Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301140 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Alcatel Idol 2
Vozim xsaru picasso, 1.8 benzin+metan, 2005. godište. Legao mi je baš, ali ću ipak da ga menjam sledeće godine. Više me smara da prelazim 30km do pumpe, atest nemam, pa i više da ne razmišljam o tome, posebno što ću od sledeće godine prelaziti i granicu.
Zato ću da uzmem C4 picasso, mislim da ću imati za 2010. godiše, full oprema. Sad, šta gledati, benzin, dizel, kubikaža, automatik...? Recimo da prelazim 10k km godišnje, grad, otvoren put, pola-pola. Ne bih baš ni mnogo da pucam na registraciju. Svaki savet je dobrodošao.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
LG G3
Kod nas ćeš benzinca teško da nađeš,uglavnom svi kupuju 1.6hdi ili naleti neki 2.0 hdi.Sad 1.6 je svakako povoljniji za održavanje i registarciju,ali zato izbegavaj onaj 1.6 od 90 konja,jer imašda se smoriš kako kilavo nosi Picasso-vu karoseriju,dakle uzimaj samo 1.6hdi 110ks ni on nije neka zujalica al je svakako bolji od mrcine sa 90  Smile 2.0 hdi je pun pogodak ako možeš da podneseš registarciju od 35 soma,tih 150ks u  2.0 je prava mera za njega.

Šta će ti automatik pogotovo ako prelaziš tako malo,sasvim ti je dovoljan manuleni sa 6 brzina,lepo su odrađeni prenosi i odlično iskoristiš tih 150ks gledaj samo da uzmeš sa tempomatom i na auto putu nasviraš tempomat ubaciš u 6 i uživaš u udobnosti koja je sinonim za svaki citroen.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15451
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
Apple iPhone 7
koji auto preporucujete do 3 000e ?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Alcatel Idol 2
@EvilBlood
Meni sad registracija sa tehničkim ne ide ispod 30 hiljada, a 1.8, 115 konja. Plašim se da bi mi mnogo bilo 2.0 i 150 konja. Ovaj 1.6 sa 110 konja mi savršeno odgovara. Navikao sam se na lakšu vožnju, pošto na metan i nije toliko živahan auto. Bitno da nisu skloni kvarovima.
Gledam nešto, benzinci troše i po 3 litre više u gradu, što je ogromna razlika (naravno ako su tačni podaci), a za automatik pitam čisto ako mi naleti takav kad budem kupovao, da znam da li da izbegavam ili ne.
Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
mob
LG G3
Nisu više automatici toliki bauk,ima sad dosta majstora koji ih popravljaju,a i ne kvare se ako disciplinovano voziš i održavaš.Al automatik sa sobom nosi potrošnju veću za litar,dva.A nekada i više ako nisi navikao na automatik pa dok se uhodaš bude malo veća potrošnja.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
mob
Alcatel Idol 2
Znači, automatik da izbegavam.
Ne zbog mene, zbog žene.  Smile
Hvala na pomoći.  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Народе, планирам куповину аута до неких 2200е у наредном периоду. Гледао сам renault scenic јер је јако комфоран за дуга путовања. Па ме занима да ли је оке тај модел аута. Могу препоруке за неке друге моделе, савети... све је добро дошло.
( знам да за тих 2200 евра не могу очекивати топ стање аута.... ал углавном препоруке савети све ће ми користити у даљем тражењу аута ). Smile

Ауто би ми требао и за град и за даља путовања....   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
mob
Nec Vivaz U5i
Meni je potreban savet oko kupovine niskobudžetnih automobila kao što su Zastava, Golf.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15451
Zastava Dorcol
mob
Apple iPhone 7
kako mozemo da pomognemo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
mob
Nec Vivaz U5i
Pa najradije bih Folksvagen kombi sa ugrađenim gasom, koristio bih ga prvenstveno za posao. Ako to ne nađem onda bih uzeo Golfa 1 ili 2 ili 3 ili stojadina ili juga ili juga florida. Početnik sam vozač (nisam još,ali biću uskoro)

Šta je dobro za početnike?
« Poslednja izmena: 19. Feb 2022, 09:08:09 od vikron »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.