Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kazna za pljuvanje - 2.500 dinara  (Pročitano 29176 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung S8
Trebalo bi da se uvede taj zakon. Svaki lik koji sa stoji cigarom i ceka bas, obavezno pred ulazak u isti ako ne popusi pljugu, baca na beton i pravi nered. Znaci, do sada nijednom nisam video da je neki pusac bacio cigaru u kantu pa usao u bas.

Meni kada se baca slajmara (u trenucima kada sam bolestan) ispustim je u kantu za smece ili neku travu, gde moze fino da se rastopi.

A ne na sred ulice.
« Poslednja izmena: 22. Jul 2009, 21:29:39 od Thug4ever »
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Trebalo bi da se uvede taj zakon. Svaki lik koji sa stoji cigarom i ceka bas, obavezno pred ulazak u isti ako ne popusi pljugu, baca na beton i pravi nered. Znaci, do sada nijednom nisam video da je neki pusac bacio cigaru u kantu pa usao u bas.

Meni kada se baca slajmara (u trenucima kada sam bolestan) ispustim je u kantu za smece ili neku travu, gde moze fino da se rastopi.

A ne na sred ulice.
tacno,tacno.
smucilo mi se vise gledanje konstanto-ulepljenih trotoara,koji su uvek prekriveni ili pikavcima,ili necijim slajmarama.
samo izadjite ispred svoje zgrade,gde god da zivite,i pogledajte u trotoar-necete naci jedan metar kvadratni da na sebi nema crnu tufnu-tj matoru zvaku koja se potpuno slepila,utabala u trotoar i nakupila prljavstinom.to sam i ranije primecivao,ali tek kada sam jednom,vozeci se autobusom kroz Kralja Milana,par sekundi gledao u trotoar,i primetio kako je trotoar gotovo prekriven zvakama...  Smile Smile Smile Smile
a tu su naravno,i "prilozi" poput pikavaca,psecih govana,letaka,i naravno-slajmara...
gledao sam pre neki dan negde neku masinu "Gum-buster" koja sluzi za uklanjanje zvaka.potrebno joj je nekih 2 minuta da skine nekih 10 zvaka,uz pomoz vrele pare.nama ne treba ta masina.nama treba pravi tenk,opremljen giga-mehanizmom sa ultra vrelom parom samo da bi se ocistilo 50 metara jednog trotoara...a naravno,cak i da se ocisti,u rok od par dana,vratice se na staro...  Smile
lepo je sto ipak postoje ljudi koji paze i pokusavaju da kazne nevaspitane magarce,ali vidi se da ih je malo,a i da samo pokusavaju da kazne,jer se uvek nesto iskomplikuje.
zato smatram da treba da se uvede ili mnogo jaca kontrola,ili sama komunalna policija,jer kao sto rekoh,trotoari su prekriveni sitnim djubretom.pa,neka placa stoka!trebace mnogo vremena,i mnogo zivaca,ali i stoka pre ili kasnije,pogotovu kada vidi da joj se novcanik stanjuje,shvati sta ne sme da radi...  Smile
Ako je OK nabiti psu ili macki nos u uradak kada se uneredi kako to vise ne bi radio, zasto je problem nabiti coveku njusku u njegov uradak?
apsolutno tacno!!!  Smile Smile sasvim se slazem  Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 22. Jul 2009, 23:13:08 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 421
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Evo ja dok sam bio pušač, uvek sam bacao opušak u kantu pre nego uđem u bas.  Smile  I uvek su me nervirali ljudi koji razbacaju sranja gde god stignu.

Ali pljuvanje već, to mu dođe kao fiziološka potreba nekim ljudima. Imali smo profesora matematike koji je imao problema sa sinusima, i svaki čas je malo-malo pa baci šlajm kroz prozor. Nikome nije smetalo.   Smile
IP sačuvana
social share
Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now.
So we'll hunt him, because he can take it.
Because he's not our hero.
He's a silent guardian, a watchful protector.
A dark knight.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja ne znam da li je on cuo, mislim.. fakultetski obrazovan covek, pa mi je pomalo cudno, ali... vec decenijama postoje papirnate maramice, a isto tako za nekih 300 dinara moze da se kupi set od 10 platnenih maramica za visekratnu upotrebu...

Papirnate maramice kostaju od 70 do 210 dinara za 10 komada zavisno od proizvodjaca...

