Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kakvim životom živim?  (Pročitano 7035 puta)
07. Dec 2007, 16:31:43
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8

Pokusajte da date iskrene odgovore na ova pitanja.

Kakvim životom živim?

0. Kako ste sada raspoloženi? Šta čini da se tako osecate? Da li biste želeli nešto da promenite? Šta?

1. Kada ste se poslednji put nečemu/nekome iskreno obradovali? Šta vas je obradovalo? Da li ste često radosni?

2. Kada ste se poslednji put nasmejali od srca? Šta vas je nasmejalo? Da li biste želeli da se smejete više? Šta vas sprečava?

3. Da li ste sada srećni? Kada ste poslednji put bili srećni? Šta vas čini srećnim? Da li vam nešto nedostaje da biste bili potpuno srećni? Šta?

4. Da li sada osećate zadovoljstvo? U čemu uživate? Kada ste TO sebi poslednji put priuštili?

5. Da li ste sada zaljubljeni? Kada ste poslednji put bili zaljubljeni?

6. Da li sada nekog volite? Kada ste poslednji put nekog voleli?

7. Imate li intimnog partnera? Da li ste zadovoljni vašim odnosom? Šta biste promenili? Šta vas sprečava da to učinite?

8. Imate li zaista bliskog prijatelja/prijateljicu, nekoga u koga imate puno poverenje, na koga se možete osloniti? Ako ne, zašto je to tako?

9. O čemu obično razgovarate sa prijateljima? Komšijama? Kolegama? Rodacima? Ukućanima? Porodicom?

10. Kada ste poslednji put sa nekim razgovarali o ljubavi?

11. Kada ste poslednji put vodili ljubav? Da li biste želeli češće da vodite ljubav? Šta vas sprečava?

12. Kada ste poslednji put sa nekim razmenjivali nežnosti? Da li biste želeli da to činite češće? Šta vas sprečava?

13. Da li ste u skorije vreme negde putovali? Kada ste poslednji put bili u nekoj drugoj zemlji? Da li biste želeli da otputujete negde gde nikada niste bili? Da li je to sada za vas ostvarljivo? Šta vas sprečava?

14. Volite li prirodu? Koliko često boravite u prirodi? Kada ste poslednji put bili u prirodi? Da li vas nešto sprečava da to činite češće?

15. Čemu ste trenutno posvećeni? Čime se najviše bavite? Volite li to čime se bavite? Uživate li u tome?

16. Da li ste zadovoljni poslom koji radite? Šta je to što biste želeli da promenite u pogledu vašeg posla? Da li biste želeli da radite nešto drugo? Šta? Šta vas sprečava?

17. Imate li dovoljno slobodnog vremena? Da li ste zadovoljni načinom na koji provodite slobodno vreme? Da li biste nešto menjali? Šta? Šta vas sprečava da to učinite?

18. Da li ste zadovoljni okruženjem u kome živite? (ljudima? stanom/kućom? mestom? državom? planetom?) Da li biste promenili okruženje ili nešto u vašem okruženju? Šta vas sprečava?

19. Volite li sebe? Volite li svoj život? Kako ocenjujete svoj život:
 a) potpuno ispunjen
 b) zadovoljavajuci
 c) nezadovoljavajuci
 d) ocajan

20. Šta je smisao vašeg života?

21. Kako ocenjujete svoje zdravlje:
 a) odlično
 b) zadovoljavajuće
 c) nezadovoljavajuće?
 Da li biste nešto promenili? Šta? Da li vas nešto sprečava?

22. Ima li čuda, magije, avanture, harmonije, razmene, igre, lepote, radosti... u vašem životu? Da li biste nešto promenili i šta? Šta vas sprečava?

23. Imate li neku/e veliku neispunjenu želju/e? Nameravate li da je ispunite? Kada? Da li vas nešto sprečava? Šta?

24. Kome ili čemu verujete?

24. Da li se bojite smrti? Zašto?

25. Kako se sada osecate?

« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 16:33:32 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Odlicna pitanja, jos kad bismo bili spremni na iskrene odgovore...
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Sebi samom odgovorite i delajte ako je potrebno!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 2027
Zastava Bosilegrad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
0.Spava mi se ali mi je rano za spavanje, i super mi je na forumu, nista ne bih menjala sad, pre nego sto se preselim u Beograd, osim mozda nacin grejanja, uvela bih centralno grejanje. I naravno, preselila bih se odmah u Beograd.

