Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 65 66 68
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je Srbin? (ili stepen povezanosti pravoslavlja i srpskog identita)  (Pročitano 86239 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Bosch ima centrifugu
DA si se rodio u srpskoj porodicu u Australiji ili Americi ne bi bilo debilno ni malo. Tvoj komentar samo pokazuje suzenu percepju Srba koji zive u Srbiji i koji misle da su vishe Srbi sto manje znaju o ostatku sveta. Svet nije tako lose mesto samo treba da izvuces nos iz sopstvenog dupeta i pogledas oko sebe.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b6
Meni je tekst bas simpatican i prilicno istinit. Smile
« Poslednja izmena: 13. Okt 2010, 13:40:20 od Brana.M »
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Tekst je debilan i nema nikakve veze sa temom.

IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 

Interesantno je kako je Indetitet Belih Luzackih Srba u Nemackoj  ocuvan kroz nosnju ,jezik i obicaje a sto se tice religije oni su vecinom katolici .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne brate mi smo uvek bili posledica sopstvenih iluzirnih shvatanja i percepcije sveta - kao i bilo ko drugi na ovoj planeti. Zvanje Srbin samo hrani nas ego u iluzornoj nadi da smo zbog tog zvanja drugaciji (bolji?) od ostalih stanovnika ove planete.
Ma shvatam ja to, jos mi ovde prigovaraju na forumu sto sam u USA, bez obzira koliko ja voleo svoju zemlju. Vecito nekom moras da se ispravdavas. Ja sam ranije smatrao da smo medju "probudjenijima" ali sam pogresio, jer kada vidim izjave na forumu  Smile  Za koju godinu nista nece da ostane od Srbije, dok svi budu kidali deo po deo zemlje, Srbi ce da se prepiru ciji je veci, kome je baba dala ili nije i tako to  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
 Brat mi živi u USA , i kad ga neko pita odakle je došao , on nema problema da kaže da je iz Srbije , .......... dok sestra koja je otišla pre par godina u Australiju još uvek govori da je iz Jugoslavije.

Mada je fora to što mi je brat po mentalitetu veća crnčuga od američkih afro-amera. I najbolji drugovi su mu neki afro-nigeri i latino amerikanci. Nekako su opušteniji , otvoreniji , sličniji nama.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Brat mi živi u USA , i kad ga neko pita odakle je došao , on nema problema da kaže da je iz Srbije , .......... dok sestra koja je otišla pre par godina u Australiju još uvek govori da je iz Jugoslavije.

 Mada je fora to što mi je brat po mentalitetu veća crnčuga od američkih afro-amera. I najbolji drugovi su mu neki afro-nigeri i latino amerikanci. Nekako su opušteniji , otvoreniji , sličniji nama.........
Ne bih nazvao to slicnoscu, vec zajednickim tackama konekcije.  Crnci su u vecini slucajeva jos pod uticajem post americkog ropstva tako da im je svest u tom smislu otvorenija, ali jos se vracaju na plemensku tematiku mehanizma tela u smislu da su ljudi koji vole da se dodiruju kao sto mi u srbiji radimo (grljenje rukovanje i tako to) dok su belci ili beli amerikanci rezervisani i odseceni od svega.  Ali to opet sve zavisi od mesta do mesta i od osobe do osobe.  Latinosima ne treba verovati, ti ce ti zabiti noz u ledja cim trepnes, a sto se tice tvog brata i njegove povezanosti, mozda je zbog toga toliko dobar sa njima jer uziva u njihovoj kulturi (ili ne-kulturi). 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Brat mi živi u USA , i kad ga neko pita odakle je došao , on nema problema da kaže da je iz Srbije , .......... dok sestra koja je otišla pre par godina u Australiju još uvek govori da je iz Jugoslavije.

