Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:40:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kockanje sa zivotom...  (Pročitano 12509 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
ubili su milku.... Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia N97
Puno puta sam stavljao na ovakvu ili onakvu kocku, tek onoliko koliko bih mogao da podnesem da izgubim, a to i nije neki rizik.

Ima situacija za koje mi je žao što nisam bio hrabriji.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Znate kako kazu. Ko ne rizikuje ne profitira.

Jos sam mlad da imam nesto puno da rizikujem. Trenutno je najveci rizik u vezi faksa. Koji faks upisati a da ne pogresim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
to nije kockanje... nego izbor...
kockanje je kad imas samo dve opcije...
i ulazes mnogo..i mozes da dobijes vise..
a mozes i bez toga da ostanes...
sto se u vecini slucajeva desi...
dobri kockari igraju na sigurno...
samo "bleferi i srckovici" igraju na rizik...
i zavise od srece..
dok dobar kockar igra na znanje...i zavisi od svog znanja..i osjecaja...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Na neki nacin to i jeste kockanje, Postoji rizik da se dobro zeznem. Ali je ne merivo sa nekim drugim rizicima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.120
Cijeli zivot je jedan rizik,koji nosi odredjenu priliku i opasnost.Zavisno od licnosti zauzima se strategija prema zivotu.Jedni su hazarderskog duha koji bezglavo jure prema ukazanim sansama.Drugi pucaju na tzv."zicer",bjezeci od bilo kakvog rizika ili da on bude sto manji,pa makar i dobit bila mala.Mozda upotrijebiti za ovu grupu izraz "ofinger" kako ga postavis za sto godina ces ga pronaci istog takvog.I treca grupa bi bili umjereni koji se trude ujednaciti ono sto zivot nalaze kao potrebu, sa rizikom.
Kako uzeti ono sto ti zivot pruza a ne izloziti se riziku? Kako izbjeci rizik koji je nuzan? Mozda sve ovo strpati u dvije rijeci "vjestina zivljenja",ili  obrnuto "strah".Vjestina se stece na osnovu probanog,dok strah je normalna pojava u svakom covjeku do odredjene granice.I kada strah predje od normalnog u paniku,tada se gubi sposobnost raspoznavanja sanse,rizika i izlaza.Zato kockanje sa zivotom u svakom danu postoji.Svaki novi dan ima svoj izazov onoliko-koliko mi zelimo se pokrenuti iz svog coska mirovanja,hazarderski,ofingerski ili umjereno stvar je licnosti.

P.S. Svakoj "milki" presudi kad-tad cakija...mukala previse...nece vise...bi to zadnji put da muce.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0

Klikeri su bili mala kocka u djetinjstvu sa kojom su ljudi poceli...kockati.Vremenom odrastanja klikeri su postali vrlo bitni,kako i gdje svoj kliker staviti u igru.A onda poraziti ostale da dodjes do rupe...glavne premije.


 Smile igrati klikere nije kockanje, to je "vestina", kockanje bi bilo ulaganje klikera za pobedu... ili jos gore ne ucestvovati u igri sa klikerima nego stajati pored i kladiti se u bilo sta na pobednika...  super su klikeri malo taktike, malo preciznosti... kako bolje provesti skolske odmore u osnovnoj  Smile

ceo post ti je nejasan o kojoj kocki pricas ? malo spominjes klasicno kockanje, pa onda kockanjem prikazujes zivot, sto je glupo... po tome ispada da je prelazak ulice kocka  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 15.0.874.121
Istinski kockari su bolesni ljudi,mada medicina nema pravi lijek za to niti objasnjenje u koju grupu iste svrstati.Ne rijetko takvi potraze pomoc doktora,jer prije ili kasnije dovedu do propasti kako sebe tako i cijelu porodicu ili obliznje oko sebe.Da se razumijemo pod pojam "kockar" ne podrazumjevam ljude koji igraju loto,kladionica,bingo u par dinara ili eura,ali ko garantuje da sutra ako ti isti dobiju vecu sumu novca,nece poceti igrati u vece uloge?Zelio sam pojasniti termin "kockar" jer je usko vezan sa stilom zivota koji sam naveo,a on je hazarderski.Obicno zagrizenost osobe prema kockanju dovede do dugova...a dugovi odvedu do polomljenih rebara ili zatvora.Tako da "kockar" itekako se igra svojim zivotom.
Toliko o poredjenju klasicnog kockanja sa ljudima koji to upraznjavaju,jer kocka odaje i covjeka...njegov stil zivota.Ako se prodje kroz kladionicu da se uociti odmah ko je hazarder,a ko umjeren.Ono sto sam opisao kao ofingeri...takvih nema u kladionici.