Drugi put cu da odgovorim na druga pitanja.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2007, 21:27:02 od topmodelsica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Samo napred, i polako!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Kako mi je to samo ja znam.A zasto je?To ne znam

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 677
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung 
 =D>pitanja su zaista odlicna mene trenutno najvise muci 16  Smile u velikoj sam frci zbog toga  Smile
IP sačuvana
social share
Pravi heroizam je videti stvari onakve kakve jesu i to reci!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Uh! I mene su mučili ti problemi, ali nauči se čovek pameti, zavisi koga imaš u blizini i da li možeš više, stvori klimu za to!
Onda preduzimaj nešto!   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Pokusajte da date iskrene odgovore na ova pitanja.
uh bre sto ga nagomila
hajd da pokusam redom pa dokle stignem
Kakvim životom živim?

0. Kako ste sada raspoloženi? Šta čini da se tako osecate? Da li biste želeli nešto da promenite? Šta?

Raspolozenje...hm...reklo bi se na nekom osrednjem nivou..nista narocito raspolozena da bih se penjala o stolovima, a opet dovoljno za jos jedno vece provedeno kuci...Sta cini da se tako osecam?hm..recimo trenutna situacija i okolnosti koje me okruzuju te me navode da trenutno budem nesto ozbiljnije nego sto bih inace bila..nista drugo...Volela bih da promenim neke stvari koje nisu bas toliko vezane za moje licno raspolozenje, vec za neke velike stvari koje tek treba da se dogode, pa bih ja nekako rado taj proces ubrzala, inace onako u gloobalu, ne bi to bile neke velike promene...

1. Kada ste se poslednji put nečemu/nekome iskreno obradovali? Šta vas je obradovalo? Da li ste često radosni?
Jesam cesto radosna..najvise me raduju deca...kada sam okruzena decom, uvek sam srecna i nasmejana, nebitno cija su deca u pitanju...njihove me price i ostupci standardno oraspoloze....

2. Kada ste se poslednji put nasmejali od srca? Šta vas je nasmejalo? Da li biste želeli da se smejete više? Šta vas sprečava?
Pre neki dan..na vic...cepala sam se od smeha, ali zesce....u sustini se smejem prilicno cesto..ne volim usiljeni smeh te se smejem samo kad mi je nesto smesno, ali sam vecinom nasmejana...cim me vide oxbiljnu, ljudi znaju da nesto DEBELO nije u redu..tako da mi smeh zaista nije u deficitu;

3. Da li ste sada srećni? Kada ste poslednji put bili srećni? Šta vas čini srećnim? Da li vam nešto nedostaje da biste bili potpuno srećni? Šta?
Covek je nevidjeno cudo prirode....nikad zadovoljan..ali kada pogledam zivote nekih drugih ljudi mislim da sam zaista srecna...sebi sam postavila ciljeve u zivotu i redom jedan po jedan ispunjavam i to me zaista cini srecnom...pronasla sam sebe u nekim malim i nekim velikim stvarima i sama organizujem svoj zivot i cinim da me sve to ispunjava..da jednostavno jedno drugo dopunjuje....i mogu reci da jesam srecna..imam ono najvaznije u zivotu i to me cini vise nego srecnom...bolje ne mogu pozeleti

4. Da li sada osećate zadovoljstvo? U čemu uživate? Kada ste TO sebi poslednji put priuštili?
Sad pa sad...Uzivam u svakodnevnim stvarima..nije mi potrebno nesto posebno sto bih sebi sad morala planiano priustiti...veliki ljudi nalaze zadovoljstvo u malim stvarima hehehehehe(ne budimo lazno skromni jel te hahaha)

Dosta za sada a? drugi nisu ni toliko napisali hehehehe
Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ne znam šta da ti kažem osim da si ok devojka, i deluješ zadovoljno, prolaziš kroz život sa zdravim shvatanjima, i znaš da sebe usrećiš i nađeš sebe u nečemu što je za pohvalu, jer malo njih zna, a tako su mladi....  Smile
Samo nastavi tako, i nemoj misliti ako nisi otišla negde večeras da si nešto propustila, jer kad se ti osećaš za to raspoložena, pa makar i u nekom kafiću samo sa par prijatelja ti ćeš naći ispunjenje sebe...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
0. Kako ste sada raspoloženi? Šta čini da se tako osecate? Da li biste želeli nešto da promenite? Šta?
-zadovoljavajuce,verovatno sto imam cigara Smile,jok Smile

1. Kada ste se poslednji put nečemu/nekome iskreno obradovali? Šta vas je obradovalo? Da li ste često radosni?
-ne volim da se obradujem....

