Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:34:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 151
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Како су нас опљачкали?!  (Pročitano 329281 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Која претпоставка Шкорпи, да делим политичаре? Неће бити, ја ти по оној НСПМ подели дођем Трећа Србија Smile Односно политички неопредељен, илити дај боже да се сруши кров у Скупштини и да сви поцркају Smile
Значи има нас још који се не палимо на партије (или партијУ, како год хоћеш) и којима је то све исто - говно.

Фокус на овој теми је сам Сорош и његово деловање. Из угла из којег ти волиш да гледаш, а и ја, ништа то смеће није променило. Скино Перу а довео Мику и притом се окористио, а стање остало исто, у смислу да нас сада није покрао Пера, већ Сорош уз помоћ Мике. Суштински исто.

Прича о Сорошу је битна да би се објаснило да ови петооктобарци нису ништа до тђе слуге и да се ништа није променило и да и даље постоји континуитет тог комунистичког резона. Фактички та твоја прича подељена на више ситнијих делова. До '90е, па Слобино време, па ово. Суштински све исто, само подељено на целине да би детаљи одређени дошли доизражаја. Е то је ова тема.
Soros ti nije ama nista drugo do savremeni skupljac danka u krvi. Janicara.Fond mu je iskljucivo za to i macku o rep da on je to trosio svoje blago.
Privlacenje dece, mladih za jednu opciju a to je pravac zapad gde cemo da jebemo nase.
Odavno se zna da je najjaci izvor energije jedne nacije znanje. Zato su i razvili tehnologije, znanjem. Pa sada ako imas naftu a ne znas sta ces sa njom pitaj pametne.

Privlacenje od malena za jednu opciju je vec davna politika. Nekada su to radili turci sibanjem i silom danas se to radi fino i bez talasanja. kaze se iz humanitarnih razloga.
pa naravno kad dete na Kosovu nema u sedmom razredu epruvetu ili geografsku kartu, a kroz ruke Ivanovicih i kojekakvih Jakica ili sta ja znam, prolaze milioni.
Ko ti je kriv? Dodje Soros i evo olovkeeeeeeee. Evo vizite u Holandiju. Evo druzenjaaaaaaa.
Ko ti jebe mater alavu kad svojoj deci jedes dzigericu?
neka ti ih uzme onaj koji zna sta ce sa njima.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Тачно тако, слажем се. Направио сам ја тему о њему, о свему томе шта ради, и не само овде већ свуда у свету. То му је само једна од делатности. Ратови су такође његов бизнис, и не само његов.
И све је то ОК, зао човек, ђубре, стока...... ал то нас не треба да интересује. Ако си довољно паметаш и знаш чиме се човек бави нећеш се петљати са њим. Нажалост памет нема благе везе са нашом влашћу од ихахаааај.


Али мени је рецимо јако занимљива цела прича око Сороша, поготово овај наш пример. Па ево види Кличко онанише на Сороша, каже да је он много помогао. Типична незналица. Скупио Сорош на једном месту Матића, оног са рововима по лицу из ЛДПа што је био на Студију Б, којекакве баба Борке и Баба Соње и реко им 'е јаћу вама да помогнем да се ви изборите са тиранином Слобом и да инсталирате демократију у Србију и да вам лова излази на буљу кад серете' и они се бре приме. 'Сорош нама помаже у борби за демократију'. Човек помагао и финансирао бомбардовање пре тога, али ваљда је и то радио да би нам помогао. Какви се све умови роде то је уметност! И ево ти сад такви исти паћеници лутају форумом причајући како је то све супер.

Добро ајде нек је супер. Онда се поставља питање а шта се то променило? Па ништа, и даље су актуелне све те твоје пећине и чудеса. Све исто а Сорош још мало напунио вреће ловом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
     Postoji jedna izlizana matrica, plasirana od strane Zpadnog kapital, a svodi se na to da su oni dobronamarni i da sve što rade rade u našu koristi, kako bi nas prosvetlili, pa čak i kada nas ubijaju. Čak i kada nas ubijau , rade to u našu korist i zato treba bezuslovno da im verujemo.S druge strane obavezno za sve , pa i za sunčeve pege su krivi komunisti, partizani, Rusi i ostali pokreti i narodi koji se u ti matricu ne uklapaju. Sve što smo mi ikada stvarali i radili nije dobro , ako nismo slušali svevideće oko. Naime , ako kojim slučajem ne budemu primljeni u Eu verovatno će doći do opšteg pomora  i javnog sečenja vena. Nema straha mi ćemo u Eu biti uterani , "kao svka stoka u tor".Svo ovo prenemaganje oko ulsaka u Uniju je samo mala igra.Pre toga Srbi sebi moraju priznati , pred ogledalom, da su lenji, glupi, loši i da nisu zalužili ništa bolje od onoga što im se desilo.
    Sve bi to bilo dobro da nema i druge matrice, koja propoveda prilazak Rusima, kao jedinim spasiocima čovečanstva, a i Kenezima, za nedaj bože. Ova matrica podrazumeva opštečovečansku antisrpsku kampanju. Ne vide da je antisrpsvo tipa Bila Klintona , jedino zasnovano na pohlepi, a ne nakoj mržnji prema Srbima.

