Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko ce pobediti na ovogodisnjem svetskom prvenstvu?

Glasanje završeno: 08. Jun 2006, 20:16:34

Angola
0%  (0)
Argentina
5.7%  (6)
Australia
1%  (1)
Brazil
30.5%  (32)
Costa Rica
0%  (0)
Cote d'Ivoire
1%  (1)
Croatia
3.8%  (4)
Czech Republic
0%  (0)
Ecuador
0%  (0)
England
9.5%  (10)
France
3.8%  (4)
Germany
5.7%  (6)
Ghana
0%  (0)
Iran
0%  (0)
Italy
6.7%  (7)
Japan
0%  (0)
Korea Republic
0%  (0)
Saudi Arabia
0%  (0)
Mexico
1.9%  (2)
Netherlands
1.9%  (2)
Paraguay
0%  (0)
Poland
0%  (0)
Portugal
0%  (0)
Serbia and Montenegro
25.7%  (27)
Spain
1.9%  (2)
Sweden
0%  (0)
Switzerland
0%  (0)
Togo
1%  (1)
Trinidad and Tobago
0%  (0)
Tunisia
0%  (0)
Ukraine
0%  (0)
United States of America
0%  (0)
Ukupno glasova: 105
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko ce pobediti na ovogodisnjem svetskom prvenstvu?  (Pročitano 30999 puta)
Hronicar svakodnevice


ebeno je ovo sve..

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 522
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 500i
Italijaaaa Italijaaaa.
Alesandro del Pero alesandro del Perooo aaa leeee
IP sačuvana
social share
i onda ce on njemu ma  neeeeemoj.....
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2323
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Jebote,zamislite da im igraju igraci iz prve lige,pa to bi tek bio teror... Smile

Rwaruwari (skoro kao Benjani Mwaruwari Smile ) druze,moras se smiriti,srcka ce te strefiti kad Italija pobedi u nedelju...Evo,ja se nudim dobrovoljno za akciju unistavanja svih televizora u tvojoj okolini jer ne zelim da patis,samo reci mesto i vreme i stizemo ja i palija!
Pogodio si ime Smile Smile svaka ti čast, ala pratiš fuzbal Smile Smile, to je najsmešnije prezime za jednog fuzbalera koje sam čuo, . . . samo sam ga malo modifikovao.
A što se tiče Žabara i srčke Smile . . . ne znam da li mi veruješ al tako mi je sve jedno ko će pobediti da nemaš pojma, . . . bitno mi je bilo jedino da pobedi neko iz Evrope, tj. da ne pobedi niko iz Južne Amerike, . . . a pošto je ispala moja Nemačka (navijao sam za njih samo iz razloga što igraju odgovorno, što su disciplinovani i što nemaju ni jednu zvezdu, ako izuzmemo Balaka) sve mi je ravno . . .
Dakle forza Italia Smile da nam moda na strafi srčka kada on i palija budu ispoljavali agresiju nad svojim televizorima (kada mu omiljeni tim vrisne u Berlinu) xaxaxaxaxaxaxaxa, . . . al mani je ipak draža Francuska zato što Totija pi...cu ne mogu da svarim xaxaxaxaxaxaxaxa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung i5700 + D880
Idi begaj,Mwaruwarija sam zapazio jos dok je bio zamena mom omiljenom igracu Siseu u Okseru Smile Prati se,prati se...

A,da znas da ce da bude zlo i naopako ako Italija izgubi! Ne volim ni ja nesto Totija,ali Bufon i Kanavaro su mi carevi,Gatuza sam zgotivio,iako sam ga pre mrzeo.Ne mrzim Francuze,cak mi je Tiram igracina,ali Zidana bas i ne obozavam,zbog onog gola Leverkuzenu,nezasluzeno su dobili tada...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Idi begaj,Mwaruwarija sam zapazio jos dok je bio zamena mom omiljenom igracu Siseu u Okseru Smile Prati se,prati se...

A,da znas da ce da bude zlo i naopako ako Italija izgubi! Ne volim ni ja nesto Totija,ali Bufon i Kanavaro su mi carevi,Gatuza sam zgotivio,iako sam ga pre mrzeo.Ne mrzim Francuze,cak mi je Tiram igracina,ali Zidana bas i ne obozavam,zbog onog gola Leverkuzenu,nezasluzeno su dobili tada...

Slazem se da je Real dobio nezasluzeno to finale,jer je Leverkusen igrao makar 5 puta bolje,ali jedno mi nije jasno...sta fali tom golu koji je Zidan dao???
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E72
Pa zahvaljajući njemu je Real dobio... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa zahvaljajući njemu je Real dobio... Smile

Pa nije bas zahvaljujuci njemu...ja sam navijao za Leverkusen na toj utakmici i iskreno receno,sami su sebe pobedili (ako se secas,Kasiljas je grejao klupu na toj utakmici,a onda se povredio Cesar i ovaj ga zamenio negde pred kraj tekme,kako je usao tako su ga nemci pogadjali i sa 5 metara,jedno 3-4 puta u nadoknadi vremena)...da su oni dali jos neki gol i osvojili ligu sampiona,onaj Zidanov bi brzo bio zaboravljen...
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E72
A onda je posle toga Kanjizaresu ispala bočica na stopalo, Kanjizares je propustio Mundijal, i Kasiljas je u vrhu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A onda je posle toga Kanjizaresu ispala bočica na stopalo, Kanjizares je propustio Mundijal, i Kasiljas je u vrhu... Smile

Pa kad coveka krene,onda ga je bas krenulo  Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Miss K

Zodijak
Pol Žena
Poruke 6271
Zastava SRBIJA
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
mob
Nokia 
Pobedice Italija ... mogu da se kladim  Smile
2 mesto Francuska
3 mesto Portugal
« Poslednja izmena: 08. Jul 2006, 20:58:19 od kattja77 »
IP sačuvana
social share

Life indeed can be fun if you really want to!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pobedice Italija ... mogu da se kladim  Smile
2 mesto Francuska
3 mesto Portugal

Sto bi ja voleo da bude ovako. Nije mi tolko vazno ko ce biti prvi, kolko mi je vazno da Portugal bude treci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.