Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koch ili Placidus ili nešto 3.??  (Pročitano 3123 puta)
22. Nov 2006, 16:34:30
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
koji sistem podjele kuća koristite, Koch ili Placidus ili neki treći?

i koji od njih vam je do sad davao najpouzdanije rezultate?

ja se dvojim, jer kod nekih interpretacija bolje mi odgovara koch,
a dok sam kod sebe jos u fazi proucavanja - ali sve mi više moja natalna naginje ka placidusu (zbog vladara 5. i 11. polja - koji mi za vrijeme tranzita bolje odgovaraju predviđanjima ako mi je karta u placidus sistemu).

moguće da je taj sistem individualan kao i metode predviđanja - kod nekih djeluje jedna, kod drugih druga metoda? kako onda prema tome utvrditi vjerodostojnost astrologije uopće?
danas cijeli dan nailazim na upitnost njezine postojanosti ..hm  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
Ja uglavnom koristim Placidus. Mozda je razlog tome sto sam prvi put imala Placidosovu kartu, pa se vezala za taj sistem. Mada, mislim da ima nesto znacajno i karakteristicno za svaki sistem, samo je pitanje koliko smo se posvetili istom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Svi bi mi bolje kada bi mogli...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja koristi Placidus iz potpuno sebičnih razloga, SO mi je pri kraju 11-te, a ne bih volio da je u 12-oj kao što bi bilo po Kohu. Istina je da moje SO ima karakteristika obje kuće, ali nešto više 12-te, pa vi vidite...teško mi je procijeniti jer je dio jakog Stelijuma. Dvoumim se oko toga bez obzira na iskustvo...javljam čim otkrijem nešto bitno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ja nisam sigurna u vrijeme svog rodjenja,pa mozete misliti tek da uvedem josh 2 sistema kuca Smile
i ovako sam neodlucna.
Pochela sam Placidusom,pa sam se vezala za njega Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung D500
Ja sam počela s Placidusom i tako je i ostalo. A i nekako mi kuće padaju na pravi stupanj u Placidusu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
A koliko je odstupanje izmedju ovih sistema podela kuća?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ja koristim Koch sistem kuća, iz tog razloga što nam je  učiteljica u astroškoli savjetovala da koristimo Kocha, jer je bolji za naše geografska područje. Ona je cijenjeni astrolog, izdavač mnogih astroloških knjiga i znam da ima  ogromno znanje, pa nikad nisam sumnjala ni provjeravala ispravnost jednog ili drugog. Navikla sam se na Kocha, i tako radim. U posljednje vrijeme  počela sam proučavati Placidus, iz tog razloga što sam uvidjela kako svi odreda koristite Placidus, te se nalazim i u jednom i u drugom.

Po svih sistemima kuća uglovi se ne mijenjeju, uvijeek dolaze na isti stupanj istog znaka. Mijenja se veličina ostalih kuća.

Svaki treba , valjda, iz svog iskustva pronači oono što je ispravno.
« Poslednja izmena: 23. Nov 2006, 14:03:33 od Lenora »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Na  astro-artu,nashem najboljem astroloshkom forumu,gdje dolaze jaki astrolozi,svi koriste Placidusove kuce Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 220
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja sam u nedoumici - jednoj jako imućnoj curi sam radila kartu i prema Placidusu joj Mars-Jupiter-Čvor konjunkcija padaju u 3. kuću, dok joj ti isti po Kochu padaju u 2. kuću što mi je logičnije razmotrivši njezino materijalno stanje.

kod sebe još nisam odlučna - po Placidusu mi je vladar 11. mars i vladar 5. venera - mars mi je jako dobro aspektiran i prijateljski zivot mi je oduvijek bio super! venera mi je loše aspektirana i ljubavni zivot je bljaks..

po kochu bi bilo obrnuto - vladar 11. bi bio venera, a vladar 5. mars... Smile po tom bi prijateljstvo trebalo biti fuj, a ljubav bi trebala cvijetati - ne poklapa mi se priča.

pratim po tranzitima - sad mi je bio tranzit jupitera na mars i jupiter i jako sam se zblizila s prijateljima i profitirala od njih (sto odgovara placidus verziji vladar 11. mars), a prema kochu (vladar 5. mars) se trebalo nesto desit u ljubavnom zivotu, al se nista nije desavalo..

napravit ću još i SO direkcije po kućama po jednom i drugom sistemu, pa javljam ako bude razlike..

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.