Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:46:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako smuvati devojku  (Pročitano 4479 puta)
14. Apr 2013, 14:52:27
Zodijak
Pol
Poruke 4
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Verovatno je bilo 10000 ovakvih tema ali sta ces. . . .
Imam 15 godina, nikad ranije nisam imao devojku, svidja mi se jedna likusa ima takodje 15 godina i idemo u istu skolu.
Raspitao sam se kod njenih drugarica (koje su takodje i moje drugarice) i rekle su mi da se i ja njoj svidjam, ona takodje nije imala decka.
E sad mene interesuje, kako da joj pridjem i smuvam je, govorenje preko fejsbuka da mi se svidja je bolesno a takodje je bolesno
da dodjem pred nju i kazem joj svidjas mi se ajde da se smuvamo, nadam se da razumete moju situaciju.
Takodje, problem je u tome kako bi ostali reagovali na to, da ja, koji sam poznat kao zajebant, sve, samo ne smeker
ili neki frajer imam devojku, sta da radim u takvim situacijama?

I kada je smuvam, kako da se ponasam u vezi, kada da je zovem na telefon, da li uopste da je zovem, gde da je vodim u izlazak itd. . . .

I imam jos par debilnih pitanja,
Posto smo, kao sto rekoh, iz iste skole, da li da je svaki put, kada se mimoidjemo poljubim ili?

Znam da su pitanja debilna, ali ne znam sta da radim, sve u svemu, ukratko, interesuje me kako da joj pridjem i smuvam je
i kako da se ponasam u vezi gde smo ja i ona iz iste skole.

Hvala i pozz :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
prvo, nov si u svemu ovome i bojiš se da ne zabrljaš i ne 'izblamiraš' se... to je potpuno normalno, ali imaj u vidu da ćeš morati da zabrljaš par puta, ni da hodaš nisi uspeo iz prve... ako je i njoj sve to novo, razumeće te, a ti ćeš da razumeš i ako se ona ne snađe odmah
drugo, normalno je da hoćeš da imaš devojku... nema to veze s tim dal si šmeker ili nisi, to je normalno za tvoje godine... tako da ne bi trebalo da te bude briga šta drugi misle, ali tebe je naravno briga, tinejdžer si... deca umeju da budu kreteni, naravno, ali retko ko će te ismevati jer imaš curu, pogotovo oni koje nazivaš 'frajerima' - oni više gledaju svoja posla i nije ih briga imaš li ti ili nemaš devojku... jedini koji će te zafrkavati su oni koji su i sami na suši, ali to je zavist i zajebancija, neka te ne dotiče jer nema veze s tobom nego s njima...
treće, ne žuri Smiley ne ide 'smuvavanje' tako što vi jedno drugom kažete "sviđaš mi se", i paf, u vezi ste... moraš da budeš suptilan, idi polako, tako neće biti ni opasnosti da se 'izblamiraš'... ne mislim da treba da je ignorišeš, ali idi postepeno... nisi napisao da li ste vi uopšte pričali neki put, da li ste već drugari ili se samo znate iz viđenja... ali u svakom slučaju postoje načini da joj daš do znanja da ti se sviđa, a da to ne bude tako stani-pani... pa kako vreme bude teklo ti budi sve očigledniji, pa ta famozna izjava neće ni biti potrebna... pusti da tvoja dela govore sama za sebe...
ćetvrto, imate zajedničke drugarice - odlično... umuvaj se među njih kad god možeš (ne mislim sad da im upadaš u društvo nonstop, ali javi im se kada ih vidiš zajedno, proćaskajte minut-dva pa ideš), ali gledaj da pričaš s njom kad god je prilika... pitaj je nešto, gledaj da uspostaviš kontakt očima, obraćaj se njoj kada pričaš nešto... pa postepeno, kada već uspostavite neki kontakt, gledaj da je izdvojiš iz grupe da pričate nasamo... shvatiće ona tad već da ti se sviđa, ne brini, ne mora sve da bude momentalno...
četvrto, svakako da fejsbuk nije pogodan za takve stvari, lepo si rekao... ali nema razloga da ga ne upotrebiš kad je već tu, tamo možeš da saznaš koja su joj interesovanja (knjige, muzika, filmovi, tako to), pa da to nonšalantno ubaciš u razgovorm kada ti se ukaže šansa... takve stvari su dobre za probijanje leda, a posle možete da razgovarate o bilo čemu... takođe možeš da povremeno 'lajkuješ' ili komentarišeš nešto što ona okači, čisto kao nagoveštaj (naravno, ne da ideš redom, nego svako malo)...
peto, postoji razlog zašto 'smuvavanje' ne ide tako navrat-nanos... usput ćete vi već da vidite šta vam najviše odgovara, da li su to šetnje, izlasci po kafićima, koncerti, bioskop ili nešto peto... nema potrebe da već sad razmišljaš gde ćete u izlazak, kada se praktično još ni ne poznajete niti znaš pta ona voli... shvatićeš to već usput, kao i treba li da je zoveš ili ne - to zavisi od cure, neka želi da je zivkaš nonstop, neka ne uopšte, nekoj je dovoljno da joj pustiš sms jednom dnevno (neka će zvati tebe, možda)... i da li da je poljubiš svaki put - polako, niste još ni došli do ljubljenja Smiley znaćeš kada budeš bio u toj situaciji, ne brini...
šesto, ponovo, ne žuri Smiley možda ti deluje kao da sve ovo ide sporo, ali neće ti delovati kada jednom kreneš, naprotiv... takođe, imaš 15 godina tako da pretpostavljam da si prva godina? tim pre imaš vremena pred sobom, četiri godine su dug period... to je to zasad Smiley
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Citat
Verovatno je bilo 10000 ovakvih tema ali sta ces. . . .
U pravu si.  Smile

