Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji fakultet bih trebao upisati?  (Pročitano 15027 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Citat
Naravno vrhunskih menadzera ima malo
Kakvi menadzeri, kakvi bakraci. To se kod nas zove v.d direktora i to su Crnogorci. Dakle, ako nisi iz kakve crnogorske uzvisine, nema od menadzerisanja 'leba.  Smile

a,jbg,to vam je danas u modi...  Smile  Smile

Svi bi da budu menadJeri.  Smile A da ih pitas sta ce da rade,ili jos bolje-kako,pojma nemaju da vam kazu.

Nekad davno je bila stvar prestiza biti inzenjer.Danas je,ne bas stvar prestiza,ali stvar "IN"a biti mednadJer.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Stvar je u tome što je menadzment u nekim oblastima ozbiljan posao i što postoje vrhunski menadzeri. Medjutim, sasvim je druga stvar što 90% onih koji završe menadzment niti znaju bilo šta da rade, niti znaju uopšte šta su završili
« Poslednja izmena: 10. Mar 2011, 04:47:52 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
Ako hoces da budes ministar kulture, ne treba da imas fakultet. Wink

http://pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/153873/Ministar+kulture+nema+fakultet!.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 296
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung Galaxy S3 Mini
Da ne otvaram novu temu.

Da li postoji, kojim slučajem, mogućnost prebacivanja sa elektrotehničkog fakulteta (telekomunikacije, treća godina) na vojnu akademiju (telekomunikacije)? Mislio sam da posle završetka ETFa upišem vojnu akademiju, ali sam video da se primaju samo devedeseto godište i mladje, a ja sam rodjen 1989. I ako mogu da se prebacim, da li priznaju neke predmete sa ETFa?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
2) Informacione tehnologije

Koliko znam ima ovaj smer pri ETF-u, a i na FON-u, pa u čemu je razlika? Šta se konkretno radi sa diplomom IT stručnjaka, koji je opseg poslova? Kakvo je stanje na tržištu?

Ne znam za razliku u programu rada, pretpostavljam da je velika, ali znam da ETF-ovci i njihove kolege na spratu vise, vole da nazivaju FON drzavnim Megatrendom. Smile

S druge strane, vecina koja je zavrsila FON je sasvim zadovoljna fakultetom.

To bi trebalo reci, da ako neces bespotrebnu bol i patnju, upisi FON. Smile

Mada se zna sta znaci diploma ETF-a, nista ti puno manje sanse ni sa FON-om da dobijes posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Da ne otvaram novu temu.

Da li postoji, kojim slučajem, mogućnost prebacivanja sa elektrotehničkog fakulteta (telekomunikacije, treća godina) na vojnu akademiju (telekomunikacije)? Mislio sam da posle završetka ETFa upišem vojnu akademiju, ali sam video da se primaju samo devedeseto godište i mladje, a ja sam rodjen 1989. I ako mogu da se prebacim, da li priznaju neke predmete sa ETFa?

E ne znam za Vojnu akademiju... najbolje ti je da odeš do njih i da ih pitaš ili probaj nazovi ih telefonom. 011/3603-247 i 011/3603-331
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ne znam za razliku u programu rada, pretpostavljam da je velika, ali znam da ETF-ovci i njihove kolege na spratu vise, vole da nazivaju FON drzavnim Megatrendom. Smile

S druge strane, vecina koja je zavrsila FON je sasvim zadovoljna fakultetom.
bas se pitam zasto...  Smile sve sami menaDJeri i biznismeni...  Smile

pojma nemaju ni sta uce,al svi u glavama drze neke "planove","kombinacije" i slicne gluposti.  Smile
gomila sviraca.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 
Ne znam za razliku u programu rada, pretpostavljam da je velika, ali znam da ETF-ovci i njihove kolege na spratu vise, vole da nazivaju FON drzavnim Megatrendom. Smile

S druge strane, vecina koja je zavrsila FON je sasvim zadovoljna fakultetom.
bas se pitam zasto...  Smile sve sami menaDJeri i biznismeni...  Smile

pojma nemaju ni sta uce,al svi u glavama drze neke "planove","kombinacije" i slicne gluposti.  Smile
gomila sviraca.  Smile

Sviranje kurcu ili ne, ipak stoji cinjenica da je FON vec dugo vremena, jedan od retkih fakulteta sa vrhunskom organizacijom i modernim nacinom rada, sto i ne cudi obzirom da su osnovani pre nekih trideset godina.

