Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kampanja protiv nasilja nad zenama i njene trapave posledice..  (Pročitano 8418 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Otkud ti znas da iza ovoga ne stoji neka organizacija?
Otkud ti znas da taj nalog s namerom da se otpocne kampanja?
Otkud ti znas da je ona " jedna kivna,obesna kučka"?
Otkud ti znas da je to ona sama snimila?
Otkud ti znas da ona nije samo unajmljeni maneken?

Izvini... to sto si ti napisao u toj recenici jeste nasilje. Verbalno nasilje. Cista mizoginija.

Jadna Srbijica... napadaju je te grozne zene koje skrecu paznju da se druge zene ubijaju u svojoj porodici...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Pošto ovo licemerje i izvrtanje reči stvarno počinje da me jako...jako... iritira... ograničiću se samo na neke stavke,i to pre nego što se povučem sa teme,jer trenutno nemam ni snage ni volje da se suočavam sa cunamijem feminističkih stavova i izmišljotina,jer svi znamo da će na kraju ,obrni okreni, biti da su muškarci i zatucani Srbi krivi za sve.

Otkud ti znas da iza ovoga ne stoji neka organizacija?

Što se ne jave onda?  Smile

Što videa nema na nekim drugim sajtovima i kanalima? (ne računajući novinske,koji samo copy-pasteuju)

Citat
Otkud ti znas da taj nalog s namerom da se otpocne kampanja?

Zato što organizacije i kampanje,posebno dobrotvorne,uvek dobijaju svoje sopstvene,zvanične naloge na Youtubu.

EDIT - I ne beže od novinara.

Citat
Otkud ti znas da je ona " jedna kivna,obesna kučka"?

Otkud ti znas da je to ona sama snimila?

Devojka koja kobajagi živi u Italiji i koju maltretira muž,napravi sumnjiv spot u kome na srpskom jeziku moli da je spasu, pritom uspe da ga objavi i proširi bez ikakvih problema,a onda kada je novinari nađu i pozovu da priča se sakrije i pravi luda?

Reci mi,šta da mislim o tome?  Smile

Citat
Otkud ti znas da ona nije samo unajmljeni maneken?

Ok. Smiley Ko ju je unajmio? I zašto natpis na srpskom?

Citat
Izvini... to sto si ti napisao u toj recenici jeste nasilje. Verbalno nasilje. Cista mizoginija.

Ne,to što sam ja napisao je kritika dela jedne frustrirane,iskompleksirane i očigledno veoma pokvarene osobe koja se igra sa tuđim poverenjem,dok istovremeno uništava imidž jedne cele države zarad neke sitne kinte ili malo međunarodnog publiciteta i promocije.


Sad,to što arogantna feministkinja u tebi u svemu tome vidi moj navodni pokušaj da demantujem činjenicu da u Srbiji ima nasilja(well,guess what? Ima ga na celom svetu! ),i nekakav izliv muškog šovinizma,ili šta ti ja znam... to je već tvoj problem.
« Poslednja izmena: 21. Mar 2013, 18:58:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Lepa devojka i efektivna kampanja...

Ne znam sto se uopste ne otkriju sami ako su samo zeleli da ukazu na konkretan problem...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Čitam u komentarima da je ona glumica koja je ovo napravila da bi poslala na neki izbor za najbolji video u nekoj od tih organizacija.

I to bi sve bilo ok da u naslovu,ili barem opisu videa,stoji da je reklama,a ne ''Najgora godina mog života'' i ''Molim vas,pomozite mi'',i da video nije (očigledno) i malo forsiran,odnosno poguran po netu.

Da ne pominjem tek to što se sama ''gospođica'' uopšte ni ne oglašava na videu,a kamoli pred novinarima.


Ako se i pretpostavi da je u pitanju nesporazum(mada bi opet bila njena krivica,jer nigde ne piše da je reklama), i da je ona sad u frci zbog toga,i da trenutno ne može pred novinare,mogla je barem da Telegrafu kratko i jasno kaže ''Ljudi,to je nesporazum,to je video za kampanju protiv nasilja,moram da idem,doviđenja'',a ne da nestane,pravi se blesava,pa čak i briše mnoge komentare na kanalu koji pitaju da li je ovo stvarno.
« Poslednja izmena: 21. Mar 2013, 19:09:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Citat
Izvini... to sto si ti napisao u toj recenici jeste nasilje. Verbalno nasilje. Cista mizoginija.