Slazem se da treba razgraniciti termine od pretrcavanja ulice na crvenom iz ceifa i kurcenja,do pretrcavanja iste zato sto se mora.Ali u oba slucaja se kockamo sa zivotom,samo iz razlicitih pobuda.Mozda ne bude niti ovo jasno zato navodim primjer:" Covjek od 40 godina ima posao na balkanu,ali nije to dovoljno za zenu koja ne radi i jos dva sina.Imaju taman koliko treba za zivot,dok za more ili neko auto mladje od 22 godine nemaju novaca.Pokusavao je pronaci posao koji donosi vise novaca medjutim bilo je uzalud.Odlucuje se na korak razdvajanja od porodice i odlazak u inostranstvo gdje 2 godine radi bez papira,i pri tome iste te dvije godine samo telefonom cuje zenu i djecu.Rizikuje ne kako to neki nazivaju vlasititi zivot,rizikuje mnogo vise od toga svoju porodicu,zaborav,otudjenje,kraj.Jer nekome porodica znaci sve i bez nje ne treba niti da zivi,a njemu je toliko znacila...znaci bacio je na kocku sve sto je volio.Izdrzali su te dvije godine rastavljeni za neki cilj...prakticno kockali se.
Sada taj covjek ima 46 godina i sretni su svi zajedno u tom istom inostranstvu" Ovaj covjek nije morao,ali je zelio nesto promijeniti za sebe i svoju porodicu.Nije se kockao na lotu,bingu,klikeri,kladionici,kockao se sa porodicom koja njemu znaci zivot.Presao iz grupe umjerenih u grupu hazardera,nije morao,ali je zelio pokusati promjeniti nesto drasticno.
Da nebi bio pogresno svacen isto vrijedi za ljude koji zele otvoriti nesto svoje-privatno bilo gdje u svijetu.Kockaju se sa zivotom usmjeravajuci ga tamo gdje misle da je bolje.
Svako ima svoju grupu kojoj pripada...nekada bude kasno mijenjati nesto kada dodje da se mora.
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.18
Chitam ovo, iako mlad moram reci da se ne slazem sa nekim stvarima gore navedenim.  To nije kocka, to je odluka.  Kockanje je srljanej u ludost tj kockanje je iskushavanje srece ne znajuci posledice.  Ako je taj chovek znao posledice, on ej doneo odluku, isto kao razlika hrabrosti i ludosti koja moze biti povezana sa ovom tvojom prichom, hrabar chovek je svestan psoledica, dok lud ide glavom bez obzira.  Ako je ovaj chovek znao posledice on se nije kockao sa svojim zivotom i svojom porodicom, on je napravio odluku koju je sproveo u delo na najbolji moguci nachin, a ako nije znao d amogu da ga uhvate strpaju u cuzu i d anikada vishe ne vidi svoje, d ace mu se zena preudati i ako nije razmishljao o tome onda je lud, pa npr da g ai nazovemo kockarom.  Da je sve u zivotu igra (iako zvuchi kao kladionicharski slogan, premda to nije), zar ne bi uvek hteli biti oni koji znamo kako tu igru igrati, kao shto je vec neko rekao za klikere. . . .  Zivot je niz odluka, samo treba biti upoznat sa objektivnom stvarnoshcu i pokushati doneti onu pravu,  aako sagledash sve uglove iz svih aspekata to nije kockanje to je izbor i nachin zivota. . . .  Bar ja to tako gledam sa svoje 24 godine. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:40:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.