su pogresili ili sta nije mi jasno, evo i njihovog sajta http://www.samsung.com/rs/consumer/home-appliances/washing-machines/front-loading-below-6-kg-capacity/WF9622SQR/YLE/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=spec&fullspec=F  i onda sam naisao na ovu, dosta je skuplja, ali nacicu kesa nekako http://ser.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09036015  i vidim da pere skoro sve, mada se nigde ne pominje belo rublje niti obojeno http://www.samsung.com/rs/consumer/home-appliances/washing-machines/front-loading-over-6-kg-capacity/WF8704SPG/YLE/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=spec&fullspec=F e sada bih ja onako pitao kako su se generalno pokazale samsung ves masine, posto znam da prave i wc solje Smiley)) bosch sam prvenstveno hteo, ali su skupi i ruzni mnogo, samsung mi nekako najlepse izgleda, i lg nije toliko ruzan, ali nije neki izbor. Hvala unapred na savetima.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2010, 23:53:32 od kovle »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
HTC 
nisam neki poznavalac ves masina ni generalno bele tehnike al ja furam neku Gorenje i zadovoljan sam. mislim nikad je nisam pipnuo, ne znam ni da je ukljucim, cak ni ona vrata da otvorim, a nisam je skoro ni video jel je obucena u neko cvetno odelo za ves masine ali se domacica nije na nju nikada zalila pa ako je ona zadovoljna i ja sam  Smile 

mislim da je kostala oko 22000-25000 dinara i ima garanciju 5 godina. proveri koliko Samsung daje garanciju.
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
samsung ti se ne isplati zbog delova, jer su uglavnom vrlo skupi i cesto ih uopste nema, pa moras da narucujes iz inostranstva itd .. najbolje whirlpool ili gorenje.

danas i ovako masine nisu kao nekad, da ti traje 30 godina .. nasa prethodna gorenje measina je bila kupljena kad sam se ja rodila, pre 30 godina i zamenili smo je pre dve godine sa najjeftinijom whirlpool masinom od 800 obrtaja koja radi savrseno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
HTC 
evo info iz prve ruke od jedne domacice  Smile

inace jednom mi je neki majstor rekao ili je rekao nekom drugom pa je taj meni rekao  Smile da ne kupujem digitalnu ves masinu misleci na one s display-om jer kao kad se pokvare uzasno su skupe popravke. drugim recima sto manje dugmica to bolje.
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.360.0
Ja imam Whirlpool 45115,na 1200 rpm i prezadovoljan sam...bila je oko 300 jevara...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
ardo masine...odlicne!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
evo info iz prve ruke od jedne domacice  Smile

inace jednom mi je neki majstor rekao ili je rekao nekom drugom pa je taj meni rekao  Smile da ne kupujem digitalnu ves masinu misleci na one s display-om jer kao kad se pokvare uzasno su skupe popravke. drugim recima sto manje dugmica to bolje.
Ja sam kupio gorenje veš mašinu da digitalnim displejom,još pre 10-ak godina,i nije mi crkao displej,nego mi je crkao neki gibanj,koji je koštao oko 250-300 evra,pa sam umesto popravke kupio novu veš mašinu za te pare,mada bih se sada opredelio za mašinu nekog drugog proizvođača,preskočio bih gorenje,malo su me razočarali što se tiče završne obrade njihovih aparata,govorim jer imam i šporet,veš mašinu i frižider i bojler gorenje.

A i više maltene i nema mašina bez displeja,to su uglavnom one najeftininije.
 Seru ti majstori,jer većina njih su navikla na one matore mašine pa da menjaju programatore,bubnjeve,ležajeve i gume kad crknu,to ne crkava kod novih,ulogu programatora preuzela elektronika bubnjevi su od nerđajućih materijala,pa za njih nema mnogo posla.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Seru ti majstori,jer većina njih su navikla na one matore mašine pa da menjaju programatore,bubnjeve,ležajeve i gume
Ležajevi i semering, hahah, sad sam se setio toga...semering  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
na samsungovom sajtu pise da ne pere beli ves, peskire, posteljinu, koji ce mi onda takva masina, sta pere ? Da li su pogresili ili sta nije mi jasno
Cisto sumnjam u ovo,da ne pere beli ves jer kod svake masine ima program pranja od 90.C sa predpranjem ili bez.E sad,prednost ovih novih Samsungovih masina je sto imaju keramicki grejac,ne znam za ostale proizvodjace ali kod mene u radnji gde radim samo Samsungove to imaju.
Citat
najbolje whirlpool ili gorenje.
Slozio bih se sa ovim i jos bih dodao Candy masine,takodje jako kvalitetne.Gorenje daje 5.godina garanciju,Whirpool 3. godine.Candy i Samsung 2.godine...Za Gorenje je najlakse sto se tice rezervnih delova i servisa mada mislim da ni za Candy i Whirpool vise nije problem.Kad budes kupovao,bez obzira za koju se budes odlucio,gledaj da ima minimalno 800.obrtaja jer ce ti mozda nekad trebati masina za susenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
ako imas novca uzmi bosch. ne skakuce, nije bucna...

uvek ih ima na snizenju.
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:49:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.