Evo, ja sam bolesna... i posto idem okolo i smrcam, lepo sa nosim dva paketa papirnatih maramica, dva paketa vlaznih, a ako i to ponestane, fino se preorijentisem na toalet papir... toalet papir je jos jeftiniji... 4 rolne za 80 dinara, a svak rolna ima 100 listica...
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 11:54:03 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 421
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ma šta da se muči da otvori pakovanje, uzme maramicu, pljune u nju, zgužva je i baci u kantu, kad mu je otvoren prozor...
Mi smo imali foru - sad će do prozora da pljune, daj puškicu dok je okrenut.  Smile
IP sačuvana
social share
Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now.
So we'll hunt him, because he can take it.
Because he's not our hero.
He's a silent guardian, a watchful protector.
A dark knight.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1281
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Koliko nam se samo slina slije u zeludac kada smo prehladjeni nismo ni svesni, ne znam sto brate samo ne progutaju i gotova stvar!  Smile Nema problema nema gadjenja okoline nema optuzbi da su nevaspitani.. Ionako je to nasa pljuvacka nije nam neko drugi pljunuo u usta! A i zdravo je to.. znate da ljudi pred dehidracijom traze nesto sto ce sisati kako bi izazvali lucenje pljuvacke koju ce gutati i tako sebi produziti zivot ..  Smile
IP sačuvana
social share
This body holding me, reminds me of my own mortality.
Embrace this moment.
Remember, we are eternal, all this pain is an illusion.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
"Singapur je nadaleko čuven po rigidnim zakonima o čistoći, koji se naročito odnose na bacanje djubreta, lepljenja žvaka i šaranje po zidovima. Medjutim, ovde je zabranjeno i kijati bez maramice, kao i napustiti toalet ako niste povukli vodu za sobom! Kazne nisu simbolične, već po 100 dolara."

Izvor: Novosti

IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Prestonica Austrije povećala broj "parking šerifa"
Kazne za pogrešno parkiranje Beču donose 32 miliona evra
Autor: Tanjug | 28.07.2009. - 17:31

Kazne za nepropisno parkiranje budžetu grada Beča donose sve više prihoda, koji sada iznose oko 32 miliona evra. Na povećanje prihoda uticalo je produženo vreme zonskog parkiranja do 22 časa, povećanje parking-tarifa, ali i veći broj kontrolora.

Glavni grad Austrije je nedavno povećao broj kontrolora za 70, na ukupno 319 takozvanih "parking-šerifa", posle čega je broj napisanih kazni zabeležio porast od 29 odsto u poređenju sa 2005. godinom.
Kazne za nepropisno parkiranje počinju od 21 evra, a ukoliko je angažovana šlep-služba, troškovi mogu da iznose i do 300 evra.
Uključujući regularne takse za parkiranje, Beč od vozača koji automobile parkiraju na dozvoljenim i zabranjenim mestima inkasira oko 100 miliona evra, što je rast od 40 odsto u poređenju sa 2004. godinom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Well-behaved women rarely make history.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 1838
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Nokia N73
shto se tiche pljuvanja, slazem se sa kaznom. mada ja preferiram vredjanje "pljuvacha"...kao shto su moji ortaci (cast izuzecima)
obichno to reshim tako shto ima kazem "stoko jedna odvratna, kako te nije sramota...zamisli da neko pljuje ispred tvoje zgrade ili u tvom stanu, kako bi se osecao? I ulica je necija kuca...seljaci su kulturan narod u odosu na vas, "gradsku decu""...
obicno nemaju odgovor na to, a efekat je vidljiv - od tada nijedan moj ortak ne pljuje na ulici bar u mom prisustvu.

isto kao i za pljuvanje, treba da se uvedu kazne i za bacanje zvaka po trotoaru i ulici. Izmishljeni su papirici za bacanje zvaka. Lepo se umora zvaka u papiric i baci u kantu. ne shvatam koja je satisfakcija u bacanju zvake na sred trotoara.

Mislim, odvratno mi je kad idem ulicom i vidim pun trotoar crnih zvaka, koj kad se zalepe...grrrr...bljak!

A sto se tice pusenja, u skolama postoji prostorija za profesore koji su pusachi (u narodu poznata kao PUSIONICA) i ne smeju da puse van te prostorije Smiley

a mi ucenici smo i dalje osudjeni na skolsko dvoriste i okolne shtekove Smile

IP sačuvana
social share
Well-behaved women rarely make history.
"To do is to be" - Nietzsche
"To be is to do" - Kant
"Do Be Do Be Do" - Sinatra


oces da se udas za mene?
zarad dece.. da ih zajedno epo vaspitamo  Smile

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
s tim sto poslodavac nije duzan da obezbedi takvu prostoriju, to je cisto dobra volja... sve vise ljudi vidjam po ulici sa soljama i cigaretama jer im upravo takva prostorija nije obezbedjena.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.