Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:11:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ко је јачи пол  (Pročitano 17284 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
joj frizider...tako bih zelela da ga opustosim sada  Smile

*sorry ..off  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson K - 700i
Rad u rudniku ce i dalje ostati muski posao i sumnjam da ce neka zena hteti to da opovrgne!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Veština vladanja

Sve muškarce koji dođu na onaj svet sveti Petar je raspoređivao na dvoja vrata. Na prvima je pisalo da ispred njih stanu muškarci koji slušaju svoje žene, a druga su bila namenjena onima koji ih ne slušaju. Ispred prvih vrata je kilometarski red, a ispred drugih stoji samo jedan muškarac. Sveti Petar ga priupita: "Otkud to da samo ti stojiš ovde?" Ovaj će na to: "Pa rekla mi žena da tu stanem!"

Nemojte pogrešno protumačiti ovaj, decenijama rado prepričavani vic i shvatiti da muškarci koji slušaju svoje žene brzo završe na nebu. Ne, nije to poenta, već ogroman uticaj koji žene imaju na muškarce samo i jedino ako to one hoće. Razlika je samo u tome da li to žele ili ne...

Ovaj vic bio je neizostavan deo slavskog predjela svake godine kod mog dede. I svi muškarci bi grohotom potvrdilli istinitost vica kao da ga prvi put čuju... A njihove supruge, na koje se i odnosio, uvek su imale onaj sramežljivi pogled ispod obrva i usta nakrivljena od poluiskrenog osmeha. Nije svejedno kad ti javno kažu da znaju da ti upravljaš svojim suprugom, a ti misliš da se to ne vidi i da to vešto radiš. Ubeđena sam da to i oni vide, samo ne umeju da se bore protiv toga.

Moja mama uvek je znala kako da sve moje "hirove" opravda kod tate i da sve prođe vrlo bezazleno. Znala je s njim - i kako da ga ubedi da nešto uradi i kako da mu objasni da to treba tako. Za ovakve situacije u žargonu postoji jedan zemljoradnički tremin - "obrađivanje".

Nedavno su objavljena imena 100 najmoćnijih žena u Srbiji. Dok sam čitala spisak, s nevericom sam se pitala zar zaista ima toliko moćnih žena u ovoj našoj maloj zemlji. Dozvolila sam sebi tu slobodu da izračunam da na jednu moćnu i uticajnu ženu dolaze po dva muškarca, jer moje iskustvo kaže da jedna žena ima uticaj na dvojicu: na supruga i na direktora.

Međutim, koliko god one moćne bile i koliko god uspešno vodile neku kompaniju, uvek iznad njih stoji jedan muškarac. Zapravo, ispod svakog mušakrca je jedna izuzetno moćna žena, i skoro nikada osoba istog pola.

Od prelepe Helene, preko Drage Mašin, Jovanke Broz, Mire Marković, pa sve do ovih savremenih Karli del Ponte, uvek su žene bile te koje su imale faktičku moć, a muškarci su bili samo izvršioci. Bez svih tih moćnih žena političari i biznismeni ne bi mogli da se pojave na sceni i zasene manje uspešne kolege. Šta je to što žene čini uticajnijim polom? Šta je istinski pokretač sa ženske strane, a šta sa muške strane da tako bezrezervno prihvate taj uticaj? Da li je to zaista slepa ljubav ili ipak neki skriveni motiv...

На длану
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Žena je svoje moći koje ne sumnjivo ima okrenula ka zadovoljavanju svog ega. Tako zanemarujući porodicu i istrgla se kao stub porodice gde je ženi prirodno mesto. Zadovoljavanje ženskog ega i jačanje besmislenog feminizma dovodi do problema sa nartalitetom i sa vaspitavanjem dece. Žena svoju moć nad miškarcem treba da vrati u okrilje porodice i tako će žena u takvom okruženju biti ispunjena i zadovoljna. Smile
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:11:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.