Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:03:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko nosi pantalone?  (Pročitano 8890 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Ko vozi traktor, a ko otvara kapiju  Smile

Deda i unuk...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
To je zato sto si ovan u horoskopu. Smile

Iako sam dupli ovan, tolerantna sam poprilicno, medjutim neke stvari (citaj: gluposti), jednostavno ne mogu da svarim . Takve zene/devojke sam nekad pokusavala da razumem, danas od njih (njihovog drustva/prisustva) bezim glavom bez obzira.


Nema to veze sa horoskopskim znakom. Verovatno takvim zenama nedostaje smelost koja bi im podrzala hrabrost. Ne treba osudjivati, svako radi ono sto mu prija Smile ni meni nisu bas sasvim jasne  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad su mushkarci u vezi koja funkcionishe nosili pantalone? Obichno su bez njih...

 Smile

Istina Smiley))
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 6630, valjda
Kad su mushkarci u vezi koja funkcionishe nosili pantalone? Obichno su bez njih...

 Smile

Istina Smiley))

Jbg ja sam spoznao Istinu Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 




Ovih dana nosim pantale,hladno je ,a i mogu da sedim ko kauboj
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Ih... lako je Beogradu, Novom Sadu... i sličnim većim gradovima koji poseduju niz solarijuma, brdo kafića, spa i welness centara... koji poseduju tako divne profesije poput sekretarica, vlasnica butika, menažerki, prosvetnih radnica, rada u advertajzingu, dizajnu, arhitekturi... i uopšte ponudu velikog izbora poslova u polju administracije, turizma i ugostiteljstva, ekonomije, zdravstva, prava, i sličnih pizdarija... lako je u takvim uslovima tražiti kosmičku pravdu i neku bajkovitu emancipovanu ravnopavnost među polovima...

Ok, ne kažem da je nemoguće ostvariti je i da ona već ne postoji, ali postoji u nekom drugom obliku, šta hoću reći...

... ne možemo svi biti na tako "uzvišenim" profesijama, većina Srbije nije, mislite i na njih...

U mestima gde vlada težak rad i fizikalisanje, recimo tamo gde je razvijenija industrija poput rudarske, metalo-obrađivačke, šumarske ili poljoprivreda, poslovi u građevini... svuda tamo gde vlada pretežno muški rad... zasigurno su drugačiji odnosi u porodici... pričam o porodicama, ne o prolaznim vezama...

Zašto sam krenuo sa ovim profesijama?
Pa prosto, one određuju ili utiču na karakter nekih odnosa u porodici. Hteli vi to ili ne, na kraju uvek dođe do toga.
Neke žene su naprosto "osuđene" da budu domaćice, u nekim oblastima je to tako... i to uopšte ne podrazumeva nešto loše, čak naprotiv... verujem da su mnogo zdravije porodice u kojima postoji (figurativno) jedan novčanik... (naravno kad uslovi to dozvoljavaju, negde su supružnici primorani da nađu 2 posla, a sa druge strane ogromna je nezaposlenost )... ubaciću sada još jedan faktor, u prvobitnom tekstu kaže "niko ne mora da dominira", a onda se vadi na to, niko nema taj osećaj da neko dominira (što je apsurd, to je kao kad celog života druga zovem cigane, i onda jednog dana kažem politički korektno ROM, i on se brecne i tek onda skapiram da sam ga više uvredio s time jer se osvrćem na njegovu boju kože, ovako me uopše nije ni interesovala. )... dakle osećaj da je neko dominantan je glupost, bitnije je da l je nešto funkcionalno ili ne... ostalo su boje...  elem, u tekstu kaže da niko ne mora da dominira... MORA... uvek neko kolo vodi... brak je kao ples... neko mora da ga vodi... pre ili kasnije.
... kad se ubaci i taj faktor dominacije i kad smestimo tu porodicu u okruženje u kojima dominira muški rad, svakao će muškarac biti superiorniji...
To što je on u tim uslovima superiorniji... ne znači ništa! I dalje je ništarija bez drugog dela... žene... neka on bude superiorniji u odnosu 60:40, 70:30, 51:49, 99:01... bitno je da zajedno čine jedno CELO.
Što znači da žena ima ogromnu bitnost, važnu ulogu i takođe poseduje niz obaveza i odgovornosti... i nikako nije zapostavljena.
Kad govorimo o ovom patrijahalnom modelu porodice... automatski se stvara predrasuda da je žena podčinjena, da pati... da je zatvorena između četiri zida i niz drugih gluposti...
To se uopšte ne podrazumeva i nikako ne bi smelo biti tako... to je već individualni problem muškarca kao i žene koja je birala takvog muškarca.
Muškarac može i mora sve da učini kako bi ugodio svojoj ženi... i deci o kojima se žena stara.

Za kraj... ovo nisam ja odredio niti kažem da tako mora da bude, to je prosto tako... drage gospoDŽe i gospoje, nemam nikakvih problema da se ovo promeni, imati slobodnu volju... ali ukoliko istinski želite da promenite to, izvolite... javite se prvom rudniku na turu kopanja. Sve ostalo je papazjanija iz sex i grada... a Srbija nije sex i grad.
Do tada, zna se ko nosi pantalone...

« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 18:15:40 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sex i Grad?  Odvratno glupa serija.
Tja ja se cesto pitam kud i kako (amerikanke su svet za sebe) ima 5 grupa, koje vole dzentlemene, koje ne vole dzentlemene, koje vole one koje ih tuku, koje ne vole da ih tuku, i onda imamo "muskarace" znaci daj puskomitraljez u ruku i pravac Iraq Smile

Muka mi vise da slusam o toj "ravnopravnosti"
Jeste treba biti ravnopravan, ali da celu vezu zasnivas na tome da non stop ce te imati cenzus hocemo li necemo li je kompletna glupost.  Isto tako kompletna podredjenost je glupost.
Ovde sam primetio da kada pokusavas da budes kulturan ih nervira.
AKo sam 20+ godina mogla otvoriti vrata mogu i sada, sto bi mi ti otvarao vrata  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Sex i Grad?  Odvratno glupa serija.

Super je serija.  Smile
Film je sranje.

Ali prosto... Srbija nije Manhattan, Srbija nije samo Beograd. Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Nasha neka stara izreka kaze: Mushkarac jeste glava porodice ali je zena vrat, tako da glava vidi kud ga vrat okrene...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Nasha neka stara izreka

Nije naša, koristi se širom sveta.
Du nat miks grendmaders end frogs.

*Verovatno latinska, prokletinje su imale izreku za sve živo...  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2009, 20:29:38 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:03:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.