срце мало Smile

иначе...текст на крају видеа није написан на српском Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
mogla je barem da Telegrafu

Moja intuicija mi govori da Telegraf nije ni bio do nje...  Smile

______________________________ ______________________________ ______________________

Što se videa tiče, uspeli su da prenesu poruku. Izgleda realno, i zbog toga delotvornije utiče na publiku, što je i bio cilj.
Inače, ne mora da bude neka ogranizacija iza videa, ovaj video su mogli da naprave dvoje-troje ljudi (pa čak i ona sama).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung neki
@hkj
Sta ako je muz-decko doticne Italijan pa je natpis na srpskom zato da ovaj ne provali sta pise i istovremeno da privuce nekog Srbina na privremenom radu u Italiji da je resi bede i umlati nasilnog zabara.
Salu na stranu, ko je pomislio da se radi o realnom nasilju ima veliki problem sa inteligencijom, a reklama ko reklama mora da ima svoju ciljnu grupu i potencijal da isprovocira gledaoca tako da je ova pun pogodak samim tim sto se ovoliko prica o njoj.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile



Beograd: Sin pronašao mrtve roditelje
Tanjug | 22. mart 2013. 09:05 > 10:28


Do tragedije u beogradskom naselju Veliki Mokri Lug je došlo kada je nakon svađe Borislav B. nožem ubio suprugu Smiljanu B., a potom je izvršio samoubistvo

BEOGRAD - U beogradskom naselju Veliki Mokri Lug protekle noći sin je pronašao mrtve roditelje. Kako saznajemo, do tragedije je došlo kada je nakon svađe Borislav B. nožem ubio suprugu Smiljanu B., a potom je izvršio samoubistvo.

Dve osobe su nađene mrtve sa više ubodnih rana u Ulici Stari vinogradi 47 u Velikom Mokrom Lugu, izjavila je portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Žena stara 51 godinu imala je ubodnu ranu u predelu grudnog koša u visini srca. Muškarac star 52 godine imao je više ubodnih rana u predelu trbuha, grudnog koša i veliku posekotinu u predelu vrata od oko osam centimetara.

Lekari su konstatovali njihovu smrt, a osoba, za koju se pretpostavlja da je sin dvoje smrtno stradalih, javio je da ih je zatekao mrtve.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ovo jeste strašno,i svi znamo da nije retkost u Srbiji.Niti iko to osporava.

Ali i dalje ostaju nerazjasnjena neka pitanja vezana za celu ovu priču,da ne kažem prevaru.

Moja intuicija mi govori da Telegraf nije ni bio do nje...  Smile

__________________________________________________________________________________

Što se videa tiče, uspeli su da prenesu poruku. Izgleda realno, i zbog toga delotvornije utiče na publiku, što je i bio cilj.
Inače, ne mora da bude neka ogranizacija iza videa, ovaj video su mogli da naprave dvoje-troje ljudi (pa čak i ona sama).

A moja intuicija mi govori da ona ako je ovo napravila iz dobrih namera,ili za kampanju,bi se barem oglasila povodom toga na YT nalogu ili u opis i naslov ubacila objašnjenje.
Hvala Bogu pa je Google još više ukenjao Youtube,pa sad ne možeš više da vidiš ni one najosnovnije podatke o nalogu koje si ranije mogao.  Smile

Što se ostalog tiče - neka naprave i nuklearnu bombu ako oće.Samo što dalje od Srbije i srpskog jezika.Znam da se ovo može smatrati i hrvatskim,ali svi vrlo dobro znamo da će uvek svi pre posumnjati na nas,nego na Hrvate.  Smile

Tako da... nek radi šta oće,očigledno je neki izgubljeni slučaj koji ne zna drugi način da se probije nego skandalima i lažima.Samo...što dalje od Srbije,per favore.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2013, 14:02:25 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung S8 Plus
Hostesa, kazes?   Smile   Pazi ove novinare, "visokobudzetni spot"    Smile     Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.