http://forum.burek.com/256986-saveta-kako-smuvati-devojku-koja-vam-se-svidja-t334530.html

Za pocetak pricaj malo sa njom i probaj da uzmes broj telefona. Posle joj ili pusti neku poruku ili je zovi(bolje ovo drugo jer je nekako licnije) pa vidi kako reaguje. Posle vidi ugovori neku kafu pa probaj nesto. Ako se vidjate po gradu tj. izlazite na ista mesta mozes i tada da probas pa sta ispadne. Smile

I dzoni je u pravu, ne zuri. Smuvaj je ti prvo, pa posle brini kako da se ponasas u vezi.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Hvala obojci na odgovoru :)
Dzoni, druzim se sa njom, dobra mi je drugarica, izlazili smo ranije svi onako zajedno, pricamo preko fb-a poprilicno,
u skoli manje, valjda zato sto se uspanicim(o) kada pricamo sa osobom koja nam se svidja pa se trudimo da je
izbegavamo?
Stvar je u tome sto ja ne znam jesam li za vezu, jednostavno, pogledam ostale likove iz skole koji imaju devojku, neprestano su sa njom, meni iskreno tako nesto ne treba da zbog nje zaboravim na svoje drustvo, a jos manje ne znam koje teme za razgovor da imam sa njom. .  I sama pomisao na to me odvraca od te zelje da je smuvam. .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
E, pa ako se vec druzite jos bolje.  Smile

Nema ti to veze, to sto ljudi batale i zaborave prijatelje kada krenu u vezu ne znaci da ces i ti isto. Imaju ljudi veze i veze pa opet nadju vreme i za prijatelje. To ti je vise do tebe...

Samo pazi da ne upadnes u tzv. "friendzonu" ako nesto pokusavas posto se vec druzite u startu...

