Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Wikipedia utice na nas entuzijazam?  (Pročitano 59179 puta)
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
nebitan je Durmitara u ovoj prici, to je bila samo moja opservacija na njega. vidim da ga i ne znas jer tako kazes i ja u to vjerujem. podrazumjevam da si castan, jer bi ova prepiska bila glupa da ne drzimo do svoje rijeci. ionako ne znamo imena jedan drugom, sem to da si krelac sto je u neku ruku i simpaticno. u pravu si za socijalizam ali trebas znati da originalno socijalizam nigdje nije primjenjen. ni u jednoj drzavi u istoriji. sve mi lici kad ga spomenes da ti je pricao nekad ali si dobio amneziju pa ga se ne sjecas. znam da je to nemoguce jer je sve to sto je on radio u razgovoru sa drugima pokusavanje da ostane upamcen po necemu. neki osjecaj inferiornosti, intelektualne perverzije.

vidim da pisem spontano i primjecujem, kao dobar psoglav, da pricam o durmitari sto znaci da ti imas neke veze sa njim i nisi iskren. pisem spontano a vracam se na njega iako sam ga odavno prevazisao. bi on bio meni ljubavnik da sam ja dospustio ali to vise govori o njemu a ne o meni. zasto o njemu? sto je on bio u stanju upropastiti covjeku zivot zbog neke svoje fals ideje na kojoj stoji njegova emocija. ne zeleci da uzurpira svoje emocije on bi "uzurpirao" zivot do verbalnog ponizenja svog sagovornika itd. ponovo kazem da sumnjam da ga znas jer me nesto vuce da tebi pisem o njemu, ja to znam jer nisam obican tinejdzer...   

sto se tebe tice mislim da si nesto ovlas slusao i citao bez nekog udubljivanja u realni poredak stvari.  pricas o jednoj prvenstveno psiholoskoj duhovnoj stavki ponasanja ozbiljnih main stream projekata danasnjeg kapitalizma. i msilis da je to komunisticki pristup. ispada da vjerujes u slobode i gradjanska prava, sto je mora se priznati zaista neozbiljno sa tvoje strane. sve dok ti nad glavom bude "visio" policajac sa ynakom stop, konobar sa racunom, politicar usrane glave, siromasni disident itd.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
Sto si se ufatio mog imena? Ko sto Balzak kaze, ruza bi mirisala i sa drugim imenom da joj damo. Ja bih da pricamo o vikipediji, otvori temu za tog lika sa durmitora. Ponovo ti kazem, uzeo si totalno pogresan primer koji se trudis da spojis sa kapitalizmom. Verujem u slobodu interneta kao mesta koje gaji jedini istinsku slobodu na ovom svetu.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
podmeces.. gubis se Smile

ima stvari koje ti ne znas i/ili ne vjerujes.. recimo, to da postoji druga planeta dosta starija od nas mnogo ekonomski naprednija  sa ljepsim i glupljim ljudima. Ta planeta kojoj ne znam ime(galileja 35?!) utice na nas, jer komunisticke zemlje kao sssr, kina moderna, jesu vodjene glasovima sa te planete. SAD se bore za ovu planetu i nacin zivota na njoj. Bica sa te planete znam da se boje nase atmosfere zbog toga sto je ona vodilje pravljenju psihickih problema ,zemlja i njena unutrasnjost prave opake nasljedne bolesti. ljudi koji razumiju. ne boje se oni naseg oruzja, vec psoglava.  indija se bori za nasu planetu, njihovi uzasni gurui sa himalaja, kina upropastava Tibet jezgro svjetske duhovnosti. indiju kina hoce da napadne, oni se brane tako sto prave glasove kini... svaki dan u kini se medjusobno ubije ili pocini samoubistvo preko 1000 000 ljudi. ti to ne znas! rekao sam i ja neku sitnicu bosnjacima jer su pokazali kakvi su neljudi po njihovim kljucnim vjerskim i drazvnim institucijama. sarajevo gusi ulicu, gusi te slobodne momke i omladinu, od slobodoumnih zena stvara prostitutke. imamo i mi Srbi takvih problema ali je situacija zdravija.

um ti je dosta otvoren, ali nije to to. imas jos nekih blokada. zasto je to bitno? seljaci i domacini i njihovi centri te nece slusati dok imas bloakde u razmisljanju. sloboda uma se dobija kad je covjek izabran!  Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2017, 20:19:37 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Ma ko jos cita vikipediju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
mudro... hehehe  Smile

citaju poluintelektualci, sto hoce da po kaficima budu u centru intelektualnog razgovora, i cijenjeni.. a tome su skloni asistenti, i neki losiji profesori na danasnjim univerzitetima!  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Tu si skroz upravu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
Ma ko jos cita vikipediju?
Samo pola planete.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Pa kad ne znaju, da znaju ne bi je citali.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
valjda je to i cilj svakog citanja, nauciti nesto.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Naravno, ali ko jos uci sa vikipedije? jos pogotova ako ucis sa nase vikipedije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.