Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:40:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako zaborviti "neku" osobu...?  (Pročitano 11094 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
odakle ti inspiracij da napises ovako nesto?
posledica gledanja suvishe americhkih ratnih filmova ... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
desavaju mi se neki prekidi, tj. bas kada sam umno aktivan nesto me vraca ali nema veze. izolacija od par dana pomaze da se sve zaboravi sto treba, makar privremeno.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N82
kako da je zaboravish : vrlo jednostavno ... spusti se na zemlju i pochni da radish sklekove ... doci cesh do trenutka kad ce ti telo reci da ne moze vishe ... ignorishi ga i uradi josh jedan ,pa josh jedan ... osetichesh da vishe ne mozesh ... izvuci snagu koja ostaje i u mrtvom telu i uradi josh jedan ...i tada kad ti se misici pretvore u staklo koje puca i kada ti se uchini da ce ti srce eksplodirati uradi josh jedan sklek i padni na zemlju ... znacesh da nema ni nje ,ni tebe i da je sve shto si do sada znao bila obmana Smile Smile

Posle tolikih sklekova izgubio bih sigurno samog sebe , ukoliko bih preziveo ne bih znao ni za obmanu ,ali znam da bih se probudio kao "ona" jer u meni vise mene nebi bilo , a to nikako ne zelim .
mada sam svestan da je to moj problem i da mi treba strucna pomoc , a za nju nemam vreme .
Volima ja mnogo trenutnu devojku , ali vise razumom nego celim bicem. mada ne znam kakve sve ovo ima veze?
 sta sam ono hteo???
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Eh...Za pocetak,pozz svima,ja sam nova na forumu  Smile...Sad da se malo izjadam...Naime,hodali smo godinu i po dana i bilo nam je stvarno prelijepo,on je meni bio prva ljubav,a i ja sam njemu,mada je stariji od mene 6 god.(njemu 24,meni 18) Smile
Nakon prva dva mjeseca veze(koja su ruku na srce bila puna nekih svadja i svadjica),on samo odluci da raskine sa mnom,jer mu je kao dosta svega,bla,bla supljak na kvadrat...I,nakon mjesec dana se pomirimo-ali igorm slucaja-bili smo skupa u Turskoj(igramo u istom drustvu),i on meni prizna nakon sto smo se pomirili da je patio za mnom,tugovao,ali me ne bi nikad nazvao jer njemu,zaboga,to ponos ne dopusta...mislm....DDDD???? Kakogod,nakon pomirenja,ruze su nam cvjetale,ljubav nevidjena,planirao se zajednicki zivot uveliko,ma bajkica...ALI... Smile Uvijek ima to prokleto "ali"...On je radio cijeli juli,imao je neku praksu na faxu,da se razumijemo,to nije bio Bog zna kakav posao,javljao se na telefon 8h dnevno,ali ,poslije se ispostavilo da je njemu "malo" smetalo sto sam ja zeljela da se mi vidjamo cesto,posto je on satro bio premoren...I onda se situacija zakomplikuje,ja sam se razbolila po drugi put,escherichia c.,pa onda mi nasli cistu na jajniku koju sam morala hitno operisati,i bas kad mi je najvise trebao,on meni jedne veceri,onako lezerno uz kafu,(nakon sto sam ga molila da kaze sta nije uredu jer je bio cudan),priopci da to nije to,da ne osjeca sto  je prije osjecao,da se to u njemu lomi kao mjesec dana i da je sad 100% siguran da vise ne ide "tako"...a da ne spominjem da je 10 dana prije raskida meni plakao u punom kaficu moleci da ga nikad ne ostavim(nesh smo se bili posvadjali) jer on zaboga ne moze bez mene da zivi,i da ne spominjem da prije te veceri nije bilo apsolutno nikakve naznake da se on nesto premislja...i tako...ja nisam mogla da vjerujem...mislim,toliko smo toga skupa prosli,svijet skupa prputovali,upoznali jedno drugo do srzi,sve super...poslije sam se ja cula s njegovim najboljim drugom,koji mi je rekao da su svi isto bili iznenadjeni,niko to kao nije ocekivao,a objasnjenje mog bivseg bilo je da mu je svega preko glave doslo,i u kuci staraca i kao mene(da se razumijemo,on vec godinu dana ne moze da polozi jedan prokleti ispit,i bas 15 dana poslije raskida bio mu je krizni rok-ako tad ne polozi PONOVO obnavlja godinu)....ok,ali sta sam ja tu kriva??? 
nakon mjesec dana,u septembru,ja odlucim da cu otici do njega,jer ne mogu vise ovako,jer loodim,jer ga voli,i pogodite sta se desi?Pogledao je kroz spijunku,vidio da sam ja,i NIJE htio otvoriti vrata...Cak,stavise iskljucio je zvono da ga ne maltretiram Smile Smile Smile Smile  ...i pokusavam da shvatim,sta to mora covjek osjecati za neku osobu da se tako ponasa prema njoj,mislim,ako me je vec  bio zaboravio,
ako mu je bilo svejedno,onda u cemu je bio problem da otvori vrata? Btw,uopce mu prije toga nisam davala nikakve naznake da patim,stavise,kad god me poslije toga vidio u gradu,ja sam bila skroz happy,ono,sve mi ravno do mora... Otada sam se smirila,sad ce 2 mjeseca od raskida,ali imam osjecaj da sto ga vise potiskujem i tjeram samu sebe da ga mrzim iz dna duse za sva ponizenja ,ja ga sve manje zaboravljam....eto....pa bih molila da mi kazete misljenje o svemu ovome,jer su svi oko mene subjektivni,vise ne znam sta da mislim....treba mi objektivno misljenje...
tnx Smile
« Poslednja izmena: 08. Okt 2006, 12:53:38 od cesarica18 »
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Objektivno, nije nista neobicno za teenager-ku da se zaljubi u psihopatu, a do to ne primeti.

Boys don't cry... in public.

Salu na stranu, idi dalje, jos si mlada. Sto da posvetis zivot idiotu ? Ja ovako nesto nikom ne bih preporucio na forumu, ali ovaj tvoj slucaj je ekstreman.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Hronicar svakodnevnice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 264
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia n82
za razliku od stvari kakve sam ja video, ovo je daleko od ekstremnog Smile
IP sačuvana
social share
Zasto mora jednostavno, kad moze komplikovano?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
To cisto da je malo trgnem, dok zaista ne postane ekstreman slucaj. Meni to lici na sizofreniju, salim se naravno, nisam strucan.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To cisto da je malo trgnem, dok zaista ne postane ekstreman slucaj. Meni to lici na sizofreniju, salim se naravno, nisam strucan.

sta ti lici na shizofreniiju??? Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
'Alo curo, rekoh da nisam strucnjak i da se salim. Medjutim ako insistiras, shizofrenicari cesto placu bez razloga, i imaju halucinogene tripove. to naravno nije slucaj sa tvojim deckom, jer shizofrenicari kad placu, uglavnom ne znaju zasto to rade. Tako sam ja skapirao jer sam imao komsiju koji je posizeo.

Ali zajebi shizofreniju i nemoj da pravis dugorocne planove sa 18 godina. Dan po dan.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok,nema potrebe da histerises Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:40:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.