Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kinologija - psi, odgoj, dresura, izložbe, zdravlje, iskustva...  (Pročitano 74902 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
ako neko zna kako psa da nateram da krene na macku...
imam rota izmedju 3 i 4 meseca starog zenka je u pitanju i mnogo je blesava i kad joj dam da jede dodje macka i jede a kuce nista  Smile Smile Smile Smile

Sto bi ga ucio da napada macke? Ne brini, nece on ostati gladan zbog macke. Ja mog rota pokusavam da naucim bas suprotno, ali bez uspeha.


Evo da se prikljucim sa pitanjem...
Zanima me,ali pouzdana i proverena informacija-da li je u Srbiji dozvoljeno kupirati ushi dobermanima,i da li kao takvi mogu da ucestvuju na ocenjivanjima i izlozbama.Polemise se sve i svasta,a kako primecujem,na izlozbama je sve kupirano... Hvala  Smile

Za rotvajlere znam sigurno da je zabraweno seci im repove, ali za dobermane ne znam. Mislim da to za usi jos nije zabranjeno, samo za repove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Evo dve slike sa jedne izložbe





Pozdrav   Smile

IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Lepo. Samo pitanje je otkad je ta slika i koliko je star pas na njoj.
Vidis da u pozadini ima jedan doberman kome nisu secene ni usi, a ni rep.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC CHA CHA
Slika je stara nedelju dana, tačnije u pitanju je niška izložba.
E sad koliko je star ker na slici to stvarno ne znam.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N70
Sve u svemu, za kolegu koji je pitao za dobermane je najbolje da se raspita kod nekog ko ima tu rasu ili kod odgajivaca od kojeg je kupio psa, da ne bi mi sad ovde nagadjali, posto niko nije siguran 100%.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 275
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.60
mob
BlackBerry 
Kao prvo, pozdrav svima. Imam jedno pitanje u vezi zlatnog retrivera. Naime, imam ženku skotnu neka 33-34 dana. Primteio sam promene, sise su joj postale vidljivije, kao da joj se polako spuštaju. Zanima me da li je moguće da se već posle 33 dana to događa, tj. da se primeti skotnost? Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

тврда кора

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 504
Zastava United States of Serbia
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
mob
Nokia n73
Који је најбољи препарат у борби против крпеља? Конкретно, за штене старо три месеца.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N70
Kao prvo, pozdrav svima. Imam jedno pitanje u vezi zlatnog retrivera. Naime, imam ženku skotnu neka 33-34 dana. Primteio sam promene, sise su joj postale vidljivije, kao da joj se polako spuštaju. Zanima me da li je moguće da se već posle 33 dana to događa, tj. da se primeti skotnost? Hvala unapred.

Могуће је да се примети. Код паса трудноћа траје 9 недеља тако да је у 5 сасвим нормално да се примети. Не брини ти ништа, то је све природа уредила. Једино би било добро да израчунаш термин отприлике, па да тих дана свом псу посветиш много пажње у смислу да га тих дана стално обилазиш да би приметио кад се окоти јер ту може бити потребна твоја мала помоћ. Када се моја овчарка окотила, (невероватних 12 ком) није имала где да ставља псе који се роде, па је на једног легла и на жалост га удавила. То ми је било први пут да мој пас добија штенце, па нисам знао. Ето... само на то обрати пажњу, ја не ѕнам шта бих ти друго рекао. То углавном иде само од себе.


Који је најбољи препарат у борби против крпеља? Конкретно, за штене старо три месеца.

До сада је био непревазиђен "", али се у последње време појавио на нашем тржишту Бајеров "". Хвале га ветеринари, али нисам га испробао. Ја своје псе третирам овим првим и задовољан сам, па га не бих мењао. Који год да изабереш, нагласи да се ради о штенету, да би ти дали одговарајућу дозу. Објасниће ти вероватно како се ставља, а ако не, јави се овде, па ћу ти ја објаснити.

поздрав  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1014
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Evo da se prikljucim sa pitanjem...
Zanima me,ali pouzdana i proverena informacija-da li je u Srbiji dozvoljeno kupirati ushi dobermanima,i da li kao takvi mogu da ucestvuju na ocenjivanjima i izlozbama.Polemise se sve i svasta,a kako primecujem,na izlozbama je sve kupirano... Hvala  Smile

Za rotvajlere znam sigurno da je zabraweno seci im repove, ali za dobermane ne znam. Mislim da to za usi jos nije zabranjeno, samo za repove.
Citat

U Srbiji je dozvoljeno i da shape seces psima.

Na izlozbama nije dozvoljeno (hvala dragom Bogu) izlagati pse kojima su sakaceni
repovi i usi. Za SRbiju ne znam, ali mislim da je sada i tamo tako, za ostale izlozbe
po Evropi znam da je tako,uostalom i pise na svim sajtovima.
IP sačuvana
social share
Srbi  pripovedaju da tice na Cirilovdan traze druga svaka sebi da
gradi gnijezdo i da nose jaja;pa koja koja ga ne nadje,ona se obijesi.

Ciriil,filosof
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Samsung S8
Који је најбољи препарат у борби против крпеља? Конкретно, за штене старо три месеца.

Frontlajn i Bajerova tableta. Koristio sam oba preparata i nisam imao problema. Od mene preporuka za oba, naravno samo ako imas kratkodlakog psa. U slucaju duge dlake, kupis ogrlicu zato sto je znatno efikasnija.

Uostalom, za sve ove koji sakate psima usi i repove treba da se odredi pritvor. I kod nas postoji zakon da je zabranjeno kerovima seci rep i usi, ali ocigledno da to niko ne postuje.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.