2. Kada ste se poslednji put nasmejali od srca? Šta vas je nasmejalo? Da li biste želeli da se smejete više? Šta vas sprečava?
-retko se smejem...uglavnom me nasmeje neki tezak crnjak Smile

3. Da li ste sada srećni? Kada ste poslednji put bili srećni? Šta vas čini srećnim? Da li vam nešto nedostaje da biste bili potpuno srećni? Šta?
-onaj ko je potpuno srecan...taj se nalazi u specijalizovanoj ustanovi Smile

4. Da li sada osećate zadovoljstvo? U čemu uživate? Kada ste TO sebi poslednji put priuštili?
-zadovoljan sam kad nesmetano mogu da slusam muziku....u muzici Smile......u ovom trenutku Smile

5. Da li ste sada zaljubljeni? Kada ste poslednji put bili zaljubljeni?
-jok....ima sigurno godinu dana

6. Da li sada nekog volite? Kada ste poslednji put nekog voleli?
-jok...

7. Imate li intimnog partnera? Da li ste zadovoljni vašim odnosom? Šta biste promenili? Šta vas sprečava da to učinite?
ako mislis na neobavezan sex...da,zadovoljan sam

8. Imate li zaista bliskog prijatelja/prijateljicu, nekoga u koga imate puno poverenje, na koga se možete osloniti? Ako ne, zašto je to tako?
-ne....zato sto ne verujem u potpunosti nikom osim sebi

9. O čemu obično razgovarate sa prijateljima? Komšijama? Kolegama? Rodacima? Ukućanima? Porodicom?
-svasta nesto...uglavnom kladionica Smile

10. Kada ste poslednji put sa nekim razgovarali o ljubavi?
-davno...

11. Kada ste poslednji put vodili ljubav? Da li biste želeli češće da vodite ljubav? Šta vas sprečava?
-u utorak....nema potrebe za cescim praktikovanjem...dovoljno je i dva tri puta mesecno

12. Kada ste poslednji put sa nekim razmenjivali nežnosti? Da li biste želeli da to činite češće? Šta vas sprečava?
-davno...

13. Da li ste u skorije vreme negde putovali? Kada ste poslednji put bili u nekoj drugoj zemlji? Da li biste želeli da otputujete negde gde nikada niste bili? Da li je to sada za vas ostvarljivo? Šta vas sprečava?
-jesam....bio u madjarskoj prosle godine.....nisam nesto opterecen tom temom Smile

14. Volite li prirodu? Koliko često boravite u prirodi? Kada ste poslednji put bili u prirodi? Da li vas nešto sprečava da to činite češće?
-nista specijalno

15. Čemu ste trenutno posvećeni? Čime se najviše bavite? Volite li to čime se bavite? Uživate li u tome?
-tesko da sam ikad bio bas posvecen necemu konkretnom

16. Da li ste zadovoljni poslom koji radite? Šta je to što biste želeli da promenite u pogledu vašeg posla? Da li biste želeli da radite nešto drugo? Šta? Šta vas sprečava?
-tesko je biti bilo cime u potpunosti zadovoljan...ali,bolje je ovako reci:srecan sam sto uopste radim Smile

17. Imate li dovoljno slobodnog vremena? Da li ste zadovoljni načinom na koji provodite slobodno vreme? Da li biste nešto menjali? Šta? Šta vas sprečava da to učinite?
-i previse Smile

18. Da li ste zadovoljni okruženjem u kome živite? (ljudima? stanom/kućom? mestom? državom? planetom?) Da li biste promenili okruženje ili nešto u vašem okruženju? Šta vas sprečava?
-sasvim je prihvatljivo(bar za mene)

19. Volite li sebe? Volite li svoj život? Kako ocenjujete svoj život:
 a) potpuno ispunjen
 b) zadovoljavajuci
 c) nezadovoljavajuci
 d) ocajan
-b

20. Šta je smisao vašeg života?
-da zivim...

21. Kako ocenjujete svoje zdravlje:
 a) odlično
 b) zadovoljavajuće
 c) nezadovoljavajuće?
 Da li biste nešto promenili? Šta? Da li vas nešto sprečava?
-b

22. Ima li čuda, magije, avanture, harmonije, razmene, igre, lepote, radosti... u vašem životu? Da li biste nešto promenili i šta? Šta vas sprečava?
- Smile Smile

23. Imate li neku/e veliku neispunjenu želju/e? Nameravate li da je ispunite? Kada? Da li vas nešto sprečava? Šta?
-velika zelja koju sam imao je da budem na koncertu metallice....tu zelju sam ostvario...posle toga...sve ostalo je nebitno i smesno Smile

24. Kome ili čemu verujete?
-sebi

24. Da li se bojite smrti? Zašto?
naravno...laze onaj koji kaze da se ne boji

25. Kako se sada osecate?
-umorno...od silnog copy-paste Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.