Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:45:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kapetan Dragan pred izručenjem  (Pročitano 31134 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Шта очекивати од шупачких англо-саксонаца него да човјека који се борио за свој народ испоруче
банди која је прије 60-так година побила око милион,а 1995 године протјерала око 250.000 припадника
истог народа којему припада Капетан Драган.
С обзиром да су хрвати познати као велики садисти какве људска врста није имала у својој историји
јасно је какво ће бити суђење.Брђани остају брђани упркос томе што им је неко слагао да су
еуропљани.Јесу али дио еуропљана који се налази испод репа Бечке кобиле.

Хоће тамо да му суде да би се дао легитимитет нападу на СРЈ, да би се хрватима прогледало кроз
прсте за геноцид у претходном рату, и ако буде осуђен тамо, све што је до сада говорено и чињено против Срба, биће легитимно и легално,и бомбардовање,и бљесак,и олуја,и Госпић,и Пакрац,и Међачки Џеп,и Артуковићи,Павелићи,Будаци,Шексови,Месићи и разни други Главаши.

Богами ваља почети политику реваншизма.
Неће Србија хоће "обични смртници". Smile
pa probali ste, i sada čete bit još malo kažnjeni za loš pokušaj Smile Smile

Какве та ствар има везе са вама балијама? Smile
Интересујете како знам да си балија? Smile
Тајна..... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
ti to iz iskustva Smile Smile Smile

baš tipično, za pripadnika ipak niže razvijene rase, kada te drugi jebu, ti misliš da si sa svojim prostim humorom pametan, nešto kao i toliko ismijavani mujo i haso Smile



e nek si mi rekao  Smile Smile Smile

a jesam ja glup, pa ti i jesi balija Smile

a nisi ti kriv,kriva je majka priroda   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


da je meni takva mašta

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Шта очекивати од шупачких англо-саксонаца него да човјека који се борио за свој народ испоруче
банди која је прије 60-так година побила око милион,а 1995 године протјерала око 250.000 припадника
истог народа којему припада Капетан Драган.
С обзиром да су хрвати познати као велики садисти какве људска врста није имала у својој историји
јасно је какво ће бити суђење.Брђани остају брђани упркос томе што им је неко слагао да су
еуропљани.Јесу али дио еуропљана који се налази испод репа Бечке кобиле.

Хоће тамо да му суде да би се дао легитимитет нападу на СРЈ, да би се хрватима прогледало кроз
прсте за геноцид у претходном рату, и ако буде осуђен тамо, све што је до сада говорено и чињено против Срба, биће легитимно и легално,и бомбардовање,и бљесак,и олуја,и Госпић,и Пакрац,и Међачки Џеп,и Артуковићи,Павелићи,Будаци,Шексови,Месићи и разни други Главаши.

Богами ваља почети политику реваншизма.
Неће Србија хоће "обични смртници". Smile
pa probali ste, i sada čete bit još malo kažnjeni za loš pokušaj Smile Smile

Какве та ствар има везе са вама балијама? Smile
Интересујете како знам да си балија? Smile
Тајна..... Smile

uvijek bili, i izgleda uvijek ćete biti, onako malo poremečen i zaluđen narod, ili ajde da ne sudimo tako, vrlo velik broj pojedinaca vašeg velikog, kako ono, nebeskog naroda Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2010, 17:33:11 od dije_tuki »
IP sačuvana
social share
zašto obavezno ne dođeš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Шта очекивати од шупачких англо-саксонаца него да човјека који се борио за свој народ испоруче
банди која је прије 60-так година побила око милион,а 1995 године протјерала око 250.000 припадника
истог народа којему припада Капетан Драган.
С обзиром да су хрвати познати као велики садисти какве људска врста није имала у својој историји
јасно је какво ће бити суђење.Брђани остају брђани упркос томе што им је неко слагао да су
еуропљани.Јесу али дио еуропљана који се налази испод репа Бечке кобиле.

Хоће тамо да му суде да би се дао легитимитет нападу на СРЈ, да би се хрватима прогледало кроз
прсте за геноцид у претходном рату, и ако буде осуђен тамо, све што је до сада говорено и чињено против Срба, биће легитимно и легално,и бомбардовање,и бљесак,и олуја,и Госпић,и Пакрац,и Међачки Џеп,и Артуковићи,Павелићи,Будаци,Шексови,Месићи и разни други Главаши.

Богами ваља почети политику реваншизма.
Неће Србија хоће "обични смртници". Smile
pa probali ste, i sada čete bit još malo kažnjeni za loš pokušaj Smile Smile

Какве та ствар има везе са вама балијама? Smile
Интересујете како знам да си балија? Smile
Тајна..... Smile

uvijek bili, i izgleda uvijek ćete biti, onako malo poremečen i zaluđen narod, ili ajde da ne sudimo tako, vrlo velik broj pojedinaca vašeg velikog, kako ono, nebeskog naroda Smile Smile Smile

Пошто си поставио тај Ник морам ти рећи да те не краси интелигенција као и у времену док си
наступао под старим Ником.Видиш ја стално читам твој Ник и знаш шта сваки пут прочитам? Smile
Једи киту. Smile Промјени Ник у Сисај киту или Дудлај киту лакше ти је за пробаву. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


da je meni takva mašta

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Шта очекивати од шупачких англо-саксонаца него да човјека који се борио за свој народ испоруче
банди која је прије 60-так година побила око милион,а 1995 године протјерала око 250.000 припадника
истог народа којему припада Капетан Драган.
С обзиром да су хрвати познати као велики садисти какве људска врста није имала у својој историји
јасно је какво ће бити суђење.Брђани остају брђани упркос томе што им је неко слагао да су
еуропљани.Јесу али дио еуропљана који се налази испод репа Бечке кобиле.

