Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:25:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kockanje sa zivotom...  (Pročitano 12504 puta)
17. Nov 2011, 23:04:58
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
Browser
Chrome 15.0.874.120
Dok su ljudi bili mali zamisljali su da budu piloti,balerine,pjevaci,naucnici itd.,rijetki su to postali dok vecina nije niti sanjala ono sto je sada.Jer zivot...on je veliko kockanje...gubis i dobijas,ali ovu igru ljudi bili kockari ili ne,moraju igrati.

Dali smo mogli zamisliti da onaj ruzni komsija ce biti nas muz ili ona krmeljiva komsinica nasa zena? Da smo znali mozda bi vec kao dijete pobjegli daleko na kraj svijeta,a mozda smo zadovoljni pa nam sada krivo sto smo u djetinjstvu iste zadirkivali.Da ljudi znaju sta je sutra vec bi bili bogati,pa sestica na lotu bi bila neminovna,ovako se kockaju i uvijek vrlo malo nedostaje...tek tren do snova.
Ljudi se uvijek kockaju...koliko? zavisi od uloga.

Ako ljudi imaju stabilan posao i normalnu platu,znaju da do starosti uvijek ce biti isto...zasto promijeniti? Mada na drugoj strani se nudi perspektiva,duplo veca plata,ali pomisle "to je san,drzim se onoga sto imam"...zasto da mijenjam,zasto da se kockam,ma ima vremena kockar cu biti kada zagusti...a mozda je vec zagustilo samo kao kapetan broda ostajemo poslednji na brodu koji tone prema dnu.

Klikeri su bili mala kocka u djetinjstvu sa kojom su ljudi poceli...kockati.Vremenom odrastanja klikeri su postali vrlo bitni,kako i gdje svoj kliker staviti u igru.A onda poraziti ostale da dodjes do rupe...glavne premije.
Kockar se krije u svakom covjeku...neko od rodjenja bio prinudjen na kocku jer nije ima sta izgubiti,drugi opet imaju nesto i pitanje koliko su spremni izgubiti i to nesto ili dobiti?

Koliko se kockamo sa najvecim ulogom...zivotom? Koliko rizikujemo i koliko vjerujemo u sebe?
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Samsung 111111
brate da pocnes ti da se drogriras
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51


sve u zivotu je  kocka... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0
Koliko se kockamo sa najvecim ulogom...zivotom? Koliko rizikujemo i koliko vjerujemo u sebe?
Smile pa ne znam ne volim da rizikujem bas mnogo
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.120
brate da pocnes ti da se drogriras

Tupa tema zar ne?

Koliko se kockamo sa najvecim ulogom...zivotom? Koliko rizikujemo i koliko vjerujemo u sebe?
Smile pa ne znam ne volim da rizikujem bas mnogo

Svi smo takvi dok ne zagusti,a onda se mora pa sta bude.Niko se ne voli kockati sa onim sto ima.Mozda je u pitanju strah od necega sto nismo probali dok na ono staro smo navikli pa znamo kako ide.A mozda nekada podcjenjujemo sami sebe pa kazemo ja to ne mogu...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
Sa zivotnim odlukama se kockaju ljudi koji nemaju sta da izgube ili koji zele da naprave promenu za 180 stepeni pa kazu "Ajd da probam, mozda bude kako valja".

Verujem u sebe i znam sta sam pa nema potrebe da se kockam sa nicim, osim kada udjem u kladionicu da potrosim neku paru. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
"ni sa cim"  Smile  Smile

ne kockam se ni sa cim.. trudim se da radim stvari na sigurno koliko god je to moguce.. pa sad.. ako se desi da mora da se rizikuje, dajem sve od sebe da promena bude sto bezbolnija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Citat
Sa zivotnim odlukama se kockaju ljudi koji nemaju sta da izgube ili koji zele da naprave promenu za 180 stepeni pa kazu "Ajd da probam, mozda bude kako valja".

ne svi...

u svakom slucaju je pametnije...malko sacekati..mozda se nesto promijeni i krene na bolje...
bolje je mnogo , nego se zaletati..na sve ili nista...
to je zahebana igra...i cesce izvuces ono nista...
nego sto napravis neki prolaz...
ko voli nek izvoli... Smile

licno ne volim da se kocakam sa svojim zivotom...(niti sa bilo cijim...)
ni sa bilo cim blisko  vezanim za moj zivot..se ne kockam.... Smile

a kladionica je druga stvar... to je sport...  Smile
 i kladionica nije tema... Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
"ni sa cim"  Smile  Smile

Nicim.  Smile


ne svi...

u svakom slucaju je pametnije...malko sacekati..mozda se nesto promijeni i krene na bolje...
bolje je mnogo , nego se zaletati..na sve ili nista...
to je zahebana igra...i cesce izvuces ono nista...
nego sto napravis neki prolaz...
ko voli nek izvoli... Smile

Doduse da, ali imas one koji jurnu pa se iskockaju. E sad, neki put im i ispadne kako valja ali neki put se pokopaju jos vise. Zato je i bolje ici na sigurno. Ne gubis mnogo ali mozes i da dobijes, dok kada se zaletis mozes da puknes toliko da ne mozes posle da se izvuces.

Kao kladionica, samo sto su posledice mnogo vece.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Nov 2011, 03:14:47 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
kocka je bačena  Smile

kockanje,ono pravo....postoji jedna interna zanimljivost. naime,kad su kocka,alkohol..droga  Smile u pitanju,jednostavno nešto u meni vrišti-dalje šape  ,poslaćeš sve dodjavola  Smile i mislim da bih bila strastven kockar,alkos..narkoman  Smile tako  da se klonim.

e sad,predjimo na životnu kocku dok se nisam previše otvorila  Smile
ta vrsta kocke je prosti odnos sa rizikom,tj govori koliko smo skloni riziku i koliko volimo mirnu luku i siguran položaj.
ja jedino ne volim mnogo da se kockam sa medjuljudskim odnosima,a stvari poput posla blabla..mi nisu neki problem. šta znam..vrijeme ti pokaže koliko si zapravo fleksibilan. vrijeme i okolnosti,tačnije
« Poslednja izmena: 19. Nov 2011, 00:16:36 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:25:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.