Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:06:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Klokovanje... help  (Pročitano 1228 puta)
25. Apr 2009, 04:25:11
Svakodnevni prolaznik


kada ruzno postaje predivno. Animal

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
mob
Nokia 
Imam procesor AMD Sempron 2800+ running 1600Mhz. Dokle smem da ga klokujem, klokovao sam ga do 1900 i nisam smeo dalje. Moze li mi neko reci smem li dalje (i dokle), a da mi se nista nece desiti sa kompom...HVALA!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


No leaf clover

Zodijak
Pol
Poruke 183
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Niko ne moze sa sigurnoscu da ti to kaze. Zavisi od mnogo stvari, najvise od hladnjaka i maticne ploce koje imas. Moze da ti pregori procesor na 1601Mhz (ne bukvalno na 1601), a moze da ti radi godinama i na 2000. Shvatas sta hocu da kazem. Sustina je da ako imas potrebu da ubrzavas komp podizanjem takta, razmisljas o skupljanju para za nov racunar, jer ti je taj ocigledno spor. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Ja (dodushe Barton je u pitanju) Athlon-a 2500+ podigao na 2.2ghz i evo (da kucnem u drvo shljaka) i ne greje se, ali ja ionako trebam menjati komp tako da mi nije mnogo vazno ako pregori, ali generalno klokovanje ne preporuchujem. Ali i ako se bavish time onda trebash imati i ostali dobar hardver (za AMD 32bitne mashine mislim da je najbolja stvar bila Abit NF7 serija plocha, Ati 9550 grafika, uparene Crosair memorije i neko kvalitetno napajanje kome naponi ne osciluju). I josh jednom nema svrhe klokovati stare mashine jer, nece pokrenuti nove igrice...
« Poslednja izmena: 25. Apr 2009, 17:01:45 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


kada ruzno postaje predivno. Animal

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Hvala u svakom slucaju, ako moze jos neko nesto da kaze neka se ovde javi...pozz Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Procesori bas i ne crkavaju tako lako. Najbitnije ti je da pratis temperaturu na procesoru i ne dozvolis joj da predje 70 stepeni u full loadu. Dokle god je ispod te cifre slobodno ga klokuj. Obrati paznju i na PCI magistralu i ne dozvoli joj da automatski podigne radni takt, drzi je na defaultu.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


kada ruzno postaje predivno. Animal

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.53
mob
Nokia 
Nije mi jasno to oko te PCI magistrale sta tu treba da radim i kako... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
nemoj nishta, trebalo bi da radi na 33mhz ili na 66mhz. preko toga nemoj, nikad ne znash kako ce da reaguju modem, zvuchna grafichka ili bilo koja druga kartica ushtekana u PCi magistralu (grafichka je zvanichno u AGP magistrali ali... to mu dodje isto Smiley )
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
SonyEricsson w302
Ja sam Sempron 2200+ clock-ovao sa 1.4GHz i na 2.2GHz ali mi je najbolje radio na 1.9GHz i nikad nisam imao problema sa pregrevanjem sa obicnim box coolerom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:06:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.