Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:39:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ukrotiti svoju jacu polovinu  (Pročitano 1633 puta)
12. Nov 2005, 18:39:07
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
Naterajte ga da vam bukvalno jede iz ruke...


Budite mu uvek preko potrebni!

Da bi partner bio raspolozen i srecan, potrebno je da mu pruzite osecaj da ste iskljucivo vi njegova srecna zvezda. Budite mu prijatelj i saveznik – ali ostanite nepredvidljivi i zavodljivi. Prepoznajte njegove potrebe. Da li je racionalista koji se tesko opusta i puno razmislja? Izvucite ga iz njegovog sveta razmisljanja. Pokupite ga posle posla i izvedite na pice. Zasmejavajte ga. Opisite mu donji ves koji imate na sebi. Provocirajte njegovu fantaziju kad god je to moguce. Bice vam zahvalan!


Razgalite ga i uzbudite recima!

Ni vas dan nije bio bas zabavan? Zadrzite to u pocetku za sebe. Kukanje, zalopojke i kritike ne stvaraju opustenu atmosferu. Mnogo je lepse da ga recima povedete u zemlju carolija, recima koje su prepune sarma, komplimenata i dvosmislenosti. »Uvek iznova osecam da si poseban muskarac«, »kada tvoje nago telo osecam pored svog«... Pricajte mu o tome sta biste nakon toga zeleli da osetite. Sitni bezobrazluci su uvek dozvoljeni!


Ucinite da se oseca kao u zemlji cuda!

Pragmatizam svakodnevice je dobar, ali nijedan muskarac nije fasciniran da prica o planiranoj kupovini zimnice. Mnogo je bolje da nasluti da umete da uzivate. Pricajte mu o tome kako je ovaj ili onaj restoran savrsen, kako se bozanstveno osecate dok slusate latinoamericku muziku. U detalje mu ispricajte kakav je osecaj nositi cipkani donji ves. Neka spozna malo, pohotno, nezasito cudoviste koje cuci u vama, koje nikada ne spava i ne miruje!


Konkurencija podstice mastu!

Staro musko pravilo – dobro je ono sto se svidja i drugim muskarcima. To se naravno odnosi pre svega na zene. Dakle, prijace vasem egu, ali ce uticati i na njegovu ceznju i strast, ako vam obozavaoci povremeno posalju neku sms poruku!


Doterujte se samo za njega!

On obozava jarkocrveni ruz? Donji ves koji se takoreci sam skida? Steta sto zene prestaju da se ulepsavaju za svoje muskarce. Pa to ste cinili na pocetku svoje veze! Budite samo njegova Merlin Monro. Iskoristite svoju zenstvenost da biste ga stimulisali. Trepcite zavodljivo. Smejte se zanosno. Njisite kukovima. Nosite one kratke majice koje otkrivaju dovoljno koze zbog koje bi svaki muskarac poludeo (neka vam ne bude tesko). Oblacite donji ves koji ce uciniti da se osecate kao boginja ljubavi. Verujte da cete uzivati (u posledicama vaseg novog imidza)!


Povremeno ga iznenadite!

Nista toliko ne privlaci muskarce kao tajanstvena zena. Do malopre pozrtvovana mama, a u sledecem momentu bezocan predlog na usnama: »Zelim da idemo na plivanje. Goli!« Mozete od vaseg toplog doma da napravite malu oazu cula. Poneka sveca, casa vina, vodjenje ljubavi na neocekivanom mestu... Ili mu jednostavno pripremite malo iznenadjenje: tatu u obliku srca na nekom skrivenom delu vaseg tela koji on treba da pronadje. Domisljata igra koja ce sigurno imati pozitivan ucinak. Iznenadjenja neverovatno uzbudjuju. Budite li se drzali ovih pravila, mozete biti sigurni da vam veza nece postati monotona i da dosada nece uspeti da ubije vasu ljubav!


Preuzeto: »Lisa«
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da li zaista treba krotiti svoju.... kakvugod polovinu?
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:39:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.