Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je od večitih rivala bliži tituli?  (Pročitano 4805 puta)
11. Jan 2006, 22:35:16
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Ko je od večitih rivala bliži tituli?

Ako ode Zigić, Partizan je prvi

Nastavak takmičenja u Meridijan superligi planiran je za sredinu februara, ekipe su tek počele pripreme, prelazni rok uzima zamah, ali se već prave bodovne kalkulacije. Najvažnije pitanje, kao i uvek, jeste ko će stići do šampionske titule, a ko će napustiti elitno društvo. Sa obe strane Topčiderskog brda stižu optimističke najave, a „Blic“ je pokušao od fudbalskih stručnjaka da dobije odgovor na pitanje ko je bliži osvajanju šampionata, Crvena zvezda ili Partizan?

- Teško je to reći u ovom trenutku, iz prostog razloga što je prelazni rok tek počeo - kaže Brano Milačić, šef stručnog štaba Budućnosti iz Podgorice. - Pratim medije, a oni kažu da Partizan želi da vrati Vukića i Lazovića. U slučaju da im to uspe crno - beli bi izgledali zaista moćno kada je domaći fudbal u pitanju. Ako bi još Crvena zvezda pustila Žigića, a vidim da je on na pola puta do Engleske, onda bi Partizana pregazio jesenjeg prvaka i bez problema stigao do titule. Kada se sve sabere i oduzme, mislim da je aktuelni šampion u maloj prednosti bez obzira na bodovni zaostatak.

Da li neko može da se uključi u trku večitih rivala?

- Samo to je sigurno - ne može niko. Vidim da iz pojedinih klubova stižu smele izjave, ali Crvena zvezda i Partizan su toliko odmakli, ne samo igrački, već i na nivou kompletnog funkcionisanja, da je to u ovom trenutku nemoguće. Svi ostali su na znatno nižem nivou i dok se nešto ne promeni, pre svega kroz Zakon o sportu, sve će biti po starom.

Slobodan Krčmarević, strateg OFK Beograda, daje podjednake šanse večitim rivalima.

- Papirološki, Crvena zvezda ima tri boda više i prednost zbog pobede na „Marakani“ od 2:0. Međutim, gledajući raspored zaključio sam da je on lakši za Partizan, a i jesenji šampion ide u Humsku. Procentualno, po meni, šanse za osvajanje titule su 50:50. Obe ekipe imaju dobar igrački potencijal, ali mislim da crno - beli igraju lepši fudbal. Crvena zvezda je u prednosti kada je u pitanju napadački red, ali bi se Partizan u tom segmentu izjednačio kada bi se vratili Vukić i Lazović. Reberova situacije je slična mojoj u OFK Beogradu, jer smo obojica došli upola sezone. Verujem da Nemac ima kvalitetnu ideju, a posle kompletnog pripremnog perioda i formiranja ekipe po njegovoj želji, Partizan će, po meni, biti jači nego jesenas.

Milenko Kiković smatra da će odluka o tituli pasti u 24. kolu, kada se večiti rivali sastaju u Humskoj.

- Kratka je liga, već su odigrana dva prolećna kola, tako da ne očekujem neka iznenađenja. U ovom trenutku Crvena zvezda je u psihološkoj prednosti jer ima tri boda više na svom kontu, ali dosta zavisi i od zimskog prelaznog roka, tačnije, od toga da li će Žigić ostati na „Marakani“ ili ne. Partizan hoće da dovede Lazovića i Vukića, ali i bez njih je uz Crvenu zvezdu na ovim prostorima neprikosnoven. Dobijaće utakmice i jedni i drugi, a odluka o tituli pašće u Humskoj.



(02. May 2007, 21:42:11)
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
једино ако вукић и лазовић опет дођу у ПФЦ можда стигну али овако нема теорије.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
HTC Touch Cruise
Sumljam da ce Partizan da da pola miliona za Vukica.. i to za samo 1/2 sezone!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
и ја чисто сумњам али можда бјека и зека скупе мало пара па га доведу да се звучу код гробара!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Bez obzira i da Zigic ode ja ipak mislim da ce Zvezda uzeti prvenstvo.Jednostavno imaju kvalitetniji tim.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Treba li da kazem...zna se bre...sorry modovi odavde ali...zna se ko je novi-stari shampion.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Posto je stari shampion Zvezda, sve je receno!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
nesso ajde covece priznaj da imate katastrofa ekipu.Budi realan malo.Pa vikcevic vam je bio glavni igrac i otisao vam je,a Lazovic je igrac po meni nula bodova.Znaci kada poredis igrace po pozicijama Zvezda ja jaca na svakoj poziciji.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nesso ajde covece priznaj da imate katastrofa ekipu.Budi realan malo.Pa vikcevic vam je bio glavni igrac i otisao vam je,a Lazovic je igrac po meni nula bodova.Znaci kada poredis igrace po pozicijama Zvezda ja jaca na svakoj poziciji.
Vukcevic je bio picka, a ne igrac...
Hvala Bogu da je otisao, pojacao nas je...
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Sreca da je Vukcevic otisao,a sto se tice pozicija u timu...ajde bre.Vi sem golmana koji je inace Partizanovac,a i po meni je naduvano njegovo umece,nemate cestitog fudbalera.
Uzmimo za primer Zigica...on nezna da hoda,a ne jos i loptu da vodi.Usralo ga protiv Rome i sad je igracina.Kao fora nude 10 miliona evrica,pa da je tako Pixi bi ga prodao i jos ljubio zemlju po kojoj Englezi hodaju.Sve su to price za malu decu,cista reklama da bi ga posle svetskog prvenstva prodali za neku crkavicu.
Nas tim jeste stariji,ali pogledaj samo Batu Mirkovica,covece on je spremniji od cele lige zajedno.
No videce se na kraju sve.Mi u ligu Shampiona,a vi samo kvalifikacije za ligu UEFA.Sta cu Vam ja ,to Vam je sudbina.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.