Хоће тамо да му суде да би се дао легитимитет нападу на СРЈ, да би се хрватима прогледало кроз
прсте за геноцид у претходном рату, и ако буде осуђен тамо, све што је до сада говорено и чињено против Срба, биће легитимно и легално,и бомбардовање,и бљесак,и олуја,и Госпић,и Пакрац,и Међачки Џеп,и Артуковићи,Павелићи,Будаци,Шексови,Месићи и разни други Главаши.

Богами ваља почети политику реваншизма.
Неће Србија хоће "обични смртници". Smile
pa probali ste, i sada čete bit još malo kažnjeni za loš pokušaj Smile Smile

Какве та ствар има везе са вама балијама? Smile
Интересујете како знам да си балија? Smile
Тајна..... Smile

uvijek bili, i izgleda uvijek ćete biti, onako malo poremečen i zaluđen narod, ili ajde da ne sudimo tako, vrlo velik broj pojedinaca vašeg velikog, kako ono, nebeskog naroda Smile Smile Smile

Пошто си поставио тај Ник морам ти рећи да те не краси интелигенција као и у времену док си
наступао под старим Ником.Видиш ја стално читам твој Ник и знаш шта сваки пут прочитам? Smile
Једи киту. Smile Промјени Ник у Сисај киту или Дудлај киту лакше ти је за пробаву. Smile

Nisam ja kriv, i neču mjenjat nick zbog tvojih poriva, a izgleda da ti je bitno da se spominje kita, a to imaš Smile
IP sačuvana
social share
zašto obavezno ne dođeš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Шта очекивати од шупачких англо-саксонаца него да човјека који се борио за свој народ испоруче
банди која је прије 60-так година побила око милион,а 1995 године протјерала око 250.000 припадника
истог народа којему припада Капетан Драган.
С обзиром да су хрвати познати као велики садисти какве људска врста није имала у својој историји
јасно је какво ће бити суђење.Брђани остају брђани упркос томе што им је неко слагао да су
еуропљани.Јесу али дио еуропљана који се налази испод репа Бечке кобиле.

Хоће тамо да му суде да би се дао легитимитет нападу на СРЈ, да би се хрватима прогледало кроз
прсте за геноцид у претходном рату, и ако буде осуђен тамо, све што је до сада говорено и чињено против Срба, биће легитимно и легално,и бомбардовање,и бљесак,и олуја,и Госпић,и Пакрац,и Међачки Џеп,и Артуковићи,Павелићи,Будаци,Шексови,Месићи и разни други Главаши.

Богами ваља почети политику реваншизма.
Неће Србија хоће "обични смртници". Smile
pa probali ste, i sada čete bit još malo kažnjeni za loš pokušaj Smile Smile

Какве та ствар има везе са вама балијама? Smile
Интересујете како знам да си балија? Smile
Тајна..... Smile

uvijek bili, i izgleda uvijek ćete biti, onako malo poremečen i zaluđen narod, ili ajde da ne sudimo tako, vrlo velik broj pojedinaca vašeg velikog, kako ono, nebeskog naroda Smile Smile Smile

Пошто си поставио тај Ник морам ти рећи да те не краси интелигенција као и у времену док си
наступао под старим Ником.Видиш ја стално читам твој Ник и знаш шта сваки пут прочитам? Smile
Једи киту. Smile Промјени Ник у Сисај киту или Дудлај киту лакше ти је за пробаву. Smile

Nisam ja kriv, i neču mjenjat nick zbog tvojih poriva, a izgleda da ti je bitno da se spominje kita, a to imaš Smile

"Ч"? Smile
Шта имаш? Сисај,дудлај или једи киту? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Samsung S500
Нема од тога ништа.
И први пут је пресуђено против њега па је Државни или Уставни суд доњео одлуку
да је суд у Хрватској национално обојен те да неће бити правичног сућења.
Опет ће тако бити мада би хрвати дали Корчулу са свим баркама да га се дочепају.


Kako ono ti reče, majstore, da ga nikad neće Australija izručit?

A kad ono... PAF!

Imaš kakav pametan komentar?  Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


da je meni takva mašta

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile
IP sačuvana
social share
zašto obavezno ne dođeš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
jos nismo culi taktiku kapetanovog svesrpskog saveta, sada tek postaje zanimljivo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Мислиш да је коректно да се на српском националистичком форуму појављујеш са тим Ником и
успут мало добацујеш,а очекујеш да се неко држи теме у твом случају педери у затвору? Smile
Када сам рекао да ниси интелигентан мислио сам на твој Ник јер ко год га прочита ријечи су
упућене "власник" Ника,у овом случају теби. Smile
Немој се ти сикирати за ратове које смо добили или нисмо али знај шта год имамо имамо
захваљујући првенствено себи за разлику од неких.Размисли мало па причај о биткама или
ратовима.

jos nismo culi taktiku kapetanovog svesrpskog saveta, sada tek postaje zanimljivo  Smile

Ево ти савјет........... Smile
Кулирај се са Ником од колеге. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:45:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.