Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako zaboraviti ??  (Pročitano 5780 puta)
26. Maj 2005, 01:58:14
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19
OK, ne znam kakva je publika na bureku sto se ovakvih pitanja tice ... ali ajde malo i ja da otvorim dusu, jer posle napisanog ... makar cu se osecati malo bolje. Pokusacu da budem sto kraci Smiley

Bio sam sa devojkom 6 godina. Ko vam kaze da ljubav na prvi pogled ne postoji, mene i nju nikad nije upoznao. Od prvog do poslednjeg dana ja sam nju gledao kao svoju malu boginju, kao nesto savrseno, kao nesto neuporedivo i neprocenjivo. Sve nedostatke smo jedno drugome uklapali, ja sam otvoren i romantican, dok je ona nesto zatvorenija i cutljivija. Ja od nje nisam cuo reci Volim te vise nego sto bi moglo da se nabroji na prste jedne ruke, ali znam da me je volela ... osecao sam to u njenom pogledu, dodiru, svaki poljubac mi je to govorio. Svaki dan mi je bio ispunjen jer sam znao da je ona moja i da sam ja samo njen Smiley I onda kraj.

Posle 6 godina, prekinula je sve. Sve o cemu sam mastao, svaku nadu, zelju. Sve ono sto je mene cinilo boljom osobom, ona je uzela. Nije se to direktno desilo posle noci, video sam u njenim ocima da se nesto desava, ali nikako raskid! Sad znam da sam je izgubio drugoj osobi ... pa mi je malo lakse (da lakse). Mozda me nije prevarila sa tim tipom, ali je sigurno da je sad sa nekim, sto je po mom misljenju ista stvar. Nisam mogao da se pomirim sa tim da jednostavno prekidamo vezu bez nekog razloga, ono tipa :"Bilo nam je super 6 godina, ali sad idemo dalje". Sta reci na tako nesto? Sad makar znam da je njena zelja da nesto menja u svom zivotu, i da sam ja na prvom mestu. Ja sam njoj prva i jedina ozbiljna veza do sad, jedini seksualni partner ... i osetila je zelju da pokusa nesto novo u zivotu? Ok ... razumem.

Ali ako razumem, zasto ne mogu da zaspim svako vece? Zasto je sanjam? Zasto mastam o tome da ce se svakog trenutka pojaviti na vratima i reci da je moja zauvek? Zasto mastam o mirisu njene kose u tom trenutku ... kako cu je zagrliti ... i ako ce sve biti u redu ?? Znam da ne valja. Znam da nije u redu. Ali ja za drugo ne znam. To je ono sto mene odrzava u zivotu.

Kako pogledati u njene oci (kada je vidim ... retko) i ne reci joj da je volim?? Kako joj ne poslati neki lep sms ili ostaviti ruzu pred vratima?? Kako??Kako se izboriti sa pogledom koji bezi. Ona nije u stanju da me pogleda u oci. Nije u stanju da progovori samnom vise od 2 recenice. Kao da nista nije ni bilo ... kao ... ne znam.

Pokusavam sto vise da izlazim, da sto vise vremena provedem u drustvu meni dragih ljudi, sto mi zaista prija ... ali me onda udari zuta minuta kada ne mogu nikoga da gledam, kada me sve jednostavno nervira, i kada bi zeleo sve da nestane i da ostanem u nekom mraku ... i naravno ... mislim o njoj. Ja se strasno lako vezujem za ljude, i veoma sam emotivan. Mene mnoge stvari cine srecnim, ali isto tako mnoge stvari dozivljavam na drugaciji nacin od drugih (makar ja tako mislim). Pokusavam da pogledam sve ovo sa vedrije strane ... tipa,"ok imam 23 godine ... bolje da se sve ovo desava sad nego da me je strefilo za 6 godina". Pokusavam da ubedim sebe da postoji jos toliko divnih devojaka koje jos uvek nisam ni upoznao, da ce mozda neka od njih, koliko god mala verovatnoca bila, moci da me ucini srecnim ... koju cu moci da volim:)

