Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:54:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako štedeti?  (Pročitano 6571 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15

Srebra i zlata? Pa gde ja živim? Kad god sam htela da prodam nešto srebrno ili zlatno, računalli su mi kao lomljeno zlato i bila sam na gubitku. Gde se to radi?

ne da prodash ,nego da kupish  Smile . naravno , treba izbegavati zlatare koliko je god moguce. ako imash prilike , kupi u inostranstvu (npr nemachka) ,gde se odskora zlato moze kupiti i iz automata . takodje proveri sajtove koji se bave razmenom antikviteta .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Дијаманти су вечни  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pošto sam SAMO žena, ne odoleh nego odoh pre neki dan na sajt SHANEL i naparim oči i novoj kolekciji prstenja koja se zove COCO RING. Prstenje je od belog ili žutog zlata i poludragim kamenjem: ametist i sl. I kontaktiram ih, ne bih lenja, čisto da priupitam za cenu mog sna i saznam da mi za ostvarenje treba svega 8.500US$. I da znaš, sve nešto se mislim, vala jeste štednja kupiti TAKAV prsten. Jer, staviš taj prsten i ništa drugo ne obučeš, takvu kombinaciju inače moja ćerka zove "Ništa, a sve." i ti si moderno i atraktivno odevena sa predispozicijama da će te TAKVU zapaziti i ON koji sasim izvesno ima para da ti kupi i opgrlicu koja će ti se slagati uz COCO ring i koju možeš da staviš kad je hladno da ne ideš međ svet samo sa prstenom.
No dobro... Malo sam lamentirala nad sudbinom.
U suštini, dođosmo li do nekog zaključka po pitanju štednje? Šta kažu glasovi : ) ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
I da znaš, sve nešto se mislim, vala jeste štednja kupiti TAKAV prsten. Jer, staviš taj prsten i ništa drugo ne obučeš, takvu kombinaciju inače moja ćerka zove "Ništa, a sve." i ti si moderno i atraktivno odevena sa predispozicijama da će te TAKVU zapaziti i ON koji sasim izvesno ima para da ti kupi i opgrlicu koja će ti se slagati uz COCO ring i koju možeš da staviš kad je hladno da ne ideš međ svet samo sa prstenom.

Odlicno ,odlicno  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
 Smile
Hvala, hvala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako? Više načina. Zavisi od karaktera. Ko ume da sakrije od samog sebe - to je prilicno pouzdano resenje. Jos ako se posle seti gde je sakrio - na konju je. Ko ne ume da sakrije, ostaju mu banke ili osiguravajuce kuce. Ovo od pretpostavkom da ne postujem sa milijunašima.
Banke imaju svoje prednosti i svakako mane.
Osiguravajuce kuce, sta da kazem. Ja sam to uradio i ne kajem se. Grawe je pouzdana osiguravajuca kuća, osnovana pre 180 godina koliko sam ja upoznat u Austriji. Neko ko traje 180 godina, bratac, neće da se blamira sitnim prevarama, a za krupne im mi nismo zanimljivi. Sem toga, kad se malo ispita, posluju u celom regionu.
Inače, pristalica sam (to se nekako menja kad dođu deca, preko noći!) da je ovakav vid štednje  vid lične odgovornosti, odnosno odgovornosti i brige prema porodici.
Ako ozbiljno pričamo, pričam ovako.
Ako se zezamo, mogu da predložim nekoliko štek-mesta za sakrivanje love. Samo pitajte : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pitam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Eno ti Troicki sve pokazao u reklami  Smile
Je li, da pitam, zna neko koji je prosek, starosni/mladosni, ovde na ovom forumu? Da li preovlađuje omladina? Nekako mi se čini da je suština biti što neozbiljniji i staviti klip u točak svakoj temi. Sad, možda grešim, ali nema veze, baš me zanima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Tu bih se složila sa tobom. Mislim "klipovanje" tema i to. Nema veze. Daj da se "utemim" Smile
Slažem se. Ja sam za svaki vid štednje. Al sad kako ti da osvestiš ove ljude ovde kad su (s pravom!) apatični (srećom, ne većina), kad ih ubi ovo životarenje "od malopre do sada". Ništa se niko ne usuđuje da planira jer sve što može da krene kako ne treba - krenuće. To nema veze sa Marfijem, ali ima sa nekim srpskim prezimenima. e iz tog razloga sam pre za životno osiguranje kao vid štednje jer je grawe strana firma i polazim tvojom logikom. Tradica je pouzdanost. Nekako, osećam se odgovornijom i dok pričam o tome, a kamoli kad se tako nešto i realizuje. To osikava osvešćenost, pa ako hoćeš i inteligenciju (pazi SAD kad graknu na mene, sreća imam masku protiv H1 N1, pa neće da me dotaknu opljuvači). Dakle, em pokazuješ odgovornost prema onima koje voliš (deci, suprugu), em si obezbeđen u ne do Bog neke nevolje. Plus penzijica pod stare dane, ako doživimo ovaj tempo od "malopre do sada".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mudro zboriš, Gea, ali učešće i ova gužva koja je nastala na diskusiji (na temi, ok) najbolje potvrđuje interesovanje naših ljudi za štednju. Za odgovornost i blagovremenost, potvrdio bih, to si dobro prepoznala. Ono što može odmah može biti opcija za razmatranje. Uostalom, pa vidi cene po našim prodavnicama, ako sa dvesta odsto marže ne zarade - onda ništa nisu ni uradili. Tako su kod nas firmirane stvari, koje uvek prolaze bolje i skuplje u zemljama niše obrazovne strukture!, dupli i više skuplje nego u USA ili Evropi.
Mogu da razuem strah ljudi od kojekakvih Dafina, Jezda... ali sada su u Srbiju stigle ino kompanije sa reputacijom, tradicijom, međunardonim respektabilitetom. Negde sam pročitao, baš ovih dana, da ljudi u Srbiji zaostaju DUPLO u odnosu na zemlje u okruženju kada je u pitanju odnos ukupnih premija svih vrsta osiguranja sa životnim osiguranjem.
Ispada da smo odgovorno najlabaviji, planski najkratkoročniji.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 10:54:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.