Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:21:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko pije , a ko placa ???  (Pročitano 13680 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
Citat: trip tripuje
Nikad u potpunosti nece biti izvedena jer narod je navikao da diskove placa 100 din a ne 100 dolara zamisli taj trip pola plate ti ode na jedan originalni disk, smesno brate.


Ko ce srbinu da naplati cd skuplje od 10E.Srbin je navikao na jeftino.A i toliko smo ludi da cemo da nadjemo nacin da zaobidjemo legalizaciju.Dok postoje Srbi legalizacija nikada nece 100% da uspe.Ustvari o cemu mi pricamo, o ulasku u evropu????To se nece desiti ni za 100 godina.Ljudi legalizuju, dizu cene na evropski nivo, uvode razne "evropske" zakonitosti, ali nikako da nam uvedu evropske plate.Prosecnom srbinu treba 10 plata da plati win full pack.A cime da se hrani???Pa da nek jede gov**!Jos malo pa cemo da pocnemo da skuplamo sumske proizvode kao pre 1000 godina.Drzava nam je sjebana kao nikada do sada!A oni oce legalizaciju!

Ja sam se odlucio za LINUX,deset puta je stabilniji od win-a,kvalitetnije je odradjen,sve u svemu,alal vera liku koji je uradio algoritam za LINUX,tip ga odradio za zavrsni maturski rad na fax-u!
IP sačuvana
social share
Winburn
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
Jasna je meni cela priča oko firmi - oni prave pare tim softverom, pa je i red da plate za njega. Ali mi ne ide u glavu da rešavanjem pitanja autorskih prava nabijamo pare u džepove firmama koje nemaju mnogo veze sa našom zemljom, tj. pravimo povećan uvoz, a ne moramo. Namerno ne bih pomenuo domaće programe, jer sem retkih koji su shareware, pa... čim budem video dobar domaći program, platiću za njega...
Sem toga, ne živi se samo od prodaje programa, nego i od tehničke podrške, marketinga i dr. Koliko shvatam OpenSource filozofija govori nešto o tome.

Opaska na pominjanje MAME pod Linuxom - super rade i Xheretic i freecraft
Šta je lindows. Ja isprobavam wine, koji mi se pokazuje kao odličan windows emulator.
:twisted:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Smile Bravo    DECO lepo se ispricaste bas sam uzivao kao na sedeljku :agrue:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 42
mob
Nokia 6630
Daj bre ljudi samo malo obradite hex kod i program ti je legalizovan.jeste treba malo vise vremena, ali bolje je to nego da placas po 130 evra za jedan program. Nadjite neki program za obradu hex koda zagrejte malo stolicu i dobicete legalizovan softwer. JEEK**K???????hvala
IP sačuvana
social share
Milos Kuzmanovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:21:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.