Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je najveci promasaj na nasoj estradnoj sceni  (Pročitano 11107 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Najveci promasaj...???? Smile Tesko se odluciti za jednog\jednu,jer je spektar "estradnih umetnika" jako velik,ali za mene jedan od najvecih promasaja,covek cija me pojava jako iritira kad ga vidim na TV-u ,je Cira iz Granda....Pocev od onog njegovog sranja od pesme "Fenomenemenalno....." znaci  bilo bi .....
A dobro,nije ni daleko od najveceg promasaja,mada se ne bavi muzikom ali opet....,Lea Kis   i njena emisija na Pinku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Svi su najveci promasaj...
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kilavo- My style x)

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Pocecu od vodecih ubica dobre muzike.... Tipa : Indira,Karleusa,Mile Kitic,Nikola Rotkvic ili rokvic kako gooooooood,Sejo Kalac,Natasa BAKLAVA,onda onaj Cobe,Milan Stankovic,Baja mali Knindza,Mitar Miric,Zorica Brunslik,Cira,Era,Aca LUKAC,Stoja,Marta Savic,Sandra Afrika (WTF?!),Dragana Mirkovic,Tanja Savic,Keba,Dzej.....

Naravno,ja sam ljubomoran na njihov uspeh i nemam zivot...Ne znam da cenim prave vrednosti i zato molim vas,poznavatelji Grand produkcije, P R O S V E T L I T E   M E !  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Pocecu od vodecih ubica dobre muzike.... Tipa : Indira,Karleusa,Mile Kitic,Nikola Rotkvic ili rokvic kako gooooooood,Sejo Kalac,Natasa BAKLAVA,onda onaj Cobe,Milan Stankovic,Baja mali Knindza,Mitar Miric,Zorica Brunslik,Cira,Era,Aca LUKAC,Stoja,Marta Savic,Sandra Afrika (WTF?!),Dragana Mirkovic,Tanja Savic,Keba,Dzej.....

Naravno,ja sam ljubomoran na njihov uspeh i nemam zivot...Ne znam da cenim prave vrednosti i zato molim vas,poznavatelji Grand produkcije, P R O S V E T L I T E   M E !  Smile Smile Smile Smile

U ovoj listi su i ljudi koji znaju šta je dobra pesma, a znaju i da je otpevaju.
Verovatno uopšte ne slušaš dobru, staru, narodnu muziku, pa nemaš pojma o čemu pričaš.
Grozim se više ljudi koji samo izražavaju bunt, a ne znaju ni o čemu pričaju
Nikola Rokvić odlično peva. Nemam nijednu manu na njegov rad.
Nataša Bekvalac, Keba, Aca Lukas, Tanja Savić takođe ne pripadaju odgovarajućem spisku za ovu temu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kilavo- My style x)

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ako cemo tako,ni Karleusa ni Stankovic Milance ne pripadaju,jer i oni su se kako-tako snasli i dosli do slave i uspeha,mada zanemarivski dusu,ali dobro....Svejedno su ,mora im se priznati,u zhivotu uspeli u nekom pogledu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kilavo- My style x)

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Pocecu od vodecih ubica dobre muzike.... Tipa : Indira,Karleusa,Mile Kitic,Nikola Rotkvic ili rokvic kako gooooooood,Sejo Kalac,Natasa BAKLAVA,onda onaj Cobe,Milan Stankovic,Baja mali Knindza,Mitar Miric,Zorica Brunslik,Cira,Era,Aca LUKAC,Stoja,Marta Savic,Sandra Afrika (WTF?!),Dragana Mirkovic,Tanja Savic,Keba,Dzej.....

Naravno,ja sam ljubomoran na njihov uspeh i nemam zivot...Ne znam da cenim prave vrednosti i zato molim vas,poznavatelji Grand produkcije, P R O S V E T L I T E   M E !  Smile Smile Smile Smile

U ovoj listi su i ljudi koji znaju šta je dobra pesma, a znaju i da je otpevaju.
Verovatno uopšte ne slušaš dobru, staru, narodnu muziku, pa nemaš pojma o čemu pričaš.
Grozim se više ljudi koji samo izražavaju bunt, a ne znaju ni o čemu pričaju
Nikola Rokvić odlično peva. Nemam nijednu manu na njegov rad.
Nataša Bekvalac, Keba, Aca Lukas, Tanja Savić takođe ne pripadaju odgovarajućem spisku za ovu temu.
Sto se tice Natase Bekvalac,....Sta vise treba da se kaze?
Glupost,barem po mojem misljenju,mada ukusi su razliciti....

Keba...Hm,pa on,da,on donekle i ima neke kvalitetne pesme,naravno starije....

Aca Lukas je pijanica,kockar,narkoman i opsta propalica....Jedino sto ga vadi u zivotu mu je ta "karijera",tako da ,sto se njega tice,ostajem pri svome...

Tanja Savic,za nju ne znam realno....Mada ljudi koji cesto dele moje misljenje,kazu za nju da se moze pripojiti ostalima,mada ajde da ne tvrdim nesto za sta nisam sam siguran....

Nikola Rokvic,necu ni da komentarisem nesto o njemu.... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Priznajem da Nataša Bekvalac ima "ispade", što se tiče odabira pesama, ali ne možeo reći da nema kvalitetan glas.

Kad procenjujem pevače - gledam samo njihove glasovne sposobnosti, ne i to da li se kocka, pije, puši, drugoira se, ili voli da ima odnose sa životinjama.

Tanja Savić nema svima prijatan glas (kao ni Indira, Stoja, Dragana Mirković, Džej) ali zna da peva.

Poslušaj na YouTube-u Nikolu Rokvića kako peva očeve pesme. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Добра стара народна музика и Аца Лукас и Наташа Беквалац иду заједно као и говно с млеком Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Kilavo- My style x)

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Sto se tice glasa,Natasa Bekvalac uistinu ima kvalitetan glas,rekoh ovo za Acu Lukasa iz prostog razloga sto se mnogi moji vrsnjaci zahvaljujuci njemu i njegovim porocima i sami odaju njima(u fazonu,on se kocka,sad da bi bio vise kao on,aj sad cu i ja....)
....Da,tuzna moc Pinka nad mozgovima koji ce da naslede ovu nasu lepu zemlju... Smile

Ajd Bas cu da poslusam koju pesmu od Nikole Rokvica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Pa da... učenje po modelu...
Inače, nisam rpistalica Granda, ni Pinka, ali ako se provuče neka dobra pesma, volim da je poslušam.
"Najbolje" pesme:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Najviše mi je žao što sve više mladih sluša ovaj šund.
Ipak, smatram da više lošeg uticaja na mlade imaju rep "pesme", nego turbo-folkeri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.