Kako se ponasa ovako kada pricate? Jel ti daj neke naznake da moze da bude nesto?
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
ako ste drugari još bolje, osnova već postoji, samo treba da pređete tu zamišljenu crtu... način za to, kao što reče marko, je da malo ostanete nasamo, van društva, i da vidite funkcionišete li uopšte tako ili ne... ako 'kliknete', to je već to, slobodno je posle pozovi negde da izađete... neka te ne brine ako malo teže komunicirate, naravno da oboje oklevate da pričate kada ne možete da kažete ono što stvarno hoćete Wink ali ako se jednom odlučiš na to, više neće biti te nelagodnosti...
pa mlad si, naravno da možda još nisi spreman Smiley niko ne kaže da čim počnete da se viđate, vi ste par i obavezani ste jedno drugom... videćeš i sam, ako se budeš osećao prijatno sa nekom devojkom teme će same doći, niti će te brinuti što malo manje vremena provodiš sa društvom... na kraju krajeva, postoje stvari koje se rade sa društvom i stvari koje se rade sa devojkom, ne treba zapostaviti ni jedno ni drugo, pogotovo ne sve vreme posvetiti samo jednom Wink uostalom, kao što rekoh imaš vremena, ne moraš sad odmah da kreneš da je muvaš, nego sačekaj i vidi da li ćeš isto osećati za jedno mesec dana... a ako ne bude išlo, bože moj, ništa nije strašno da probate i vidite, pa ako ne fercera raziđete se... ali odnekud mora da se počne, ako ne sad i sa njom, devojaka uvek ima Smiley

Citat
E, pa ako se vec druzite jos bolje. Smile

drug drugarici prvi... jel? Smile
« Poslednja izmena: 14. Apr 2013, 17:33:12 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Kada pricamo, dok smo u drustvu, oboje pricamo onako sasvim normalno, ali vec kada se nadjemo negde sami, mnogo smo, da se tako izrazim, zategunutiji, dosta je komunikativna devojka pa i ne mogu na osnovu price sa njom
da zakljucim, jer se najcesce nalazimo u drustvu, a kad nismo u drustvu, najcesce kazemo cao jedno drugom i to je to. Znam da ranije, kada se definitivno nismo svidjali jedno drugom, smo se i pozdravljali onako kako se pozdravljaju ortaci, skroz opusteno, onda kasnije sam shvatio da takvih pozdrava vise i nema, ne zato sto sam se posvadjao sa njom vec zato sto, kao sto sam rekao, se trudimo da izbegavamo "bliske" kontakte, ne znam dobro da objasnim.
Ali sve u svemu, cilj mi je do kraja sledece nedelje da uradim nesto po ovom pitanju, planiramo da ponovo svi zajedno izadjemo u grad, ali nikako da se okupimo, uvek neko ispali i to me dosta nervira, a mislim da bi to bilo presudno, jer bih pitao drugarice i drugove da nas ostave same, da odu da npr kupe neko pice ili tako nesto, e tad bi
verovatno uspelo nesto... Smiley
« Poslednja izmena: 14. Apr 2013, 18:07:54 od qwertz456 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
Samo opušteno, priđi joj, i pričajte... Nasamo!!!
I onda joj kažeš da ti se sviđa, ako ti kaže da se i ti njoj sviđaš, poljubiš je, veruj mi, i ja imam 15 godina i znam kako je :3
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
bolje je ako ne razgovarate kao ortaci, tada bi lako moglo da se desi da i ostanete na tome... čak bi ti bilo i teže da pređeš na stvar da ste navikli na drugarski odnos, ovako manje rizikuješ Wink
sa srećom u planu Smiley samo imaj u vidu, takve stvari retko kad uspeju baš onako kako predvidiš, ali ne daj da te to obeshrabri... i ako ne uspe tad, prilika se uvek ukaže, i to najčešće onda kad se najmanje nadaš...
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
bolje je ako ne razgovarate kao ortaci, tada bi lako moglo da se desi da i ostanete na tome... čak bi ti bilo i teže da pređeš na stvar da ste navikli na drugarski odnos, ovako manje rizikuješ Wink
sa srećom u planu Smiley samo imaj u vidu, takve stvari retko kad uspeju baš onako kako predvidiš, ali ne daj da te to obeshrabri... i ako ne uspe tad, prilika se uvek ukaže, i to najčešće onda kad se najmanje nadaš...

Plus. Treba da se uozbiljiš. AA ne da kreneš da se smeješ kao kreten kad budeš hteo da joj kažeš. Ni slučajno!
Tada će misliti da se zajebavaš i sve ode u kurac.
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:46:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.