Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kakvi smo - od vardara pa do triglava  (Pročitano 116517 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Ali uvek kada citas mozes slatko da se nasmejes zar ne? Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Toliko dobar nije ... jeste dobar ali nakon 2-3 citana dosadi
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
da i ja nesto kazem ...

hmm kao ja sam Slavonac ali samo po mjestu prebivanja i mogu da

kažem ..  kod nas ak nema mesa nema zivota ....

hmm i ljubomorni su svi (skoro svi) jedni na druge i to najcesce na prijatelje ak neko ima nest bolje i to .....  e i zenske su ogromne tračerice ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 191
Kruševljani = Čarapani.
Dobri vinari. Ima ih svakakvih. Neki su izrabljivali siromašne seljake iz okoline da im za neku bednu platu beru grožđe. Sad nemaju koga da izrabljuju jer se narod opametio a ni zarade od vina nisu što pre bejahu.
Kraljevčani = Čarapani 2.
Ipak su Kruševljani pravi sinonim za Čarapane a Kraljevčani sporedni. Nekada se mesto zvalo Karanovac Smiley pa Rankovićevo. Ima ih sa svih strana (vukojebina), pa su prilično neotesani, a loše se ponašaju prema ženama. 7 kraljeva je krunisano u Žiči pa otud i naziv.
Čačani i okolina = Grebići. Veseli ljudi, otežu kada pričaju gde nego Užičani. Vazda vole veselje i dobar krkanjac. Mislim da oni pojedu najviše jagnjetine po glavi stanovnika u Srbiji. Dragačevo je njihovo Smiley Vredni i složni ljudi pa im zato privatni sektor cveta.
Užičani = Ere, Ercovi (naziv potiče od njihove pradomovine Hercegovine).
Lep i pitom kraj u koji su se doselili ublažio je onu ljutinu karakterističnu za Hercegovce. Vazda imaju dobre hrane, a čuveni su njihovi pršuti i lepinje. Užice je opevano u sevdalinci Oj užice mali Carigrade (u vreme kada je imao mnogo muslimana). Kraj bogat lepim devojkama.
Novi Pazar = Pazarci.
Kraj vrednih, sposobnih, složnih i dobrih ljudi. Tamo se još uvek veruje čoveku, pa biznic cveta. Onaj koji ima daće na reč onome koji nema da otpočne posao pa kad se razvije biznis tada će ovaj vratiti dug. Ali ako neko nekoga ispali, više niko neće imati ništa sa njim. Kraj je pomalo zatucan, pa je videti devojku kako se ljubi sa mladićem na ulici nemoguće, a još veruju u sefte, tj. prvi kupac se ne odbija pa on može da spusti cenu ispod svake mere.
Šapčani = Čivijaši.
U tom kraju jedini ljudi su Romi. Ostalo je bagra. Kome je Šapčanin sused neka mu je policija u pomoć (tu ni Bog ne pomaže). U Srbiji po odvratnosti jedino Obrenovčani i donekle Požarevljani mogu da se porede, ali ih Čivijaši ostavlju za po nekoliko koplja. Naziv su dobili jer su sa kočija kralja Petra izvukli čivije (eksere), pa sad vidite kakvi su to lopovi. Pošto je to bio pogranični kraj glavna industriska grana je bila šverc i pljačka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 30
Citat: Aurelije

Užičani = Ere, Ercovi (naziv potiče od njihove pradomovine Hercegovine).
Lep i pitom kraj u koji su se doselili ublažio je onu ljutinu karakterističnu za Hercegovce. Vazda imaju dobre hrane, a čuveni su njihovi pršuti i lepinje. Užice je opevano u sevdalinci Oj užice mali Carigrade (u vreme kada je imao mnogo muslimana). Kraj bogat lepim devojkama.


Ajd da dopunim iz prve ruke Smiley ..

Prva i osnovna osobina Uzicana je da lazu. I to ne iz neke zle namere, vec vise iz sporta.
Druga je sto se svi ponasaju kao da su sampioni u reliju. Zato u Cacku, kada polazu voznju imaju pitanje na testu: "Sta radite kad na magistrali vidite Yugo sa uzickim tablicama?" i odgovarajuci odgovor "Parkirate se i cekate da budala prodje" ...

Smiley
IP sačuvana
social share
Zak McKracken i Desperadosi Uzicke Nahije (c)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: McKracken
Ajd da dopunim iz prve ruke Smiley ..

Druga je sto se svi ponasaju kao da su sampioni u reliju. Zato u Cacku, kada polazu voznju imaju pitanje na testu: "Sta radite kad na magistrali vidite Yugo sa uzickim tablicama?" i odgovarajuci odgovor "Parkirate se i cekate da budala prodje" ...
Smiley



Nema sanse da voze gore od Beogradjana...ne ne.
Ja kad vidim beogradjane kako voze dodje mi da izvadim pistolj i da im izbusim sve zivo i njih i kola.
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 30
Citat: AxeZ
Citat: McKracken
Ajd da dopunim iz prve ruke Smiley ..

Druga je sto se svi ponasaju kao da su sampioni u reliju. Zato u Cacku, kada polazu voznju imaju pitanje na testu: "Sta radite kad na magistrali vidite Yugo sa uzickim tablicama?" i odgovarajuci odgovor "Parkirate se i cekate da budala prodje" ...
Smiley



Nema sanse da voze gore od Beogradjana...ne ne.
Ja kad vidim beogradjane kako voze dodje mi da izvadim pistolj i da im izbusim sve zivo i njih i kola.


Ne kazem da voze lose, vec nenormalno brzo.... Ako ne verujete dodjite da vam demonstriram Smiley
IP sačuvana
social share
Zak McKracken i Desperadosi Uzicke Nahije (c)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
subotica,

subota navecer, odes do grada, prosetas se dva tri puta korzoom (u centru) i svi koji sjede u kaficima su te vec odmjerili od glave do pete.. znaju vjerojatno svi vec sve o tebi.. to ti je to kod malih gradova sve se zna... hehe

ljudi su uglavnom veliki smor, i jako su isfolirani.. ima i onih normalnih, ne kazem..

no glavna karakteristika je valjda da je u subotici najbolji BUREK... LIPA - najbolja buregdzinica, sa subotickim jogurtom, to ti je valjda za uzivanje.. uzmes jedan pizza burek, ili onaj sunka trapist, pa to je raj.. vec sanjam o tome, jer trenutno sam u italiji i nemam tu privilegiju jesti burek... hehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma Sarajlije su najbolje!                 Smile  :bat: :pistoles:
NAJJACI smo!
usput pozdrav svim Sarajlijama koji navijaju za Zelju,pozdrav za moje ljude iz GP-a,pozdrav za sve dobre ljude,bilo koje vjere!
ema_bjelave@hotmail.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Samsung SGH-D500
E aloooo burek u Lipi je stvarno dobar... Mada ja sam se uvek super proveo kada sam bio u Subotici. Mada nisam tamo bio ima sest godina...
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.