Tako gomile Srba imaj jednu od ove dve matrice ugrađene u glavu. Oni koji nisu pristali na ugradju matrice, nisu dobrodošli ni jednima ni drugima, ali ih ipak više mrze globalisti.
  Čitanje Orvela nebi bilo na odmet. Ja preporučujem i Zamjatina. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Bre mozete vida shvatite da je on delovao u celoj istocnoj evropi.
I ti sada sta radis? U mesto da obezbedis svom detetu uslove, zhderes mu dzigericu i psijes Sorosa. Pa sta ce taj roditelj koji hoce da skoluje dete a nema kinte da mu kupi olovku?A Soros preko kojekkavih mu daje nagrade, putovanja itd.

Halo bre. Mi smo ti koji su devolutivan, anticivilizcijski narod.Jel si ti isao u neku srpsku skolu na Kosovu? Jel si gledao kako nastavnica place jer nema osnovna sredstva. A on zivi u Srbiji (neki patriJota) ima kucu i dve plate kao ugrozena zverka. Beli medjed.
Jel uopste znas sa cime se suocavaju roditelji koji hoce da im dete zavrsi normalno skolu.
Sta bi tek radio da ti svaba otvara nemacke skole, kao na istoku gde je ucenje potpuno besplatno.
Samo uci nemacki.Nista drugo.Otpadose roditeljima jaja da ih upisuju u takve skole.

Sta hoces sa nevladinim organizacijama. jednom sam napisao za jednu moju poznanicu, dobra zenska, kojoj su dali otkaz.Raspustenica, zena ide po celoj evropi, ima 1200 evra platu, krese se gde stigne, kupuje garderobe gde stigne i jednostavno smeje se. Vodi decu ovamo, onamo balavi sta joj se da i kaze: zivot je lep dok u Srbiji ima takve balvanije. Zena diplomiran pravnik, bila sekretarica velike gimnazije.

Ti mislis da oni veruju sta govore, ili znaju nesto dublje? Balave za platu bato.
Naravno da su u centru paznje kad su na medijima?
Pa daj meni tu prisutnost, nemoj mi uslovljavati sta da govorim i evo mene ispred Tome i Borisa.
Halo bre, sve je to kontrolisano.
I sad sta? Ako ih sklonis bices sila na Balkanu?

U nama je problem. u devoluciji. Dao ti da zhderes za vreme Tita jer si mu bio potreban, sad ti uzeo cuclu pa pizdis: judeo-liberali, zapadna azhdaja. Prividja ti se kurati rus. A rus dolazi u mecku, govori engleski i pljacka ravno kao i svi ostali.
problem je u glavama. Dok su fratri skupljali male hrvate i ucili ih o hiljadigodisnjem snu, davali bombone i kupovali cigare, onda nije bio Soros. Onda si cutao, jer ti je prolazilo lako kruz dupe.
Dok su shiptari pravili paralelne skole si prelazio preko toga. Sada 40-ogodisnjaci ne govore srpski a 20-ogodisnjaci ni ne znaju gde je Srbija. Znaju da preti srpska opasnost.

Sta ti radis? Branis komunizam. centralizam. Sloba pa skinuo si Slobu pa Voja brani centralizam, pa skinuo Voju pa Cvetkovic-Dacek, brane centralizam. Onaj na jugu, u Vranju, Leskovcu, Nishu, onaj na severu u Kikindi, Zrenjaninu, nema posla, nema plate a ti branis centralnu drzavu.
Da vidimo koliko ce govnara da radi?

Problem je u nama a ne u njima.
Oni nestaju, kad neko moze da radi, da privredjuje, da ima platu da zivi normalno.

A vi ovde dozivljavate nirvanu. Drkate na kuratog rusa na tenku.
« Poslednja izmena: 04. Nov 2009, 22:05:23 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
@dominick
Citat
Sacuvaj me Boze kuge gladi i dobrote soroseve Smile Zasto bi on meni pomogao? ako je toliko dobar zasto ne ode da pomaze deci u africi ili ugnjetenom narodu u Kini ili potlacenima u S. Korei.. itd.
 Sto se tice anti ratnih aktivnosti sta je uradio na antiratnim aktivnostima u Avganistanu i Iraqu???

otkud ti znas da njima ne pomaze?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.3
mob
Alcatel 
@dominick
Citat
Sacuvaj me Boze kuge gladi i dobrote soroseve Smile Zasto bi on meni pomogao? ako je toliko dobar zasto ne ode da pomaze deci u africi ili ugnjetenom narodu u Kini ili potlacenima u S. Korei.. itd.
 Sto se tice anti ratnih aktivnosti sta je uradio na antiratnim aktivnostima u Avganistanu i Iraqu???

otkud ti znas da njima ne pomaze?

A zašto bi im pomagao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Nokia 6230
Ovo moram da odustanem. Tipican komunizam. Pljuj po stranim ispostavama, dok te ja oderem.
Gde su vam spasioci srpstva, koji su jebali po Beogradu, ranili ih po najskupljim hotelima.
Shifer, pa onaj kurati rus, pa onaj austrijanac?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Шкорпи а што теби смета ако се пљује Сорош?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
Citat
A zašto bi im pomagao?

zato sto se bavi time i zato sto je filantrop. ima covek svoje vizije i vrednosti i zato pomaze one koji se bore za isto
nama srbima je pomogao i hvala mu, a ja se nadam da ce i drugima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Bolje da nam nije pomagao.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 151
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:34:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.