U svakom slucaju, da rezimiram: raskinuli smo pre nesto vise od mesec dana, ja joj nista nisam ni poslao ni rekao nekih 10 dana ( da da ... pre toga sam joj dusu na tacni nosio:) ). Pokusavam da budem jak .. koliko god mogu. Pokusavam da ne razmisljam o tome kako bih je pozvao. Ljudi stvarno se trudim ... ali mi treba mala pomoc. Plasim se da prodje neki period posle koga ce ona shvatiti da je mozda pogresila. Plasim se da cu je ja u tom trenutku mozda jos uvek voleti koliko i sad. Ali najvise me plasi pomisao da se tad NECEMO mimoici ... da nece imati hrabrosti tada da me pozove i da mi kaze da zeli da se vidi samnom na primer, ili pozove na kafu, ili da pozajmi neku skriptu ili knjigu:) Ja zbog toga osecam potrebu da joj naznacim da sam jos uvek tu ... i da mislim na NJU.

Sta da radim ??
« Poslednja izmena: 26. Maj 2005, 02:05:22 od NeoDesign »
IP sačuvana
social share
Principle of least knowledge: "Talk only to your imediate friends"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Zajebano...

Mesec dana to je jos uvek sveze zato tako i reagujes. Bilo bi lepo kada bi zaboravio na to i nastavio dalje, ali ako nebude nista od toga (obnavljanja veze) ostaje ti da se boris sa tim i da ce naici bolja, lepsa devojka koju ces zavoleti jos vise. NEkada se desi da posle raskida covek nadje osobo koju zavoli jos vise nego predhodu i posveti joj jos vise paznje neko nekome pre.

Ja da sam u toj situaciji bi pokusao da vidim sta je sa njom da porazgovaam o svemu i video sta ona misli i kakvi su njeni planovi. Ako nibi htela da nastavi vezu rekla kako hoce promeni i sl. ja je nikada vise nebi nazvao nastavio dalje nekim novim zivotom, u potrazi za osobom koju cu voleti mnogo vise nego nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Cuj,...i ja sam imao slican problem, (retko ko nije) bila je moja prva ljubav , i verovao ili ne ja sam bio ubedjen da je sasvim izvesno ,da cu sa njom biti do kraja zivota, ona je bila sve sto bih pozeleo od neke devojke ,potpuno zanemarujuci cinjenicu da smo i ja i ona klinci ,koji se razvijaju i menjaju ,mislim ,posle toliko godina jos se secam jako zivo svega, ali zivot ide dalje i ja sa njim od tada sam imao puno devojaka ,neke sam kasnije i jako voleo ,i sve ide svojim tokom.....e sad ,razlog zbog koga u ovoj temi nema puno postova nije to sto ljudi ne zele da pomognu, nego je jako komplikovano  bilo sta reci, nema tog carobnog stapica kojim se moze mahnuti i uciniti da se osecas bolje, sigurno vreme leci sve i sve dodje na svoje mesto , bice devojaka koliko hoces, ali to si sve vec sigurno cuo i to ne moze pomoci da ti bude bolje trenutno ali ce biti....najbolje bi bilo kada bi se ona vratila i sve da bude kao nekad, ali dali bi bilo ,sad kad je jednom vec otisla...mozes uvek da pokusavas da je vratis, i to je u redu , za neke ljude se vredi boriti...ali ne po cenu da pretvoris svoj zivot u robiju i sve da podredis tome ,u svakom slucaju ,sta god da se desi , nisi ni prvi ,ni poslednji kome se to desilo, i to treba da imas na umu ,a zivot ide dalje i sve ce jednom biti u redu , a najvaznije je ne ocajavati i ne kidati sebe koliko god to tesko bilo.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
NEkada se desi da posle raskida covek nadje osobo koju zavoli jos vise nego predhodu i posveti joj jos vise paznje neko nekome pre.



