Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji je najbolji Call recorder - snimanje telefonskih razgovora?  (Pročitano 39752 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Napisah prije nego što sam probao.  Smile
Program radi dok ne počne da snima razgovor a onda zablokira telefon.  Smile Ja sam je na friško instalirao , možda je treba instalirati preko stare verzije da bi radila kako treba. Kome treba i ko ima volje neka proba. Ja ne koristim te programe često.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Napisah prije nego što sam probao.  Smile
Program radi dok ne počne da snima razgovor a onda zablokira telefon.  Smile Ja sam je na friško instalirao , možda je treba instalirati preko stare verzije da bi radila kako treba. Kome treba i ko ima volje neka proba. Ja ne koristim te programe često.  Smile
Ni ja. Ja čak ranije koristio tj., iskreno samo isprobao Symbianware.Call.Recorder i to je bio kraj ... sada, ne sećam se da li je bilo ili ne bip-a na 6670 i nisam čak ni obraćao pažnju na takvu činjenicu, jer se svuda i govorilo da je taj bip prisutan.
Kupovinom N70 sam instalirao baš ovaj Killer Mobile Total Recall ... vidim svi ga preporučuju, nema beep i td., no, i njega nisam gotovo koristio uopšte!

Čak šta više, onda kada je možda i trebalo snimiti razgovor ili deo razgovora za bilo kakav dokaz, ova aplikacija mi nije bila uključena. Smile Smile Kako bi bila funkcionalna večito je znači treba držati aktivnom u memoriji telefona i snimati svaki razgovor ... well ... nakupila bi se onda baš gomila snimaka, jelte ... Smiley 1

Ako se još uzme u obzir da svaku aplikaciju slične namene treba držati aktivnom u memoriji ... čemu onda i mob. telefon kada bi bio spor kao kornjača?!?
« Poslednja izmena: 20. Jun 2007, 15:44:39 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Galaxy S6 White
Napisah prije nego što sam probao.  Smile
Program radi dok ne počne da snima razgovor a onda zablokira telefon.  Smile Ja sam je na friško instalirao , možda je treba instalirati preko stare verzije da bi radila kako treba. Kome treba i ko ima volje neka proba. Ja ne koristim te programe često.  Smile

Ako pokušaš da pregaziš prethodnu verziju ovom updateovanom, pojavljuje se poruka Update Error...Znači nemože tako...i kod mene ne radi i blokira telefon... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Proprietary hater

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 79
Zastava Kragujevac
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Nokia E51
Čak šta više, onda kada je možda i trebalo snimiti razgovor ili deo razgovora za bilo kakav dokaz, ova aplikacija mi nije bila uključena. Smile Smile Kako bi bila funkcionalna večito je znači treba držati aktivnom u memoriji telefona i snimati svaki razgovor ... well ... nakupila bi se onda baš gomila snimaka, jelte ... Smiley 1

Ako se još uzme u obzir da svaku aplikaciju slične namene treba držati aktivnom u memoriji ... čemu onda i mob. telefon kada bi bio spor kao kornjača?!?

Program ima opciju brisanja snimljenih razgovora koji su sortirani hronološki po datumu i vremenu obavljanja razgovora, sa prikazom imena sagovornika. U podešavanjima može da se namesti da ne započinje snimanje razgovora automatskiveć da se aktivira na shortcut. A inače, ne usporava telefon nešto extra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samsung Galaxy S6 - Galaxy S4 - Sony Arc S

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1265
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Galaxy S6 White
Pojavio se Killer.Mobile.TotalRecall.v1.02.S60v3.SymbianOS9.1...Koliko sam imala prilike da ga testiram, ovaj radi na mom E50... Smile
IP sačuvana
social share
Život se ne meri brojem udisaja, već brojem trenutaka koji ODUZIMAJU DAH...
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
koliko sam ja video, svi ovi programi su za 60 seriju... ima li neki koji radi na UIQ aparatima ?
(interesuje me za A1000 motorolu)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pojavio se Killer.Mobile.TotalRecall.v1.02.S60v3.SymbianOS9.1...Koliko sam imala prilike da ga testiram, ovaj radi na mom E50... Smile
Radi i na E61... Nema beep-a i ne blokira telefon. Sad to v.1.02.... Treba uzeti s rezervom. Radi se o v.1.0 verziji programa ali malo sređenom.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
koliko sam ja video, svi ovi programi su za 60 seriju... ima li neki koji radi na UIQ aparatima ?
(interesuje me za A1000 motorolu)
Teško da ćeš naći Call Recorder za UIQ platformu. Mislim da takav program ne postoji!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
Ovaj Killer.Mobile.TotalRecall.v1.02 radi super. Do sada svaki je imao beep. Odlicno 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Knowledge is Power !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia N82; E71
A gde mogu da skinem taj Killer.Mobile.TotalRecall.v1.02.S60v3.SymbianOS9.1 koji radi na E50??? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.