Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:44:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Glasanje
Pitanje: po vashem mishljenju najbolji je:
durex
erotim
masculan
condomi
nije naveden
romed
romeo
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji kondom koristite i zashto ...  (Pročitano 21424 puta)
Hronicar svakodnevice


incorporated

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 961
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6030
dobro taj od 14 ne bi kupio pa ne znam .. sve ne moram ni je.... to ti je ono kao platish da se zarazish  Smile Smile Smile  Smile   ma opushteno treba koristiti neshto shto stvarno odrzava relaciju cena kvalitet .. treba to isposhtovati .....  think smart buy extra safe .. :-)
mada ovde ima veoma ne bistruh ljudi .. kaze kupi deblji a misli shiri hahahahahahahaha ... samo tako erotomani .....
IP sačuvana
social share

      Sit down, relax, mix yourself a drink and enjoy the show ... http://forum.burek.com/index.php/topic,39973.0.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung s3
durex
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Opera 4.78
Kad sam pri kinti Durex (Ultra thin). Mada moram da priznam da Durex zna da zakazze (bar 3-4 puta mi je pucao).
A inache Romed. Nemam pojma chija je to firma ali shljaka dobro. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Lepo je sredis, ne treba ti ni kondom !!!!

 Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

pussy-pain-13.jpg
(75.88 KB, 600x800)
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


incorporated

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 961
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6030
pa dobro bre ... jel moze neshto normalno ... pa anketa je u pitanju ...   Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

[img][/img]
IP sačuvana
social share

      Sit down, relax, mix yourself a drink and enjoy the show ... http://forum.burek.com/index.php/topic,39973.0.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1441
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja ne znam....meni brate mnogo poskupeli kondomcici....ovde u Usa family pack i to sa kuponima te kostaju $30...pa ti gledaj.... Smile....sta ja znam....kad pogledam....kese za zamrzivac i gumice za zimnicu su nekako jevtiniji....pa ko velim...sta sad....bolje i to nego bez ikakve zastite,sta vi kazete?al....pazi....u slucaju da ne znate ko vam je partner...kesice mozete da stavite na parnerovu glavu...ono kao..."Hide and Seek".....sta sad....ne treba da se drzimo standardnog ko pijan plota...malo ovo ono...
zakljucak:"strangers at night.....AIDS in the morning"........ojha!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Just Smile And Wave,Boys.....Just Smile And Wave! Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.5
ima 16 godina i hocu da jebem kurvu gde mi preporucujete da idem i koji kondom da koristim Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


incorporated

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 961
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6030
uzmi dva kondoma i oba navuci .... onda odesh u trafiku po novine i pocnesh da zovesh da se cenjkash kao na pijaci ..zapamti taj posao je star koliko i pijaca hahahhaha  ... samo erotim eroti, ... bruka kondomcici ...
IP sačuvana
social share

      Sit down, relax, mix yourself a drink and enjoy the show ... http://forum.burek.com/index.php/topic,39973.0.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


incorporated

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 961
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6030
a ovi novi sico kondomi? jel proboao neko to? sad su se pojavili? kazu da su ok ....?
IP sačuvana
social share

      Sit down, relax, mix yourself a drink and enjoy the show ... http://forum.burek.com/index.php/topic,39973.0.html
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kad sam pri kinti Durex (Ultra thin). Mada moram da priznam da Durex zna da zakazze (bar 3-4 puta mi je pucao).
A inache Romed. Nemam pojma chija je to firma ali shljaka dobro. Smile Smile Smile

Pucao ti je u akciji ili si ga sjebao noktom dok si ga (li ona) stavljao (la) ???? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:44:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.154 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.