Znam šta je Taškent...nego mislim na zadnja dva slova...namjerno dajes rijeci na koje se ne moze odgovoriti..sa nastavcima kao što su nt,rt,mt.....čekaj malo , ne moras na prvu rijec dati rijec sa ovim nastavcima....
« Poslednja izmena: 22. Dec 2008, 11:14:44 od smajke »