Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kinezi osmislili voz koji nikad ne staje na stanice (video)  (Pročitano 12176 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 7710
Postujem svacije misljenje, svaki projekat treba sagledati sa svih strana, Koje su njegove prednosti a koje mane u odnosu na sadasnji sistem. Opet kazem ovo je samo koncept pitanje je hocel zazivjeti
iako sam se odrekao postovanja(a bogme i citanja) na ovom forumu,ova tema/ideja prosto vuce coveka za jezik,tako da cu posle nekoliko meseci dozvoliti sebi jedan komentar...




Jedna od najglupljih ideja za koje sam cuo u zivotu.
imas gore u desnom uglu dugme pise *odjavi se* ako si vec resio da ne pises ovde i nemoj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
a sto?
neprakticno,skupo,komplikovano,tesko za odrzavanje,neisplativo...
napraviti tako nesto je daleko skuplje nego kupiti vise vozova,ili napraviti bolji sistem,nove pruge,ili vece stanice(mislim na prave stanice).sad bi neko reko da je ovde poenta u nekasnjenju,a ne u parama,ali,zato bi svaka zeleznicka kompanija isto tako rekla - nama je lakse da kupimo vise vozova,ili se nosimo sa problemima koji nastaju usled kasnjenja,nego da svaku stanicu orpemamo ovim cudom,koje je pritom i potpuno neprakticno.

to je moj odgovor u najkracim crtama,necu i ne mogu sad da zalazim u detalje.pogotovu ne na ovom forumu,mada bih voleo,posto je uvek zanimljivo pricati s tobom,@wesko,i sa jos par ljudi ovde.  Smile
imas gore u desnom uglu dugme pise *odjavi se* ako si vec resio da ne pises ovde i nemoj
daleko sam ja duze od tebe i na ovom,military podforumu,i generalno,na celom bureku,tako da znam vrlo dobro i za to dugme i za to da mi ne trebas ti da mi govoris gde i sta mogu da pisem,ili ne.
ja sam pricao o ovom podforumu,military forumu,gde vise ne postujem iz principa vec nekoliko meseci,kad sam se zbog par ljudi i dogadjaja odrekao postovanja na ovom ovde,military,podforumu.
i drzim se toga,samo sam sada prokomentarisao ovo,jer je generalno jedna od najtupljih ideja koje sam video u zivotu,a svakako najtuplja sto se sektora transporta tice.
« Poslednja izmena: 19. Apr 2010, 17:45:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Dobro svako ima svoje misljenje. Ideja ce se sama pokazati vremenom koliko vredi. Mnoge ideje izgledaju glupe, da bi jednom bile sasvim suprotno, kao i sto mnoge dobre ideje zazive ali onda odumru. Tehnologija se stalno razvija i menja, tako da je tesko bilo sta sa sigurnoscu prognozirati. Sto je danas glupo sutra moze biti interesantno, a moze ostati i jedna od onih nebuloznih ideja, mada neke "nebuloze" nadju primenu u sasvim drugom smislu i u drugom vremenu od onoga kada su predlozene.

Mislim, da o svemu treba razmisljati i nista ne odbacivati u startu. Druga je stvar ostvarljivost ideje.
Mislim da nema razloga za tenzije.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Hajde da gledamo sa prakticne strane...

Prva stvar koju moramo da uzmemo u obzir je vreme za koje voz dodje od stanice do stanice, druga stvar koju moramo da uzmemo u obzir je da li na svim stanicama izlazi isto ljudi odnosno da li ono pomocu cega se izlazi iz voza moze da zadovolji potrebe svih putnika da izadju, treca stvar je ekonomicnost odnosno da li se uopste isplati gradnja jedne ovolike konstrukcije i planiranje iste u odnosu na ustedu (ako je uopste ima)
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
a sto?
neprakticno,skupo,komplikovano,tesko za odrzavanje,neisplativo...
napraviti tako nesto je daleko skuplje nego kupiti vise vozova,ili napraviti bolji sistem,nove pruge,ili vece stanice(mislim na prave stanice).sad bi neko reko da je ovde poenta u nekasnjenju,a ne u parama,ali,zato bi svaka zeleznicka kompanija isto tako rekla - nama je lakse da kupimo vise vozova,ili se nosimo sa problemima koji nastaju usled kasnjenja,nego da svaku stanicu orpemamo ovim cudom,koje je pritom i potpuno neprakticno.

to je moj odgovor u najkracim crtama,necu i ne mogu sad da zalazim u detalje.pogotovu ne na ovom forumu,mada bih voleo,posto je uvek zanimljivo pricati s tobom,@wesko,i sa jos par ljudi ovde.  Smile
A ti bas znas da je skupo,tesko za odrzavanje,neisplativo i neprakticno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung galaxy s3
Ovo kod nas da uvedu ... Sedeneš da ideš u Novi Sad on te zavrti, promućka i eto te maziš zirafu u Jagodini...

Btw Videćemo koliko je ovo dobra ideja, mogu oni to i bolje !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ljudi, pa to je samo ideja. Treba je razraditi, proceniti itd. Nece to niko naprasno sada da gradi.
Treba malo fleksibilnosti kada su u pitanju nove zamisli inace se nista ne bi nikad mrdnulo sa mesta.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma najbolji je sistem eskpress i obicnih vozova i to je to. Ovo podseca na one ideje u Americi pre pedeset godina kada su mislili da ce 2000. godine automobili leteti  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple Kineska kopija
ideja je fenomenalna, na zalost zapad da bi prkosio kinezima nece je prihvatiti cak ce je i ismejati... pa ce na kraju oni sami pokusati nesto slicno da ostvare...
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma najbolji je sistem eskpress i obicnih vozova i to je to. Ovo podseca na one ideje u Americi pre pedeset godina kada su mislili da ce 2000. godine automobili leteti  Smile

Pa za automobile se nisu bas mnogo prevarili, sve ih vise ima letecih (sto napravljenih, sto projekata), samo se ovi stari jos drze neko vreme - tesko je, velika je bitka za profit. Bice to sve uskoro, ako se opet ne pokokamo svetski. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.