Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:57:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako spasiti podatke sa harda ?  (Pročitano 24248 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 najvaznije je da vidish da li ga bios prepoznaje svaki put . ako da - onda je otishla mehanika i to se teshko reshava samostalno. Smile

ako ne - onda je uglavnom elektronika ,ali moze da bude i kabl ,loshe podesheni jumperi ,neispravna plocha i.t.d.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia e72 + 6630
?
sailor1 ima disk na kome verovatno ima nešto što ne bi da svako vidi pa bi želeo sam da proba da vrati podatke,sličan i ja imam problem,isto je Maxtor u pitanju,od 80 gb,stoji mi kući,probao sam na nekoliko načina,isto ga sistem ne poznaje,a kad ga zakačim na istu granu sa drugim hard diskom sistem neće da se podigne,kačio sam ga na drugu ide granu gde mi je prikačena optika,sistem se podigne i ponekad ga prepozna a ponekad ne.Isprobavao sam 3'4 programčića koje su ovde preporučili i ni jedan ne radi posao(većina tih programčića je za spašavanje podataka koje ste obrisali sa ispravnog hard-diska,ali se slabo snalaze kad je disk oštećen),a u servis ne mogu da ga nosim(što reče sailor1
a ja ne bih jos jedan slucaj kaje iz slovenije, suncice ili tako nesto....),tako da skuplja prašinu dok ne ode u kantu,ili ne pronađem neku sofver koji bi to možda mogao da spase,a i možda je disk mnogo oštećen da i ne može ništa da se uradi.
Sve u svemu,kad je hard disk oštećen,teško da mu ima spasa.


prvi covjek koji razumije moje muke

najvaznije je da vidish da li ga bios prepoznaje svaki put . ako da - onda je otishla mehanika i to se teshko reshava samostalno. Smile
 Smile Smile Smile
ako ne - onda je uglavnom elektronika ,ali moze da bude i kabl ,loshe podesheni jumperi ,neispravna plocha i.t.d.

meni otkako je poceo da ga ne prepoznaje ne prepoznaje ga uopste, znaci da bih mozda mogao da iskljucim mehaniku, jumpere sa kontrolisao i bio podesio ispravno, ni na jednom kablu nece da radi, da je do ploce ne bi mi radio ni master jer su na istom kablu, tako da mislim da je zakljucak da je elektronika  Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ljudi moji pa niko ne zeli gledati vase podatke pa da ste cia... sta god da imate na tim diskovima to niko nece gledati slobodno odnesite u servis i sta ako neko vidi..... jedino ako je vojna tajna.. ili ste na njima planirali teroristicke napade.... e to je onda druga prica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia e72 + 6630
Pade mi nesto na pamet, ako hdd proradi nakom zamene elektronike, da li ce on biti normalan? Tj, da li ce mu se normalno moci pristupiti iz my computer, kopirati fajlove copy/paste metodom, ili ce trebati koristiti get data back software?
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
probaj pa ces vidjeti kakav ce ishod biti... mozemo mi nagadjati... jedni ce reci hoce a jedni nece...l
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy SII
Pade mi nesto na pamet, ako hdd proradi nakom zamene elektronike, da li ce on biti normalan? Tj, da li ce mu se normalno moci pristupiti iz my computer, kopirati fajlove copy/paste metodom, ili ce trebati koristiti get data back software?
bice normalan ako proradi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
zavisi u kakvom je stanju mehanika - obichno se sadrzaj "vidi" is os,ali ima i neke bad blocks . u svakom sluchaju , sve shto spasesh sa njega snimi na neki drugi medij za svaki sluchaj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia N73
na d particiji imam 37gb, zauzeo sam 28 i ostalo mi je 6gb  Smile pomozite
IP sačuvana
social share
zasuci rukave, dobro zagrizi
vidis li da je ljubav u krizi
ne racunaj na ljubav vise nego na snove
gledaj kako cakle se cipele nove
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia e72 + 6630
@pajovac
kupi prazne diskove i rezi, sta da ti kazem.

Ja po preporuci lazecara na petrovaradinu nadjoh servis voljan da nesto pokusa, ali nazalost, zamjena elektronike nije urodila plodom. Disk je i dalje mrtav. Ovaj serviser kaze da je vjerovatno glava spindle motora otisla(ako sam dobro zapamtio). Aj da cujem misljenja i iskustva, gdje, kako i koliko para bi izaslo to planinarenje?
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
Ako hoces podatke sa harda probaj da ga drzis u zamrzivacu pola sata zatim prikopcaj i kopiraj parcijalno na drugi medij .Postupak ponovi ako nisi uspeo sve iz cuga.To ti je trik kad zeza kontroler i racunar nece da vidi hard a sto se tice bed sektora tu nemam ideju sta ima na PC-u od utiliti programa.Na Macu imas TechToolPro i slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:57:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.