Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:29:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako steci smisao za humor?  (Pročitano 38517 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG 4X HD
Ja sam svoj kupio preko net-a
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
 Skineš sve Vudi Alenove filmove i uživaš u inteligentnom humoru. Preporučujem i Futuramu a i Family Guy.
Ustvari, gledaj ono što te zasmejava, gradi neki stil, otkud znam. Osećaj za humor se stiče još dok si mali.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Smile gledajuci vudi alena ces steci smisao za humor...ali onaj da te narod izbjegava...
pre svaga zbog toga...sto su njegove "zvake" osobene i stoje samo njemu......i svako kopiranje izgleda bijedno...
uostalom kao i svako drugo kopiranje...

opusti se i razmisljaj pozitivno...s takvim ljudima se druzi...
izadji s rajom cugaj...zezaj se...uzivaj ...zivi..humor ostavi humoristicarima...
i uzivaj u njima ako ih ima oko tebe...s tim se ljudi mozda radjaju a mozda i ne radjaju...
ali sve i jednom se desi neki klik u glavi.. i "posize" i postanu zabavni  -smijesni..
a mislim da nemoram da ti kazem da su to vecinom sve intelignetni ljudi...
cista srca i duse...i dobriih namjera...koji nisu optereceni ni sa cim a posebno ne sa svojom inteligencijom...Smile

to se kod njih sve desava spontano...
uostalom u zivotu ti je neko pravilo..da ono sto zelis da pokazes ..ljudi ne vide tako..
ako i recimo kad se pokusavas napraviti pametan..po obicaju ispadnes glup..
a tako isto kad zelis da ispadnes smijesan i zabavan..ispadnes dosadan i naporan-...
zato sve radi opusteno...u trenutku...
« Poslednja izmena: 16. Maj 2012, 15:15:25 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 
Šta znam..nekad se smiješ suštini onoga što  je neko napisao,a nekad samom načinu ili reakciji 'pripovjedača'..neko priča i počne zarazno da se smije,i onda ti počneš jer ti je ta scena smiješna. Način na koji se neko unese u priču je isto jako važan. To što se tiče gledanja,kopiranja,čitanja...nije da ne znači. Iskustvom gradiš razne crte ličnosti,pa i ovu. i nesvjesno,kad ne slušaš nešto sa namjerom da pokupiš neke fore-pokupiš ih,ili uhvatiš nit.

dosta se uči,kapira i spoznaje posmatranjem. a onda djeluj
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
kako da ne budem duhovit kad gledam:Married with children,only fools and horses,everybody loves raymond...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
kako da ne budem duhovit kad gledam:Married with children,only fools and horses,everybody loves raymond...
Dobro, moze makar da se kaze da imas dobar ukus kod komedijaskih serija.  Smile

Dosta ljudi misli da je neki talenat presudan kod ovoga i dosta stvari. Jeste ako zelis da budes vrhunski komicar, nije ako zelis samo da budes interesantan. To se da nauciti, kao i jos dosta stvari u zivotu.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:29:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.