Meni se desilo ovo što je Mladja napisao. Smile  Pusti da preodje dovoljno vremena,da je preboliš(da,sve se vremenom može preboleti) a dotle će već naići neka devojka vredna tebe i tvoje ljubavi.  Smile  Razumem te i imaš podršku od mene... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
mob
SonyEricsson T230
Glavu gore. Ona nece da prica sa tobom jer zna da te je sjebala. A ako to zna i nastavlja da zivi sa tim, bez problema, onda... odljubljuj se, kako znas i umes. (tacno je da vreme leci sve, Miroslav sere  Smile )
btw, nazovi je i pricaj najnormalnije sa njom(bez sarkazma, patetike i ostalih preseravanja). Saznaj od nje da li cete moci da kazete zdravo jedno drugome u prolazu. Ne razmisljaj u toku razgovora o tome sta ste sve preziveli zajedno i rekli jedno drugome. Ona tebe vise ne voli, jer da te voli ne bi mogla da ti uradi tako nesto. A ti ces nastaviti da je volis samo ako si mazohista, ali, kapiram da nisi. Zato (izvinjavam se svima zbog ovoga) nadji neku drolju da se izivis na njoj!!! Po mogucnosti drugaricu ili poznanicu tvoje bivse.  Smile
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
znaci, svaki put kad neko raskine sa nama jer smatra da njegov/njen zivot treba da ide u drugom pravcu, mi treba da se svetimo tako sto cemo da se muvamo sa drugaricama i drugovima njenim/njegovim da bi vratili neko "milo za drago" i tako jasno stavimo do znanja osobi koja nas je ostavila da je dobro za nju sto je to uradila jer smo mi pokazali kakvi smo kad je frka, ili mozda treba da se izivljavamo na drugima jer smo ranije bili povredjeni?
Dobar je savet da dignemo glavu i da pustimo da vreme ucini svoje , i da ne pokusavamo da budemo ono sto nismo jer su se okolnosti promenile , u suprotnom nikad necemo moci sebi da se vratimo, jer ne zaboravite da su ljudi lako kvarljiva roba.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
mob
SonyEricsson T230
@ljut123
Ljudi bi trebali malo da se uljude. Inteligencija i emocije su jedine stvari koje nas izdavaju od ostalih zivotinja i cine samosvesnim. U ovom slucaju je zdravije vratiti se korenima. A sto se izivljavanja tice, pa naravno da se ne treba izivljavati nad nekim kome se to ne svidja.
A varijanta "ja bih opet bio tepih po kome ti gazish", daj molim te. Divim se ja Isusu Hristu, ali on ne moze vise da pati zbog nas. A "frka" je malko zeshcja. A drugarica koja bi pristala na sauchesnishtvo u "osveti" i nije bash neka drugarica. Takodje smatram da je "osveta" najbzi put ka psihichkom ozdravljenju, nisam rekao i najbolji.
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Hm...neznam sta da vam kazem...

Znam samo da se nebi nikada tako svetio, bar ne na taj nacin. Ja sam posle jednog raskida poceo sa necim slicnim, pio svaki dan, trudio se da budem sa sto vise devojaka, stalno su bile neke kombinacije oko mene al moje misli isli su ka njoj, i svaki put kada se to zavrsi kada ta devojka ode od mene ja se setim nje. Dobra stvar je sto mi se to desilo davno i shvatio kako "ja" mogu da se borim sa tim, jer svi smo mi razliciti. Sad sam polse duzeg vremena shvatio da ja iskreno nisam za to pa se hladim od veza i bilo cega sto vuce vezu. Sam sam' zezam se, uzivam i posvetio sam se 300% poslu.

A sad najbolje je da decko sam odluci sta ce, mozda njega te sex varijante smire i zaboravi na nju, mozda se bude jos gore osecao. U svakom slucaju dok neproba nece nikada saznati ako mu je prvi put.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ma gubljenje dragocenog vremena. Posao,društvo...ok i poneka devojka...ali ono gore...ne znam   Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19
Ljudi ... sta reci osim hvala. Evo proslo je jos malo vremena, a meni je malo bolje. Sebe kapiram kao tipa koji nije osvetoljubiv (ali sa druge strane jako tesko zaboravljam kad mi neko nesto uradi), tako da cu da iskuliram neko vreme ... jednostavno se ne osecam spremnim da nadjem neku devojchicu sada Smiley Vreme ce sigurno izleciti sve ... samo da prodje, jer meni se sve cini da sat stoji a da se ja jako sporo pomeram  Smiley Poceo sam da ucim, poceo sam da radim ... i nekako se sve polako vraca u normalu (samo bez nje). Jos jednom ... VEEELIKI thanks i poz svima.
IP sačuvana
social share
Principle of least knowledge: "Talk only to your imediate friends"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.