Nije ni meni bas jasno, kako se smatraju tehnickim fakultetom, obzirom na te ekonomsko-menaDjerske smerove, ali valjda ih i zbog toga ETF-ovci, gradjevinci i dr. prozivaju.

Cuo sam i da su napravili cirkus oko master studija. Najtezi deo posla, za studente, je da skupe pare i plate ih i to je to. I sa privatnih fakulteta dolaze i zavrsavaju bez problema. Kad sam vec upoznao desetog koji je postao master na FON-u, prica je postalo malo sumnjiva. Smile Mozda bi trebalo da uvedu jos jedan nivo, grandmaster ili tako nesto. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Sviranje kurcu ili ne, ipak stoji cinjenica da je FON vec dugo vremena, jedan od retkih fakulteta sa vrhunskom organizacijom i modernim nacinom rada, sto i ne cudi obzirom da su osnovani pre nekih trideset godina.
maaaaa....  Smile reko bih sad ja nesto o toj "vrhunskoj organizaciji i modernim nacinom rada"...  Smile

mislim...  Smile ne kazem ja da tamo niko nista ne zna.ima itekako dobrih ljudi.ali,vecina su... nafurana,supljoglava derista.

ja se nekad sa svojim ortacima,kad se vracam sa svog faksa,uzmem pa se zezam u prevozu,kao,pravimo nagradnu igru "Uoci FONovca/e"  Smile .Odnosno-ko ce sve sici na toj stanici.  Smile Jer se odmah prepoznaju-nafurani,doterani,a iznutra suplji.  Smile Smile (uglavnom) a da ne pricam tek o njihovom programu...  Smile

Nije ni meni bas jasno, kako se smatraju tehnickim fakultetom, obzirom na te ekonomsko-menaDjerske smerove, ali valjda ih i zbog toga ETF-ovci, gradjevinci i dr. prozivaju.

Cuo sam i da su napravili cirkus oko master studija. Najtezi deo posla, za studente, je da skupe pare i plate ih i to je to. I sa privatnih fakulteta dolaze i zavrsavaju bez problema. Kad sam vec upoznao desetog koji je postao master na FON-u, prica je postalo malo sumnjiva. Smile Mozda bi trebalo da uvedu jos jedan nivo, grandmaster ili tako nesto. Smile

Prozivaju,odnosno-prozivamo ih  Smile zato sto su nafurani sviraci.  Smile Zato sto prave nauku ni iz cega-da bi bio menadzer necega,ti prvo moras makar malo da poznajes svoj sektor(industrija,trgovina, saobracaj,zdravstvo... - menadzer za sve i svasta ne postoji.bar ne posle 4 godine faksa).
Zatim zato sto su,kao sto rekoh,mahom nafurana derista,koja misle da su popili svu pamet sveta,a pojma nemaju.  Smile
I trece,da,zato sto njih smatraju tehnickim fakultetom,a neretko dobijaju i poslove brze nego neki sa drugih,ozbiljnih fakseva,a,realno,nisu tehnicki.
I zato sto rade to sto rade - daju Bathedima sa Singiduduka i Megableje da polazu master kod njih,i onda ispadne da su glupi i oni sami(FONovci) i njihove kolege sa srodnih fakseva,sto rmbace 4-5 godina,a ovi Bathedi odu maltene-kupe diplome na Singiju i Megi,i,eto,mogu na master na FONu.

mislim... sve sam kreten do kretena. Hvala Bogu pa se ostatak drzavnih tehnickih fakseva od toga ogradjuje,odnosno-ne daje master drugim faksevima,ili bar ne onim koji veze nemaju sa njima,i privatnim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.