Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ste prebaciti u drugu srednju skolu?  (Pročitano 11974 puta)
11. Jun 2012, 15:30:38
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Browser
Opera 11.64
Pozdrav svima!
Situacija je ovakva, trenutno idem u gimnaziju - opsti smer i najverovatnije cu imati jednu opomenu iz latinskog!  Smile Smile Smile Hteo bih da se prebacim u drugu skolu(strucnu), a za smer u koji ja hocu da upadnem je trebalo oko 85 bodova.  Sta bih trebao da uradim? Vec sam pricao sa direktorom i on mi je rekao da nije nista problem samo da prodjem i da imam prosek 3,00(nije to rekao ali pretpostavljam). . .  ja cu proci oko 3,00 -/+ ako bi kojim cudom popravio latinski. . . e sad, cuo sam da postoji dva roka za upisivanje? prvi je tu negde cim se zavrsi godina a drugi tamo negde posle popravnog.  Ja verujem da me 99% nece primiti zato sto sam pao na popravni tako da me zanima sta mi vi preporucujete da radim? Inace, upisao sam gimnaziju u drugom gradu i putujem oko 60km! Profesor mi je rekao da mogu to da navedem kao razlog zasto mi je prosek los, ali naravno to nece opravdati to sto cu, verovatno, pasti na popravi.  Razmisljao sam da platim direktoru da me prime, ali ipak pitanje je koliko je to moguce. . .  koliko sam shvatio primaju pare i u jacim skolama tako da ne bi trebalo ni ovde problem da bude. . .  e da, pokusacu sutra da pricam sa profom da li bi mogao da dodjem na nekom casu u toku dana(u nasoj smeni) tj.  da pitam nekog profesora kod kog imam cas da me pusti pa da odem da odgovaram latinski, ali nisam da li ce to upaliti. .  kapirao sam i nesto kao da mu objasnim da mi treba 2 i da latinski tamo necu ni imati ali to sigurno nece proci :D
Ljudi, sta kazete??  :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Прво, покушај научити тај глупи латински за двојку..  Smile
Не знам зашто је толико тешко имати двојуку из неког предмета.. 
Но добро.. да не настављам са осуђивањем..  Smile

Не'ам појма како иду та пребацивања из школе у школу, али код мене се у већини случајева то може завршити за три стотине евра..  Smile
Знам ђаке који иду у јаке школе а нису никакви ђаци.. наравно неко тамо им је буџа, па имају пара за пребацивање.. Мо'ш мислити.. Чему пријемни онда?

Верујем да паре могу решити проблем, ако не пребацивања у другу школу онда бар двојку из латинског..  Smile
Шалим се, не покушавај то, можеш лоше проћи..

 Smile
« Poslednja izmena: 11. Jun 2012, 16:18:35 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Citat: Lazar Milic Milic link=topic=579955. msg10484205#msg10484205 date=1339424291
Прво, покушај научити тај глупи латински за двојку. .   :[115]:
Не знам зашто је толико тешко имати двојуку из неког предмета. .  
Но добро. .  да не настављам са осуђивањем. .   :mrgreen:

Не'ам појма како иду та пребацивања из школе у школу, али код мене се у већини случајева то може завршити за три стотине евра. .   :[115]:
Знам ђаке који иду у јаке школе а нису никакви ђаци. .  наравно неко тамо им је буџа, па имају пара за пребацивање. .  Мо'ш мислити. .   Чему пријемни онда?

Верујем да паре могу решити проблем, ако не пребацивања у другу школу онда бар двојку из латинског. .   :mrgreen:
Шалим се, не покушавај то, можеш лоше проћи. .

 :flower:
Citat: Lazar Milic Milic link=topic=579955. msg10484205#msg10484205 date=1339424291
Прво, покушај научити тај глупи латински за двојку. .   :[115]:
Не знам зашто је толико тешко имати двојуку из неког предмета. .  
Но добро. .  да не настављам са осуђивањем. .   :mrgreen:

Не'ам појма како иду та пребацивања из школе у школу, али код мене се у већини случајева то може завршити за три стотине евра. .   :[115]:
Знам ђаке који иду у јаке школе а нису никакви ђаци. .  наравно неко тамо им је буџа, па имају пара за пребацивање. .  Мо'ш мислити. .   Чему пријемни онда?

Верујем да паре могу решити проблем, ако не пребацивања у другу школу онда бар двојку из латинског. .   :mrgreen:
Шалим се, не покушавај то, можеш лоше проћи. .

 :flower:

Imam 2 casa i 3 ocene da popravim! 1 cas - 1 ocena max da se popravi. . .  znaci jedina mi je nada da
mi dopusti ono sto sam rekao da dodjem na nekom casu mada sumnjam. . .  ima neko drugi ideju sta da radim? :P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Како иде то твоје поправљање оцена?  Smile
2 часа, 3 оцене?
Зар не би могао да добијеш једну тројчицу на пример и да те остави на миру?  Smile
Зар мораш поправљати оцену по оцену.. Треба ти двојка, основно знање..
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Како иде то твоје поправљање оцена?  Smile
2 часа, 3 оцене?
Зар не би могао да добијеш једну тројчицу на пример и да те остави на миру?  Smile
Зар мораш поправљати оцену по оцену.. Треба ти двојка, основно знање..
ha-ha... bilo bi lepo tako... ali fora je sto moram popraviti svaku ocenu da bi imao dva!
Primer: imam 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 1 to je 1(JEDAN)! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Просто ми делује немогуће да је тако..  Smile
Ал' ајде вероваћу ти..  Smile
Знам да су таква оцењивања била доста раније, могао си имати колико хоћеш позитивних оцена и једну негативну, па би те наставник могао оставити..Друкчија су то времена била.. 
Што је крајње глупо.. Да ли так ораде сви у школи? Да сам на твом месту жалио бих се..
« Poslednja izmena: 11. Jun 2012, 17:04:05 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Просто ми делује немогуће да је тако..  Smile
Ал' ајде вероваћу ти..  Smile
Знам да су таква оцењивања била доста раније, могао си имати колико хоћеш позитивних оцена и једну негативну, па би те наставник могао оставити..Друкчија су то времена била.. 
Што је крајње глупо.. Да ли так ораде сви у школи? Да сам на твом месту жалио бих се..
Ne rade tako svi, ali dosta njih radi tako.... Svaki profesor govori kako se drugacije dobija konacna ocena i
kazu da je to zvanicno.. mada ispada da svaki profesor ima svoj nacin ocenjivanja i da moze da radi sta god hoce!
Da se zalim?  Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Који сељаци од профа, 'начи не веруем..  Smile
Код нас су профе превише заштићене, само се жале да су ученици заштићени.. Што јесте истина али они су још више..
Мрзим то онанисање над ученицима и здравим разумом..  Smile


Citat
Da se zalim?  Smile Smile Smile Smile
У праву си, заборави..  Smile

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Који сељаци од профа, 'начи не веруем..  Smile
Код нас су профе превише заштићене, само се жале да су ученици заштићени.. Што јесте истина али они су још више..
Мрзим то онанисање над ученицима и здравим разумом..  Smile


Citat
Da se zalim?  Smile Smile Smile Smile
У праву си, заборави..  Smile


sta je tu je :/ ima neko ideju sta da radim? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Zavrsavam prvu godine Ekonomske skole.  To mi je bila prva zelja, ali se bas i ne pronalazim u ekonomiji.  Zelim da se prebacim u gimnaziju.  Da li je to moguce? Ako jeste sta treba da uradim? :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.