Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:50:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako zavodite  (Pročitano 6758 puta)
05. Maj 2006, 12:40:34
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kako zavodite
Sve žene se mogu podeliti na tri tipa prema načinu na koji zavode - kokete, prirodne i nežne

Na pomen zavodnice većina zamišlja ženu koja otvoreno ili suptilno flertuje, koja se koketno poigrava kosom, zavodnički gleda muškarca, smeška se, deluje pomalo tajanstveno kako bi on još više bio zaintrigiran... Žene koje nemaju običaj da se ovako ponašaju, čak ni kad su zainteresovane za muškarca, za sebe će reći da nisu nikakve zavodnice.
Međutim, to nije sasvim tačno, jer, mada je moguće zavesti koketiranjem, moguće je zavesti i na neki drugi način. Zato bi se (doduše grubo) moglo reći da je zapravo svaka žena zavodnica - i možete ih podeliti na "tipove" prema tome na koji način zavode.
Prvi tip koji padne na pamet je svakako koketa. Nju smo već delimično opisali - ona koristi sve proverene trikove zavođenja, kao što su pogled ispod trepavica, poigravanje kosom, pomalo neodređen smešak... Koketa će na sutilan (ili ne toliko suptilan) način da mami ponašanjem koje kao da nagoveštava mogućnost neobuzdane ljubavne igre, a onda će se povući, time zbunjujući i intrigirajući muškarca. Potom će opet da mami, i opet da se povuče, i tako dok on ne poludi od želje za njom (ili ako ona pretera s igrom, pa on odustane). Koketa zavodi igrom bliskosti i distance, igrom u kojoj mnogi muškarci uživaju jer im omogućava da se osećaju kao lovci i kao neko ko osvaja neosvojivu ženu.
Drugi tip je prirodna žena. Ona je direktna u svom pristupu ("direktna" uopšte ne treba brkati s "napadna"), a njen smeh je zarazan. To nije žena koja zahteva da joj se ugađa, niti da se muškarac nešto "lomi" oko nje. Ona želi da njen partner zajedno s njom uživa u životu. Mnogi muškarci uživaju uz ovakve žene, jer je s njima skoro uvek opušteno i uz njih se osećaju do kraja prihvaćeni.
Treći tip su nežne žene (što ne znači da su prethodna dva tipa grubijanke), nekada nazvane i "ženice". Ona će ga uvek saslušati, smeškaće se kada se on smeje ili će se smejati zajedno s njim, slušaće njegove viceve, a ako je on grub, gledaće ga začuđeno, raširenim očima. Ono što ovakva žena najviše koristi su oči (često to bude "srneći pogled") i mimika. Mnogi muškarci vole ovakve žene, jer se uz njih osećaju maženo i paženo, a istovremeno i kao snažni zaštitnici.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uopste se ne slazem da se sve zene mogu podeliti na tri tipa prema nacinu na koji zavode. Gde su one koje ne zavode, a opet zavode? (uh, al ovo rekoh...)

uh... bice da sam zaista nikakva zavodnica  Smile mada moja prijateljica tvrdi da osmehom i vedrim raspolozenjem osvajam i najhladnija srca, ali ne smatram da je to moj "zavodnicki detalj". Verovatno ce vam smesno zazvucati, ali definitivno se nisam upustala u "namerno zavodjenje" Smile Verbalno "ukrstavanje koplja" dovodi do haosa, jer izbacujem iz takta suprotnu stranu Smile posebno ukoliko se lalala a ne zna da leti  Smile Cinjenica jeste da nezainteresovanost dovodi do ludila muski pol, posebno ukoliko im je predmet intersovanja odredjena zenska persona. Pa sad... lepo kazes  Smile a ako ne upali onda  Smile al nekima ne vredi ni dva puta Smile

xexexe mozda nekada i budem inspirisana (pa makar i u starackom domu  Smile ) te nekoga zavedem namerno Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
... mada moja prijateljica tvrdi da osmehom i vedrim raspolozenjem osvajam i najhladnija srca...
Smile
Otkud zna...?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ti kad ne bi...  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

obrati paznju na ovaj navod, njime su obuhvacene anti-zavodnice bez prenemaganja
"Drugi tip je prirodna žena."
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jesam, obratila sam paznju  Smile ali sam taj tekst odbacila zbog"niti da se muškarac nešto "lomi" oko nje" ... nekako mi je malo negativno zazvucalo, mislim da kapiras sta hocu da kazem, ne bih da filozofiram previse  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile sta reci,
ovakve podele su gore i od horoskopa...
tamo ima 12 znakova sa komb. 12  podznaka, a ovde samo 3 tipa... Smile
pa koja se prepozna u potpunosti, njoj obavezno  Smile za imaginaciju
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zavodim... red u mojoj ulici Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


zažmuri brzo i za tren ćeš videtikako izgleda mrak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25600
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
Sagem vrrrrrr
muskarci ne zavode...
devojke zavode...

smatram da muskarac nikada ne moze da zavede devojke
jer one kada nas vide, odluce hoce ili nece... odluka je na njima.



IP sačuvana
social share
ako neko ubije neciju zenu pa mu onda siluje cerku, a sina zivog saHrani u mravinjku. ako kod tog covEka dodJe nA veceru, ne moze biti iSKLjuceno da eventualno nece docN i do te teme. G

tu eres un pecado mortale
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Sima nas je provalio skroz  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:50:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.