Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:27:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koje su sanse za novi rat povodom Kosova  (Pročitano 13024 puta)
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Ne treba nam sto ratova, dovoljan je jedan, al da bude u pravo vreme uz pravu podrsku i da sve unapred bude isplanirano kako valja, i to ni ne bi bio rat, vec desetak dana ciscenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pa zar nije sve na Kosovu bas tako i zapocelo, kao deset dana ciscenja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Na koji nacin bi KFOR bio ociscen za deset dana, ili mozda racunamo da bi nam oni bili saveznici u tom ciscenju???  Smile Smile Smile  Samo treba pricekati da Leonid Breznjev posalje tri armijska korpusa sovjetske vojske - i stvar resena!!!   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Ko ne zna da cita i da poveze stvari ja mu nisam kriv.
Ne treba nam sto ratova, dovoljan je jedan, al da bude u pravo vreme uz pravu podrsku i da sve unapred bude isplanirano kako valja, i to ni ne bi bio rat, vec desetak dana ciscenja...
To sto ste vi ironicno-iskompleksirani i ne vidite dalje od danas i sutra, eventualno prekosutra i sto ne znate da gledate 5, 10, 20, 50 i vise godina unapred to je vas problem! Ako mislite da ce Sipusi imati vecnu podrsku, a da cemo mi biti vecno bombardovani ni tu vam ne mogu pomoci! Nemci su pre 50 godina bili porazeni pa se sada uz pomoc onih koji su ih porazili nalaze medju najjacim silama sveta, Hrvati su sacekali svoj trenutak pa su uz podrsku najjacih sila odradili 10 dana Oluje, i uradili su ono sto nisu uspeli ni u NDH, prema tome interesi se menjaju, sile se menjaju, a mi trebamo da sacekamo povoljne vetrove i da uz pomoc tih vetrova zavrsimo posao, a da glupave primedbe o tome kako je sve tako pocelo i nebulozne price o Breznjevu ostavimo iza sebe!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Do vidjenja u sledecem ratu!!! Kad- tad!!! Valjda ti je to ideja, nssale???
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
 Smile rata nece biti, ali ni kosova posto je ono vec izgubljeno, mi smo tako mizerni da eu moze da nas ucenjuje kako god im padne na pamet . a i da bude rata sa cime cemo mi da ratujemo kad nista nemamo ni oruzja ni vojske a i ono sto imamo je toliko zastarelo tako da sa tim oruzjem mozemo sami sebe da poubijamo koliko je ispravno i mobilno
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Sale je u pravu.....................

Zivedemo kao da ce sto godina mir.......a pripremacemo se kao da ce sutra rat... Smile (J.B.Tito)

Poznato zvuchi, zar ne??????.........Namazan chopavi.......ko i Sale Smile
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson W610
Normalno da neko i dalje pricha o ratu kad nam zemlju vode isti ljudi koji su je vodili i '98. To je nenormalno glupo chak i pomishljati, kakav rat.....valjda ce se to smiriti, nisu valjda svi izgubili razum ovde?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Dobro, ajd da spustimo loptu i da ne budemo ironicni sa Titom, komunistima, ruskom konjicom i zastarelim naoruzanjem...
Ja ne vidim dugorocni interes EU za ovakvim siptarskim Kosmetom (a ako neko vidi neka kaze), koji ce biti leglo droge, kriminala i islamskih terorista koji ce se odatle prebacivati u EU i tamo praviti sranja! Takav Kosmet ne moze da postane deo EU, ali nije prijatno ni da bude na granici sa EU. Takodje ni Amerima dugorocno ne bi odgovaralo (opet ako neko ima neko drugo vidjenje neka kaze) da njihova najveca i najvaznija baza na evropskom kontinentu - Bonstil, bude u neprijateljskom okruzenju i da ih tu u sumi vrebaju mudzahedini i ostala ekipa! Ako mi od sebe napravimo nesto, postanemo ozbiljna drzava, nastavimo priblizavanje EU i ostalim savezima,  imacemo sansu da od istih tih koji su nas bombardovali dobijemo podrsku za povratak na Kosmet, jer oni svoju vojsku sigurno nece slati da se ganjaju sa Sipusima, a mi cemo to vrlo rado uciniti! Do te sanse valjda cemo imati i profesionalnu, dobro naoruzanu vojsku koja ce taj zadatak obaviti.
U ovom trenutku EU vec ima dosta uravnotezen stav po pitanju nezavisnosti Kosmeta, vise nas jebu neke clanice poput smrdljivih Engleza, dok su Ameri sto zbog Mladica i Karadzica, sto zbog prethodnih godina, sto zbog lobiranja i kojecega jos uvek debelo zagrejani protiv nas i to je nas najveci problem! Ako uspemo da se izborimo za tapiju na Kosmet, znaci  da Kosmet bude makar i formalno deo Srbije, a oni neka to zovu i uslovna nezavisnost, briga me, i ako krenemo da drzavu dovodimo u red (sudstvo, kriminal, korupcija, ekonomija...) i ako se vremenom nametnemo kao zemlja koja je prihvatljiva i pozeljna za saradnju, koja ne pravi sranja, koja ide ka EU i ostalim partnerstvima, mislim da je tada nas povratak na Kosmet veoma realan, jer ja stvarno ne ocekujem da Sipusi od Kosmeta naprave oazu mira i demokratije bez kriminala i islamskih terorista...   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Moze iz toga sve da ispadne, mi i dalje ne znamo koji su njihovi ciljevi i zasto zele nezavisno Kosovo, da ce biti leglo kriminala bice svakako, Srbi sa Kosova ce sami otici jer nece moci da izdrze, najgore od svega sto se Srbija granici sa Kosovom, pa ako nekada ono i formalno bude nezavisno naravno kome ce biti najteze nego nama, nas ce kriviti sto dozvoljavamo sverc droge oruzja itd. jer ti tuneli ce garantovano ici preko nas i onda ce nas EU da uslovljava koje cime, ako ne uradite ovo do tad, bice ovo, a ako uradite ovako, bice ovako ili vas nece biti.
Mozda ce i sve siptare koje sad gaje po svojim zemljama da proteraju na Kosovo ko ce ga znati. Sve u svemu mi ni dan danas ne znamo tacno sta je potpisano u Dejtonu i sta stoji iza svega.

IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:27:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.