Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:35:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kaspersky i duzina skeniranja  (Pročitano 3105 puta)
10. Jun 2007, 14:57:29
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Jel zna neko zasto ovliko dugo planira da skenira my computer? Ranije mi je skenirao isto ovo za manje od poal sata. Imam dovoljno mesta na hardu, koliko znam nista drugo od programa ga ne ometa. Probao sam cak i iz safe mode-a i ide malo brze, ali opet prijavljuje da ce tek veceras oko 22h zavrsiti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Ja tim informacijama uopste ne verujem. Jedno pise a drugo ispadne. On radi procenu prema stanju u tom trenutku. Kroz dve sekunde mozda ti napise kraj za 2 min. Pusti i verujem za pola sata ce odraditi. Ako ne uspe to je vec problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
kako punis hard djubretom i ostalim software-om normalno je da ce "sve ici sporije"...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Hard sam skoro formatirao i windows je svez i sa minimalnom kolicinom programa. Nije do toga. Ranije ih je iblo mnogo vise i skenirao je za pola sata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Da, BG me podseti nesto. Dali vi svi uopste nakon instalacije wina pustite neki program, npr. system mechanic, hdd cleaner ... da ocisti razne gluposti i registre od instalacije. Negde oko 20-30% win-a je djubre, nepotrebno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ja ne pustam te program da mi vrsalju po kompu. Nemam bas poverenja u njih. Koristim samo za ciscenje registry-ja ad-aware i to je sve. Naravno ne instaliram nista sto mi nije neophodno i trudim se da koristim samo one programe koji su provereni. Ne znam za tu procenu. Ranije je dsota precizno procenjivao za koliko ce da zavrsi i to je trajalo oko 30 minuta. Sada stvarno dosta varira, ali evo radi od 14:47h i stoji jos na 6%.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
za najsigurniju instalaciju wina je najbolje pre same instalaciju uraditi fdisk /mbr ... ocisti totalno boot sektor i windows kasnije radi ko sat,jer je moguce da virusi ostanu u tok boot sektoru ...


R
« Poslednja izmena: 10. Jun 2007, 15:56:14 od akai11 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
probaj da ocistis malo hard od svakakvog djubreta, i najvaznije na sta treba da obratis paznju su .cab arhive ili kompresovane arhive koje previse zagusuju kasperkyja i veoma mu dugo treba da ih skenira
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

snaga i čast (legionarski pozdrav)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson 
Ček...ad aware za čišćenje registrija? On čisti samo delove registrija od "bubica" a za skeniranje registrija preporučujem WinASO registry optimizer...mada za prvu pomoć možeš koristiti  i CCleaner.

Nažalost tačno je da se registry brzo zaguši kojekakvim instal-unistal procesima i onda ostane gomila đubreta.

Usput...tačno je da kompresovane arhive usporavaju KAV jer ih on interno raspakiva i proverava.

Na hardu nema bad sectora?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy SII
Ja tim informacijama uopste ne verujem. Jedno pise a drugo ispadne. On radi procenu prema stanju u tom trenutku. Kroz dve sekunde mozda ti napise kraj za 2 min. Pusti i verujem za pola sata ce odraditi. Ako ne uspe to je vec problem.
Ja takodje mislim da je ovo. Pa znate i kada kopirate fajlove - nekad pise 30 min, a ubrzo zatim 3 min...
Ako je sveza instalacija, ne bi trebalo da je puno smeca na kompu (osim ako nisi svezu instalaciju odmah narusio nekim djubretom).
Pusti ti njega jedno pola sata - sat, ma sta god prikazivao, pa javi kada zavrsi...
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:35:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.