 Mada je fora to što mi je brat po mentalitetu veća crnčuga od američkih afro-amera. I najbolji drugovi su mu neki afro-nigeri i latino amerikanci. Nekako su opušteniji , otvoreniji , sličniji nama.........
Ne bih nazvao to slicnoscu, vec zajednickim tackama konekcije.  Crnci su u vecini slucajeva jos pod uticajem post americkog ropstva tako da im je svest u tom smislu otvorenija, ali jos se vracaju na plemensku tematiku mehanizma tela u smislu da su ljudi koji vole da se dodiruju kao sto mi u srbiji radimo (grljenje rukovanje i tako to) dok su belci ili beli amerikanci rezervisani i odseceni od svega.  Ali to opet sve zavisi od mesta do mesta i od osobe do osobe.  Latinosima ne treba verovati, ti ce ti zabiti noz u ledja cim trepnes, a sto se tice tvog brata i njegove povezanosti, mozda je zbog toga toliko dobar sa njima jer uziva u njihovoj kulturi (ili ne-kulturi). 

 Ok , ovo za afro-amere si u pravu , ............., mada ja govorim o tome sa kojim ljudima se posećuje i druži i da su to uglavnom Poljaci (žena mu je poljakinja) i ljudi sa posla gde ima lepo mišljenje o crncima kao osobama , u smislu koji si ti rekao da su otvoreniji itd.
 Sad zadnji put kad sam se čuo sa njim , ispričao mi je da se nešto kao iz zajebancije gurkao sa kolegom nigerom sa posla pa su se na kraju kobajagi pobili (iz zajebancije) , i na kraju otišli na pivo.

 Za ove hispano-latino amere nemam pojma da su tako zajebani , tako da nemogu ništa da kažem o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Bosch ima centrifugu
Ne brate mi smo uvek bili posledica sopstvenih iluzirnih shvatanja i percepcije sveta - kao i bilo ko drugi na ovoj planeti. Zvanje Srbin samo hrani nas ego u iluzornoj nadi da smo zbog tog zvanja drugaciji (bolji?) od ostalih stanovnika ove planete.
Ma shvatam ja to, jos mi ovde prigovaraju na forumu sto sam u USA, bez obzira koliko ja voleo svoju zemlju. Vecito nekom moras da se ispravdavas. Ja sam ranije smatrao da smo medju "probudjenijima" ali sam pogresio, jer kada vidim izjave na forumu  Smile  Za koju godinu nista nece da ostane od Srbije, dok svi budu kidali deo po deo zemlje, Srbi ce da se prepiru ciji je veci, kome je baba dala ili nije i tako to  Smile

To sto volis ili si voleo nije tvoja zemlja vec tvoja percepcija zivota u njoj i iskustva koja si imao u njoj. Zemlja kao zemlja nikada nije postojala. Samo emocije ljudi koje zive na odredjenom prostoru simuliraju postojanje neke tvorevine koju zoves zemljom. Samim tim tvoju ljubav i iskustva niko ne moze da ti uzme i to nikada nece propasti - a sto se Srbije tice i ona je kool. Kako moze da propadne nesto sto ne postoji?
« Poslednja izmena: 14. Okt 2010, 08:08:34 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne brate mi smo uvek bili posledica sopstvenih iluzirnih shvatanja i percepcije sveta - kao i bilo ko drugi na ovoj planeti. Zvanje Srbin samo hrani nas ego u iluzornoj nadi da smo zbog tog zvanja drugaciji (bolji?) od ostalih stanovnika ove planete.
Ma shvatam ja to, jos mi ovde prigovaraju na forumu sto sam u USA, bez obzira koliko ja voleo svoju zemlju. Vecito nekom moras da se ispravdavas. Ja sam ranije smatrao da smo medju "probudjenijima" ali sam pogresio, jer kada vidim izjave na forumu  Smile  Za koju godinu nista nece da ostane od Srbije, dok svi budu kidali deo po deo zemlje, Srbi ce da se prepiru ciji je veci, kome je baba dala ili nije i tako to  Smile

To sto volis ili si voleo nije tvoja zemlja vec tvoja percepcija zivota u njoj i iskustva koja si imao u njoj. Zemlja kao zemlja nikada nije postojala. Samo emocije ljudi koje zive na odredjenom prostoru simuliraju postojanje neke tvorevine koju zoves zemljom. Samim tim tvoju ljubav i iskustva niko ne moze da ti uzme i to nikada nece propasti - a sto se Srbije tice i ona je kool. Kako moze da propadne nesto sto ne postoji?
Ovo treba da postavis na politici, posebno na temi "Da li postoji Hrvatska nacija"  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 65 66 68
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.