Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 14:26:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Majku ubio lekovima?  (Pročitano 497 puta)
27. Mar 2007, 13:29:57
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Majku ubio lekovima?
Z CVIJETIćANIN, 26. mart 2007

ZAJEČAR - U Salašu kod Zaječara u ponedeljak se ova varošica oprostila od svoje komšike Radmile Krčevinac(68) čiju je sahranu organizovala mesna zajednica, jer joj je sin Dragiša N.(50) u zatvoru zbog osnovane sumnje da je počinio ubistvo svoje majke tako što je naterao da popije previše tableta za srce, od koga je ona inače bolovala.
Međutim, među svima je vladala nedoumica da li je to zaista tako.
Kako smo saznali, Okružno tužilaštvo u Zaječaru podnelo je zahtev za pokretanje istrage, a istražni sudija je Dragiši odredio pritvor do 30 dana. Po policijskim saznanjima, osnovano se sumnja da se Dragiša još 21. marta posvađao sa svojom majkom oko cigareta i ubio je tako što je na silu naterao da popije sedam-osam tableta za srce, mada je njoj jedna tableta dnevno bila dovoljna. Dragiša dva dana nije izlazio iz sobe, već je tu boravio sa majkom.
Telo je pronašao komšija iz dvorišta Radojko Glišović, pozvao medicinsku sestru, a ona policiju koja je Dragišu uhapsila, a istražni sudija naložio obdukciju, čiji rezultati će se znati tek u petak.
- Viđali smo se svakodnevno i dobro družili - priča nam komšija Glišović. - Bilo mi je čudno što je nema dva dana i kada sam vido Dragišu da nosi drva u sobu, pitao sam ga gde je Rada, kako smo je zvali. Najpre je ćutao, a potom rekao da je u sobi i da joj nije dobro. Ušao sam i imao šta da vidim. Ležala je pokrivena ćebetom, ruka opuštena i hladna. Kada sam digao ćebe video sam da je sva modra sa jezikom napolje.
Po priči komšije Glišovića, ali i Draže Stanojevića, radi se o retardiranom čoveku koji je lepo živeo sa majkom od njene penzije i nikada se nisu svađali. Nije se ni sa kim ni u selu svađao.
- Dragiša je bio bolestan od, kako znamo, šizofrenije, i vrlo miran. Majka mu je bila bog i šta god da mu kaže on bi to uradio. Sumnjam da je naterao da pije lekove, sem ako mu ona to nije tražila i popila pogrešne, kategoričan je čovek koji je svakodnevno bio sa njima, komšija iz dvorišta Radojko Glišović.

Šta se stvarno dogodilo, pokazaće istraga.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma verovatno nije chowek kriw,jebiga pogreshio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 14:26:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.