Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kalašnjikov žali zbog "zločinačke" upotrebe svog izuma  (Pročitano 16721 puta)
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
zato sto se tim kalasnjikovima(kojima se ubijaju)...nije to iz njegove fabrike(bar mislim da nije)...to se proizvodi ko zna gde....samo sto je to kao pravi kalasnjikov....msm da nema serijski broj.....zao mu je sto je tehnika koju je on smislio koristi u te svrhe....a msm da svaka bolja oruzarnica moze da napravi kalasnjikov(ne bukvalno) Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
(bar mislim da nije)

Ja ne mislim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
msm da postoji mnoooogoooo farbira za proizvodnju kalasnjikova za crno trziste......on covek govori okalasnjikovu kao o tehnici koju je on smislio....a ne bukvalno na kalasnjikov.....njegove  puske moraju da imaju serijski br.....zbog toga ne bi mogle da se prodaju na crnom trzistu....msm mogle bi...al bi on do sada bio osudjen na 300000 dozivotnih robija zbog prodaje oruzja takvim licima!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jadan covek... Ne budi naivan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
ma boli me cosak za njega...nije mi ni rod ni pomozi bog Smile
« Poslednja izmena: 05. Nov 2009, 13:14:05 od sasa92 »
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 289
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.3
mob
Apple iPhone7
... i bre ljudi, pa 'de vi odoste ... pa naravno da nije u pitanju licemerje, covek je je inace tenkovski narednikk Ruske Vojske, i Kalas se inace i zove interno "puska tenkovskog narednika" ... koriste je svi, od zvanicne Ruske Vojske, pa sve do Talibana, vikend ratnika treceg sveta, pa do terorista na Bliskom i Dalekom istoku ... jednostavno, najomiljenija puska na svetu ... skoro sam gledao, takodje na Discavery-ju, kako su do M70 dosli pobunjenici u nerazvijenim zemljama treceg sveta, kao i 99% gerile u Africi i slicnim coskovima sveta ... reporter je pratio trag oruzja unazad, tj. sa lica mesta, uzimajuci pusku iz ruku maloletnih crncica i zapisujuci serijske brojeve i oznake, a onda "isao unazad" po papirima ... i znate li gde se "krug zavrsavao" u preko 50% slucajeva ? ... imate pravo 3 puta da pogadjate ... zalihe iz "Zastava-Namenska" s'pocetka '90.-tih ... kada su dosli do naseg konzulata, da predoce cinjenice, sa sve otpremnicama o izvozu, sklopljenim tenderima, kao i brojevima racuna na koje su "legla" sredstva , dosao je i kraj emisije ... tako da, sto rece covek, krivo mu je ... on je napravio najbolju pusku na svetu, da bi Ruje dominirale u toj oblasti, a sada je nosaju klinci ispod jakni po belosvetskim ratistima, u pljackama banaka, obracunima bandi i slicnim stvarima ... naravno da je covek nije napravio za to ...  Smile Smile ... a kao sto neko rece - "ala ju je napravio - svaka mu cast" ... Smile
IP sačuvana
social share
Makijavelizam je stanje uma - sve ostalo je iluzorno!!!




Edit by chelavi1: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
HTC Tattoo
Ne kapiram za čim to on žali,glupost,ubijanja bi bilo svakako,sa ili bez njegovog oružja.Koliko fabrika u svetu proizvodi oružje. Smile

On treba da žali što pored toliko prodatih primeraka,on žutu banku nije dobio,e,to je za žaljenje. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Ne kapiram za čim to on žali,glupost,ubijanja bi bilo svakako,sa ili bez njegovog oružja.Koliko fabrika u svetu proizvodi oružje. Smile

On treba da žali što pored toliko prodatih primeraka,on žutu banku nije dobio,e,to je za žaljenje. Smile

Jeste da nije al zato dobija neku kintu za vodku Kaljasnjikov, dopizdilo mu je vec i covek angazovo advokata i ovi u firmi bili kooperativni i placaju mu mesecno nesto sice (razume se da nije mala sica)
Sada, dal je tuzio Salijevica sto je napravio pesmu Kaljasnjikov, tesko, posto se i oko te pesme vodi parnica  Smile

... kada su dosli do naseg konzulata, da predoce cinjenice, sa sve otpremnicama o izvozu, sklopljenim tenderima, kao i brojevima racuna na koje su "legla" sredstva , dosao je i kraj emisije ...

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
@tpku_2b
to htedoh reci........ Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung XYZ1004
Oruzje se pravi za ubijanje ljudi...

Oruzije ne ubija ljude.....ljudi ubijaju ljude  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.