Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:17:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kanibali u Sapcu  (Pročitano 4228 puta)
10. Nov 2006, 09:20:18
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
ljudi ovo je bolesno! Smile Sta se desava ljudima, sinoc kad sam se vracao sa treniga samo pricaju o kanibalima bla bla bla, a u stvari niko nezna sta se dogaca

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2.GIF
(50.72 KB, 612x591)
« Poslednja izmena: 10. Nov 2006, 09:29:58 od Dr.Lift »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
LJUDOŽDERI
Strah i panika zavladali u Šapcu zbog priča o pojavi kanibalističke sekte čiji pripadnici noću napadaju građane i ujedaju ih kao vampiri
ŠABAC - Strah je zavladao među Šapčanima otkako se gradom proširila priča o čudnoj kanibalističkoj sekti koja hara po varoši. Grad bruji o tome kako su se kanibali nastanili u Šapcu, pošto su pre toga osnovali svoje jezgro u Sremskoj Mitrovici. Vest se pročula i po okolnim selima, a svako ima svoju verziju. Po jednima, ovi sektaši imaju metalne zube, dok drugi tvrde da su im zubi poput vampirskih.

Priča se da su obučeni u crno, imaju gvozdene zube i haraju noću po velikom gradskom parku. Nedavno su čak napali starijeg čoveka koga su izujedali po vratu, a onda je nekako uspeo da im se otrgne i utekne. Po drugoj priči, jedna žena im je umakla, ali je uspela da im vidi iskežene zube spremne da je izujedaju. Vampiri su postali glavna tema u prodavnicama, frizerskim salonima, školama.

Gradski park je omiljeno sastajalište mladih kako danju tako i noću. Niko pouzdano ne zna da li se kanibali i vampiri pojavljuju pre ili posle ponoći.
- Prolazim kroz park uveče kad se vraćam s posla i umirem od straha od kada su počele da kruže ove priče. Nosim beli luk za svaki slučaj - kaže jedna gospođa, koja je želela da ostane anonimna.

- Tri puta dnevno šetam svog psa Lizu, ujutro, u podne i uveče, ali nisam videla nijednog vampira - kaže vlasnica dalmatinke. I vlasnik retrivera, koji je svake večeri u parku, tvrdi da nije imao bliski susret sa kanibalima.

Zdravstvenom centru "Dr Laza Lazarević" niko od Šapčana nije se u poslednjih nekoliko dana javio sa povredama od ugriza. Vlad Cepeš, poznatiji kao Drakula, svojevremeno je zaista boravio u Šapcu. Istorijske činjenice kažu da je u 17.veku učestvovao u opsadi na Šabac, koji je bio pod turskom vlašću.

Od tada mu se gubi svaki trag. Svojevremeno su Šapčani bili opsednuti time da se u staroj šabačkoj tvrđavi nalazi neko čudovište koje diše. Raspravljalo se da li je to zmaj ili duhovi poginulih vojnika. A onda se ispostavilo da je to bio samo zvuk vode.

izvor pa naravno kurir 
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2006/novembar/09/V-08-09112006.shtml
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


----- Whiro -----

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1848
Zastava Šabac, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ako je i od Kurira, mnogo je. Pa ovo je članak za Zonu sumraka, Treće oko i slične. Ja sam iz Šapca, i za ovo sranje sam prvi put čuo sinoć u vestima na RTS ili B92, nisam siguran. A za čudovište koje diše u tvrđavi prvi put sam čuo upravo sada, mada mi se sviđa ideja da tamo živi zmaj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
i ja sam iz sapca, sinoc su na rts rekli ja mislim "Sapcani sami sebi skinuli civiju" Ni iz bolnice ni iz mupa nisu potvrdili da su imali prijava o ovom slucju, tako da neznam ni sam sta da mislim i to kao da su ubili neku devojku ili koga vec bilo bi prijava u mup-u, ali bilo bi dobro ako dovedu specijalne jedinice u sabac da rese problem  Smile Recimo S.W.A.T.   :pistoles: icon_2gun  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


neobaki

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 409
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Pozdrav zemljaci  Smile
bas bih voleo da stretnem nekog od pripadnika sekte da ga vaspitam malo  Smile
ne mogu da verujem da je takva laz otisla toliko daleko  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
I'll give him an offer the cannot refuse!
Moc unistava one koji je nemaju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
lepo kaze poslovica dobra "vest se cuje daleko a losa jos dalje"
« Poslednja izmena: 10. Nov 2006, 12:39:23 od Dr.Lift »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung i5700 + D880
Ne znam za Sabac,ali u Mitrovici se (izgleda) ispostavilo da su kanibali patka...M.V.(20) koji je navodno "izujedan" je Miroslav V.(1986 godiste) komsija iz susedne ulice.Decko je dobar ali voli malo da povuce pa se,po svemu sudeci,zakacio sa kolegama droganima(kojih ovde ima nenormalno mnogo)..I ako je bilo nekog ujedanja,nije na vidljivim mestima posto je dolazio na basket redovno i nista nisam primetio..

IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
ispostavilo da su kanibali patka...
?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
BlackBerry 
He,he kurur je lud... Press,kurir,press,kurir...
Sta je sledece?  Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung i5700 + D880
ispostavilo da su kanibali patka...
?

Sleng - "izmisljotina,laz" Smile

A mozda su i patke podivljale,sta znam  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:17:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.16 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.